Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
23. feb 2010

juliap: kolko deti si už odovzdala?

juliap
23. feb 2010

diolina zatial sme doma nemali este dieta z DD, pred 3 rokmi sme chceli jedno dievcatko do pestunskej, chodili sme za nou do DD, bola s nasou emkou v skolke, uz sme mali aj ziadost na vikendy k nam, a ze si urobim kurz, no a vtedy nam ju zobrali do trencina, tak sme boli trochu sklamani. potom som bola dost pracovne vytazena, sukromnik, robota od vidim do nevidim aj soboty, no a s mm sme sa tento rok dohodli, ze si spravim profi kurz a odidem z tej prace a vezmeme si deticky z DD, lebo sme tam chodili s kockami a bol to moj sen od skoly, aj preto som vystudovala PG, no a mysleli sme si ze uz svoje nebudem mat, kedze 3 roky spolu a nic, no a do toho prislo teraz tehu, tak som kurz spravila a uvidime, ked bude mimi na svete, preto aj vitam taku temu, aspon sa co to dozviem este aj od mamiciek, ktore maju uz vacsie skusenosti.

misi33
23. feb 2010

Ahojte.

Musim sa vam pochavlit. Ak vsetko dobre dopadne, tak nas smejko bude tento vikend uz u nas. 🙂 🙂
Dufam,ze sa to vsetko poadri vybavit.

Chcem sa spytat,ci neviete poradit ako napisat navrh na predosvojitelsku starostlivost. Da sa to najst niekde na nete? Mate niekto skusenost zo sudom Bratislava V? Myslim,ci su promtní alebo sa nacakame? Da sa to aj nejako urychlit?

Dakujem pekne.

tatiannna
23. feb 2010

necelá hodina...

dioliana1
23. feb 2010

tatiannna: ???

dioliana1
23. feb 2010

Moja kamoška surne predáva auto Opel Vectra, keby mal niekto zaujem v bazariku je na nu čislo pod mojim inzeratom.

dioliana1
23. feb 2010

v nedetských nájdete

cairka
23. feb 2010

dobré ránko.
tatianna, držte sa. ☹
misi, gratulujem k rozhodnutiu 🙂 a k synčekovi 😵

misi33
23. feb 2010

dakujem pekne
som stastna,syncek je krasny 🙂 🙂 🙂
neviem sa uz dockat kedy bude u nas

ralanka
23. feb 2010

ahojte no tak my už máme ranné papanie za sebou a už 2 a 1/2 hodinky búvame aj s mm 😀 😀 😀 😀 😀
čakám že sa malý za chvílku zobudí a bude pýtať jesť on je taký náš hladoško a veľký jedák 😀 😀 😀 😀
inak pekný deň prajeme 😵 😵 😵

ralanka
23. feb 2010

misi aj my gratulujeme 😵

mexx
23. feb 2010

Misi, neviem, ci si dobre pamatam to cislo - ci je to ozaj Bratislava V - ale nasa riaditelka mi spominala, ze kazdy bratislavsky obvod to ma inac, niektori davaju predbezka, lebo sa im to inac vlecie, a napriklad 5-ka nedava predbezka vobec, lebo velmi rychlo konaju s normalnym sudom. Aspon myslim, ze 5-ku to spominala... 😅 😉

tatiannna
23. feb 2010

a sú preč...ticho ako v hrobe...

misi33
23. feb 2010

Mexx,nam tiez spominali v deD,ze Bratislava V je celkom v pohode.Ale ze je to rozne.

marketka1
23. feb 2010

Ahojte pekný deň 😉
tatiana... ☹ 😔 ☹ 😔 ☹ víkend je tu šup šup aj keď to je ťažké.

misi blahoželám 😵 😵 😵 dáš potom aj nejakú fotečku?

misi33
23. feb 2010

ked bude uz maly u nas tak dam aj fotecku 🙂

budeme urcite vela fotit,manzel mal fotenie ako hobby tak dufam,ze ho znovu chyti 😉 😉

macocha
23. feb 2010

Misi my sme boli na BA V, hoci do pestu. Ale zhrniem to takto:
+ pozitiva: okamzite urcili kolizneho opatrovnika, sudkyna bola ustretova a mila (ale je ich tam samozrejme viac), s podatelnou sa relativne dobre kommounikuje telefonom.
- negativa: v ziadosti cosi chybalo, ale nez ma vyzvali na doplnenie, stratila som mesiac casu. 😠 Potom som cakala na pojednavanie este vyse 2 mesiacov, ale padli do toho aj Vianoce. Predbezka ozaj neradi davaju.

Este len tak na margo, to je ulohou socialky, aby pomohli s navrhom na sud, ja som po nich opravila asi 4 chyby akurat som si nevsimla chybajucu adresu biomatky a to bol problem. Takze so socialkou BA V absolutna nespokojnost!! Ked budes mat navrh od nich, daj si ho este skontrolovat pravnikovi alebo skonzultuj s nami.

najjulinka
autor
23. feb 2010

Ahojte. Tak som bola dnes nakupiť v sekáči a nutne potrebujem malilinkaté mimčo.... nutne... 😅 Tolko veci mali na uuuuuplne malilinkaté.. a najradsej babu.......

marketka1
23. feb 2010

julka tak zapracuj a o 9 mesiac. budeš mať vlastný výsledok 😀 😀

najjulinka
autor
23. feb 2010

len aby bola baba.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja by som radsej jarne babo ked už.... a baby radsej 2... a to zas si stažim a v sekáči skoro nič nenakupim dvojmo.. ja ked aj dnes sa mi podarilo kupiť malačkam pyžama fleesove... 😵 😀

yukki
23. feb 2010

Misi33, malému gratulujeme k tomu, že si nešiel tú SVOJU rodinku, a rodinke že si našla SVOJHO syna!

ika.horvi
23. feb 2010

misi33 IP 😉

misi33
23. feb 2010

preto som sa vas pytala na ten navrh aby sme vedeli vsetky jeho nalezitosti az sa nestane ako tebe macocha,ze kvoli nejakej chybe zmeskame cely mesiac

tatiannna
23. feb 2010

Júlia ty si mala svätú pravdu...tie "naše" decká sú úúúplne v pohode, vytešené, vyškerené, detský domov ich prijal s otvorenou náručou a ono sú šťastní, že sa netreba učiť, že môžu hádzať piráty, že sa celé dni naháňajú po vonku a večer kukajú telku... uf, asi je fakt neskutočný zázrak v takýchto deťoch ešte niečo zlomiť a ukázať život inak...oni sú proste spokojní, teraz majú ideálny život podľa nich...

tatiannna
23. feb 2010
brulka
23. feb 2010

ahojte!

misi gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krasna sprava dalsia stastna mamina pribudla 😉

yukki y ty co mas nove? pohlo sa volaco nejakym smerom? ci sa teraz musi cakat dalsie 2 tyzdne co bio 😖 ????

yukki
23. feb 2010

Tak ako píšeš Brulka...a to ešte nie je isté, že sa to niekam pohne. Mali sme zlatíčko na víkend....a...už aby bola tu nafurt. 😒

brulka
23. feb 2010

a aky bol vikend yukki ??? ako to zvladli obe deticky ??? lebo ja si myslim ze to takym malym detickam len hlavky pletie a maju zmatok zo vsetkeho. ci nie ???

najjulinka
autor
23. feb 2010

No dnes su deti jak z divých vajec 🙄 🙄 🙄 Som boal s Lindou a Luckou v obchode. Lucka pobehovala, neposluchala ani na 1000 slov, ani výchovná po zadku nič........ jeden chlapik ma patrične polutoval, že také živé striebro mať doma, že cipana, že to sa nenudim... nevladala som mu na to ani povedať, že z tých piatich čo doma mame sa radi k tým "poslušnejším".... Stretla som znamehoa ten len tak medzi rečou či deti posluchaju a ja, že ako kedy.. na čo sa lucka hrdo ozvala, že "Voooobec" 🤐 🤐 🤐 uuuplne vystihla dnešok sice.. .to už bola v mlake aj vykupana, tak to na nej asi bolo aj patrične vidieť...... no proste den zabijak.. .hlavne popoludnie....... a to nám poobede spala aj ona dnes, takže na naberanie sily bolo času, lebo asi 2 minuty spali všetci naraz..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vašek sa ná nauči pluvať jedlo ako ohromná sranda... neviem čo s týum. .lebo pluje všetko, že sranda ohromna.. jedine flašu nepluje, ale zas 5x denne flašu to asi by ono nebolo......

sa nenudime... zajtra dvaja blondaci modrookí ráno k lekarke ..

už nech hajaju... zatial len vašik pekne odfukuje..........

yukki
23. feb 2010

Brulka aj ja si to myslím...preto som na to zo začiatku nepristala...ale teraz keď to vyzerá na mesiace a keď mi to samy oni ponúkli...tak som vzala.
...víkend bol v pohode, malá bola v pohode, Kika tiež celkom len nemala čas spať tak včera dnes dospávala...Malú sme vrátili nepoškodenú, dnes som ešte volala či je OK-predsa len myslím, že to bol stres pre ňu, aj keď zaplakať (a aj to len kus) som ju počula až tretí deň keď som ju poobede dávala spať, dovtedy absolútne nie....večer keď sa mi podarí dám nejaké fotky na chvíľu...
ale mám strach, mám strach že počas tých naťahovačiek sa niečo pobabre.... ☹ 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre