• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
magi, to je sila :zipper_mouth:
15. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ralanka a vsetko naj naj naj k narodkam. myslim ze ten najkrajsi darcek si uz dostala par mesiacov dopredu a preto stastia mas az az tak uz len vela zdravicka a nech ti malicky robi taku radost ako doteraz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ralanka
ty mas narodeniny?? vsetko najlepsie!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Brulka, ahoj!! ako sa mas? :slight_smile:
15. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem pekne ale až 19.3 mám 30tku och bože už tolko a aj moj otec je Jozef a malý v nedelu tri mesiačiky takže oslava veliká bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ralanka všetko najlepšie :slight_smile:
Megi to bol snad vtip síce nevydarený ale tak nechápem že také niečo niekto dokáže :rolling_eyes: a tiež asi viem kto to bol a mali také všelijaké deti len si nepamätám meno tej baby ale to bolo ešte v starej teme :cry:
15. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heh, vy mate pamat ako slon :sweat_smile: :sweat_smile:

Ralanka, 19??? ako moja mamicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak si spomeň ked budete oslavovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Brulka
kraasne babatko :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha ralanka prepac ja som sa nejak unahlila :sweat_smile: som si vsimla na facebooku ale asi zle :grinning:

lenkove fajn sa mam vsetko ok zatial tak si uzivam rastuce brucho a veruze musim povedat ze ho mam uz riadne velke. v sobotu som si musela kupit tehotenske gate. ked to pojde tymto tempom tak som do leta riadna slonica :confused: :sweat_smile: :grinning:

a vy ako s ivankou? uz sem nechodis tusim tak casto ako volakedy :grinning: ale mas krasne starosti a radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co ste sa nove naucili ? uz sa vie ivanka postavit ? ved sa nam pochval :wink:
15. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magi a skoro by som zabudla to co je za velkeho zubateho krasneho chlapca na konci tvojho albumu ??? ja neverim ze je to zajko to je uz taky velkac velky a ako je ostrihany tak to je uz normalne chlapcek a ziadne babatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brulka nevadí radšej predčasne ako vôbec alebo by ste na mňa zabudli :wink: :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bruliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!
kedy si pridala toho malého Anjelika Zázračného??!??
ja žasnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
taká som šťastná s Tebou!!!!!!
že konečne vidím ten malý Veľký Zázračik (pre mňa jeden z tých najväčších :wink: :dizzy_face: :slight_smile: )...

no, zubadlo je krásne, veľké a milované a milujúce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ostrihané úplne ako naši chalani (majú predčasne letný strih, aby sme si tak privolali slniečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
o chvíľu pôjde posledná bodka dolu (ešte pre istotu :sweat_smile: :zipper_mouth: )

a ralanka, blahoželám-aj keď predčasne :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Brulka
najvacsia novinka a radost je, ze sa Ivi krasne tuli.. krasne, jednoducho, uz nestoji na rukach ako mech, uz nesedi ako pravitko.. ked ju vyberiem z postielky, nemusim ju hned polozit a obliect.. musim ju pomojkat, ponosit a ona sa mi vala hrudi :dizzy_face: vela sa teraz jasime a omnoho viac sa vie zahrat sama, ked vie, ze sa na nu niekto "diva" komu ukaze najnovsiu "korist" - hracku, za co ma pochvalu a ide dalej.. Strasne rada cita, denne precitame aj sest-sedem knih :grinning: a to ked k nam prisla,tak ju knihy vobec nebavili :slight_smile: :dizzy_face: ma radsej knihy ako interaktivny hrniec od Fisher-price :grinning:
no ak k hrubej motorike, stoji sama hodnu chvilu, dviha sa o naabytok, obcas sa aj sama postavi, ale nesmie o tom vediet :wink: vcera sa takto postavila prvykrat.. je ale velmi opatrna, radsej ide na zadok :slight_smile: za jednu rucku prejde par krokov (ked ma naladu), za dve ju nevodim, nepovazujem to za spravne a vsetci sa mi cuduju, (zjazdite ma aj vy :grinning: )
jemnu motoriku cvicime, ved kukni na link na FB ako pekne obracia stranky :grinning: :grinning:

je jednoducho uzasna :dizzy_face: :dizzy_face: a dnes nekakala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem pekne- predčasne :grinning: :grinning: :grinning:
leni ani náš dnes nekakal
15. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bruli,
a co sa ma pytas na dieta, kurnik, pozri ako to dopadlo!!! :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sorry že sa miešam do rozhovoru už končím :frowning2: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo sa stalo, ralanka :confused: :fearful: :confused: ?
15. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nič skočila som do rozhovoru brulke s lenkou :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemyslím, že by im to vadilo, veď to bolo k veci... :sweat_smile: :grinning:
15. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ralanka
teda, ty citlivka, vidis ze brulka neodpoveda :grinning: :grinning:

a idem pryc, male vstalo :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja dúfal že malý bude spať do rána opakuje sa včerajšok o 19:00 zaľahol a zatiaľ spí a leni to bolo myslené zo srandy :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj brulka tak teda máte pekný zázrak a aj vieš čo to bude až to príde či je to ešte skoro sa pýtať?
15. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove tk to je ten najkrajsi pokrok aky mohla ivka spravit myslim to tulenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co tam po stani a chodeni :wink: uzasne ako rychlo sa naviazala a ako u vas rozkvitla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

marketka tak snad o dva tyzdne sa doviem :wink: v 17-tom tyzdni pojdem na 3D ultrazvuk nie ze by ma az tak zaujimali obrazky ale chcem vediet ako sa mu dari. ja si myslim ze to bude chalan a moje kamosky dve zase ze dievca. brucho mam ale spicate a sladke mi tiez chuti takze babske povedacky su v rozopre :grinning: fakt netusim a mne je to aj jedno len nech je zdravucke a nech to dobre dobacujeme spolu az do septembra :wink:

magi ved to ten zostrih to je absolutne braskovske trio :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlati su a ocka im vsetkym trom ziaria rovnako rostacky :wink:
15. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove akurat som dopozerala fotky na facebooku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jemna motorika super ivanka s reporelom v ruckach listuje a tavri sa ako panu sudkyna straaaasne dolezito ide jej to :grinning: parada a tie cervene ponozky strikovane nemaju chybu a este vela vela fotiek nema chybu su super a ty na nich ziaris ako slniecko teda obe takze uz nemam otazky je to jasna diagnoza laska ako hrom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim ze tu vediem monolog :wink: tak dobru noc opat zajtra :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prepacte, ze odveci, ale nezisiel by sa niekomu plynovy sporak s nefunkcnou elektr. rurou? :confounded: niekde na chalupu napriklad... :unamused:
15. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,
kriza :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Ivanka ma 38,5 po odratani, dala som nurofen.. a bojim, bojim, nasa prva horucka :zipper_mouth: inak je celkom ziva, komunikovala, vypila 180 mliecka..
15. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni kľud teplota môže aj od zúbkov vybehnúť a daj jej aj diazepan a veľa čajíku.
15. mar 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok