Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
23. jún 2009

nahreješ si. My keď sme 30 dní v kuse boli hore v maringotke na pastve, tak sme si tú vody niekedy ešte museli dva kilometre nosiť. A keď sa nám chcelo, tak potom aj zohriať. 😉

wolfskinka
23. jún 2009

ahojte tak som vas prisla na chvilocku kuknut ... nejako nemam na nic cas, sa mi to vsetko akosi rozbehlo

pimpa ako Patko ?

najjulinka chod na plavaren tam sa odmocis cela 😉

baby zajtra mam dalsie sedenie 2 hodiny rodicovskej pripravy ...

lienocka235
23. jún 2009

dobre ranko kocky.... 😉
ja mam tento tyzden tiez divoky... dneska je predposledne stretnutie pripravy.. vo stvrtok posledne... 😉 tak nejako rychlo to ubehlo...
zajtra ma ninus rozluckovu v skolke.. a v piatok je u nas velky karneval.. spusta atrakcii a tak.. plne mesto bude masiek a tak.. Ninus cche ist za zajacika.. ale ked sa mi predviedla ako si to predstavuje.. tak si dala baletny dres .. s tutu /to je ta suknicka/ na hlavu celenku so svetielkujucimi usami a ze este jej mma chvostik prirobit... vyzerala ako ten zajacik z panskeho casopisu.. 😅 no uvidiem nakoniec za co pojde..

juli ta odstavka to potesi... 😒

najjulinka
autor
23. jún 2009

no nahriať sa dá.. .ale tak na umytie v lavori....... a nie na osprchovanie...... 😖 A v tom prachu sa ani máčať nekcem.... to je na prd... potím sa jak toto a teraz šmirglujem steny.... vysavam to a aj to čo bolo pod linoleom (35 rokov starý prach).... No humus.. .ešte aj sople mám bielo-sivé 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Nenavidim to... sa dajak umyjem,a le to je o ničom.... to len bude tak na oko.... ☹

cairka
23. jún 2009

juli, ved pred domom máte auto, tak zbehnite k vašim podvečer 😉

janula_nz
23. jún 2009

dobre ranko

lienocka snad vyjde pocasie a pridem aj ja s laurikou 😉 mala sa velmi tesi na ninku aj na karneval. a to som jej ani nepovedala, ze by sme sa isli kupat, to by mi nedala pokoj uz cely tyzden 😅

najjulinka
autor
23. jún 2009

linocka, však zajo ako zajo... 😀 😀 😀 máš to fuk.. .pokial sa to aspon trošku na zaja podobá 😉

najjulinka
autor
23. jún 2009

cairka ono manžel má podvečer inú robotu... A keby sme išli k našim sa umývať, tak to máme minimálne na hodinu... A tolko času nemáme na odrezanie z práce... koli detom sa tie roboty na izbe daju robiť doobeda a podvečer.. .viac nie..... no koli detom. ..presnejsie koli Lucke.... Ked spi, tak nemožme robiť 😖 Takže toho času je mizerne málo.... A do toho ešte všeličo sa motá...

lienocka235
23. jún 2009

jani.. ja my sa tesime... snazim sa mysliet pozitivne.. nech je to s tym pocasim aspon ako tak...znesitelne...

mixka
23. jún 2009

ahojte 🙂

u nas furt prsi ☹ ake mate plany inak ??? ja idem s detmi von aj tak, lebo doma len vystrajaju... ☹

tulenka
23. jún 2009

caute, krasny uprsany den zelam 🙂

mixka
23. jún 2009

vidis juli, keby si mala vodicak "k" mohol robit inu robotu a ty si sa mohla ist oclapkat k rodicom 😉

najjulinka
autor
23. jún 2009

no nemohla... mame aj deti... a u nasich schody.. tam sa striedame... Jeden drží Lucinku a druhý zatial robí iné... a nyvyše mixka auto jedno.. keby s nim Karol dakam išiel , tak to s detmi k našim je potom na 3 hodiny...

najjulinka
autor
23. jún 2009

A ešte Vám poviem jedno tajomstvo.. My momentálne máme auto aj ako skrinu... Je mierne zapratané... 😅 Ale pssssst...

yukki
23. jún 2009

Rita 🙂 🙂 máte skvelú barmanku! Ale asi to prehnala s ochutnávaním, keď zaspala v stoličke 😝

rita55
23. jún 2009

😀 😀 😀 Yukki dik.Ju takto odpali kazdy vecer.U nas prsi uz dva tyzdne...to je fakt na porazenie,mala je taka znudena a umrncana jej toto pocasie velmi zle robi uz aby vykuklo slniecko,lebo budem sediva 😀

yukki
23. jún 2009

No, podľa predpovedí ešte do nedele má byť podobne...a potom sa uvidí. Kika už dnes doobeda čo kde mohla tam zle urobila. Našťastie už spí, lebo by som ju asi zavrela do koterca-ale bez psov, lebo dnes je v nálade že by ich utýrala. 😖 Ale snáď sa dobre vyspí a poobede sa jej nálada obráti! 😅

cairka
23. jún 2009

rita, pekné fotočky. 😵 na tej prvej vyzerá, ako keby strčila prsty do zásuvky 😅 no a na tej spiacej je krásna

juli, tak ked bude pršať, tak vybehnite von, to vám moc času nezaberie a môžte sa s K prestriedať 😀

rita55
23. jún 2009

no to si ma nepotesila ☹ Dnes s nou pojdem von aj keby sekery padali nech sa trosku vysali von.Zohnala som nepremokavu kombinezu a hned ako vstane ideme 🙂

yukki
23. jún 2009

No my sme boli, skoro dve hodiny vonku, aj prešla zo tri kiláky, ale to je asi všetko málo. Poobede keď bude taká ju zakvačím do sedačky na bicykli, dám nám pršiplášte a pojdem...sa hodinu voziť.

cairka
23. jún 2009

my sme dnes boli von, ked sme sa začli chystať, tak ešte svietilo slniečko a nakonic sme museli utekať pred daždom sa skryť 😠 ale našťastie to bola len prehánka a momentálne zas svieti slniečko, hoci spoza hôr sa valí dačo dosť škaredé...

najjulinka
autor
23. jún 2009

cairka obavam sa že na dažd bud budemem musiť ponocovať, alebo skor pustia vodu než začne pršať... ale inak daždová voda je mäkká či aká moc.. .zle sa v nej mydlo zmýva.. proste to nejde... nemám to odskušane... len moj otec to ma odskušane... že proste sa mydla nevedel zbaviť... 😀 😀 😀 mna by to ani nenapadlo, že také problémy s daždovou vodou pri umyvaní sú 😀 😀 😀

cairka
23. jún 2009

ved ked budete čakať do noci aspoň nebudete musieť prerušiť robotu 😎 a s mydlom neviem, neskúšala som 😀
do kedy máte mať odstávku? som myslela, že celý týždeň

rita55
23. jún 2009

joj nasa keby mala prejst tri kilaky tak to bude dospavat tyzden 😀 😀 😀 ona pobeha,ale hned nato krici buvat,lebo je hned unavena.Cairka diky.Ona tak vypada stale 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. jún 2009

no manžel bol kuknuť na papier a ja som myslela, že do piatku, ale dočital sa že "len" do štvrtku 😉 😀

najjulinka
autor
23. jún 2009

cairka hej, len okolo Lucinky behať do noci 😀 😀 😀

yukki
23. jún 2009

Joj Rita ale Naty je bábo, to ani Kika pred rokom neprešla ani pol kilometra...alebo ho teda prešla, za dve hodiny...poškaj takto o rok, nebudete jej s mužom stačiť!

yukki
23. jún 2009

jéžiš baby čo mne sa teraz stalo...sa mi zdalo, že Kika nejak fučí zo spania ale som nekukala že čo, a teraz počujem-plače, že Nejdééééé-idem kukať a mojo decko nemá hlavu! ju strčila do takej malej obliečky na vankúš (ikea!) a dusila sa tam dnu a aj okolo krku už to mala riadne zauzlané jak sa obrátila...ledva som jej to zdrela dolu...ale žije, spí, a už nefučí.

najjulinka
autor
23. jún 2009

yukki odrádzaš od IKEA??? Ja detom ešte vankúše nedávam... A potom uvidíme aké dám.. .či IKEA.. .lebo myslím IKEA má trošku iný rozmer.. .nie som istá...

rita55
23. jún 2009

yukki jejjjjjjjjjjjjj esteze si bola nablizku 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre