• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
Príprava v Návrate v novembri 2009 - lektorské 78 eur.
Informácia z dneška (bola som na seminári a sme sa na to pýtali) - príprava bude v máji vo Vrútkach, lektorské 130 eur, ale zdá sa mi to blbosť, ak chcete presné info, píšte mail na petrincova@navrat.sk, ona priamo to má na starostli
12. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MARKĚTKA ja neviem, neviem, či sa niečo podarí aspoň pohnúť, ale nenechám to tak...proste keĎ vidím a počujem tie deti, tak nemôžem mlčať za žiadnu cenu, to už by som nemohla spávať, keby to len tak nechám...
12. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ja som to asi nepochopila zobrali 5 deti v pestúnstve? a dôvod?
12. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjlui, to je hrozné .To akože o takej dobe "sanujú" rodinu? Aspon boli v styku s tymi detmi? Ci to tam pojdu ako k cudzim.
Ja som stále radsej , ze máme malú v adopcii a nie v pestúnstve. Síce pri pestúnstve musí byť človek na to propravený, ale po takej dobe :frowning2:
12. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oni išli do decaku......... dovod, že vraj je tatinko uchyl... asi take... to keby bol tak tam v dome nenechaju ani to šieste dieťa čo tam je a hlavne netrestali by deti ale jeho................................. proste v piatok poobede cca o štvrtej prišli aj s policiou a deti odviezli... čas podla mnohých zámerne vybratý, aby už nikde nikto nič nevybavil.......
12. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natia, ale nemyslíš ty náhodou prípravu na PROFI???
lebo babula sa pýtala na prípravu na ado... :wink: a tá asi ťažko toľko stojí,...či...?

tulenka, že PrOPravení...to sedí...nie pripravení, ale (oni sú doslova) popravení... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a to im oni vzali, znenazdajky kvôli tomu, že ich niekto načierno obvinil... a oni neprešetrovali a rovno odňali... :fearful: :pensive:

cairka, myslíš vevkin bratranec? :confused: :sweat_smile:
12. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže proste z minuty na minuty pridete o deti a mate muža uchylaka...

inak takot davam navod na pomstu kotremukolvek človeku ked chcete spraviť zle, tak tot sa da......... prezumpcia neviny nikde......
12. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/televizne-noviny/39038 to bolo o nich.. spätne už vieme...... a je zaujimave ako markiza k sprave prišla.. kto jej tak mohol dať vedieť..... hmmmmm......
12. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://evalorenzova.blog.sme.sk/c/203348/SOS-Vypocuje-niekto-Nikoline-volanie-o-pomoc.html - tento boj 5.2. vyhrali...... tak urad šahol na vyšši kaliber.......
12. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a, áno je to rodina tej (už dávnejšie) spomínanej Nikolky (aj z blogu):
http://evalorenzova.blog.sme.sk/c/203348/SOS-Vypocuje-niekto-Nikoline-volanie-o-pomoc.html
12. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tulenka a takým sposobom ti možu nie len adoptivne deti odobrať, ale aj bio ... to je také univerzálne........... že až..... to je uuuplne všeobecný návod na potopenie rodiny...... očiernenie....
12. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj, MAGIMARY kurník, fakt...príprava na pestúnstvo a adopciu stojí v Návrate 20 eur...oficiálna verzia ale je, že zadarmo :wink:
12. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom prvom linku je to 15-ty príspevok: "Údajne zenužíval deti"
:pensive:
12. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, natia, ja som to mala aj oficiálne, aj reálne ZDR... :wink: :slight_smile:
12. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja upresním, že ja hovorím o žilinskom Návrate...je možné, že každý kraj iný mrav :slight_smile:
12. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela, 6e ich vracali do bio
12. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ale myslím, že sa niečo prispieva, ale ja som to mala možno výnimočne akosi gratis (veď robím laického poradcu pre ľudí (čakateľov), ktorých mi sem posielajú, tak snáď... :sweat_smile: , tak možno to zohľadnili v cene a uznali, že si to asi zaslúžim...)...
ale v dohode, čo sme podpisovali, boli aj kolonky na cenu, len my sme ju mali teda prázdnu... :wink:
12. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie do bio... do domova.. a ani netušia kde... :confused:
12. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, som kukla tie televízne...podľa toho to ohlásila tá baba...a že kým sa nepotvrdí im nemôžu deti odobrať...
ale nápadne mi to pripomína jeden prípad asi spred roka z čiech, kedy chlapci v NRS ohlásili týranie, obrovská medializácia, ako ich pestúni týrali a nakoniec zistili, že chlapci si to vymysleli,ale to už v televíznych novinách nedávali...tiež im hned odobrali všetky deti, ale ako to skončilo neviem...

lenkove, platí :slight_smile: :grinning:
magi, áno :wink:
12. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu nebola par tyzdnov a nejako sa nechytam a nechapem, tak aspon tobikovi vsetko naj zelam :wink:
a niekto sa pytal ze kde sme boli, v teplucku v azii :slight_smile: a nejako sa este neviem preorientovat na nasu rodnu hrudu...
12. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAGIMARY prišla ti včera moja IP? či...?
12. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lacik aj ostatní, fakt vám uprimne ďakujem aj Tobi ďakuje, všetko som mu čítala, tak počúval a tešil sa... :sweat_smile: :grinning:

natia, dobre, že píšeš, prišla a kým som odpísala som aj zabudla... :sweat_smile: , takže som si naňu spomenula až teraz, keď sa pýtaš...
12. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už všetci spíte? :fearful: :sweat_smile:
my ešte plánujeme, čo pripravíme na nedeľnú oslavu ( :fearful: , bude tu koooopa ľudí... na môj vkus až mooooc veľká), tak že čo treba nakúpiť, lebo zajtra potom ešte zase makáme hore, večer chystáme a v nedeľu oslavujeme...

a to ide ešte mužík ráno o 6-tej objednať nové auto ( :fearful: :dizzy_face: :slight_smile: ), aby nám do leta prišlo, aby sme mohli ísť v lete so všetkými deťmi na východ (a aby sme tu nikoho nemuseli nechávať)... :wink: , napokon sme sa rozhodli pre Opel Zafiru... a opel má dnes 24 hod. nejakú výhodnú akciu, preto to musí stihnúť do 6-tej rána (chcel ísť teraz, lebo majú celú noc otvorené, ale som ho nepustila :sweat_smile: ).. a dovtedy ešte musí pozháňa euráčiky na zálohu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :wink:
12. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nespime, ale ideme... Opel Zafira ma segra :wink:
12. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matry
a mozem sa opytat kde je u vas vychod? :grinning:
12. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matry - Mary :grinning:
12. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, že matry (to je ako odvodenina od tatry, matry a fatry?!? :grinning: )... :sweat_smile:
všetko na východ od nás je východ... :grinning:

začneme v Hriňovej a potom sa sa posunieme k Dobšinej a skončíme v Nízkych Tatrách (a z tej dobšinej budem robiť výjazdy do košíc, betliar, krásnu hôrku a tak...)
12. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem=budeme :sweat_smile:
12. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi to je super,, parádne auto ste vybrali... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok