• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Ahojte :slight_smile:
Juli kym len ty si stupila do farby tak v pohode, predstav si tam Lucinku :wink: Nas Sebko na druhy den po malovani, ked sme si mysleli ze ako sa on pekne hra a je na chvilu pokoj pootvaral farby a namaloval fasadu domu na zeleno a oranzovo, dokonca pekne v radoch tehly, zeleny rad, oranzovy rad , zeleny rad...a prisiel sa pochvalit ze uz nemusime malovat fasadu lebo on to uz spravil :angry: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Lucinka tam prístup nemá... A spinká, tak ja som išla makať... Ale mám pocit, že som menej spravila, jak som dodžabala... :confounded:
24. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Sebik je riadny Picasso, kubista, keď maľoval ešte aj po radoch tehly! A farby zvolil excelentne. Aj mne treba vymaľovať fasádu, myslím, že spolu s Kikou by to zvládli, požičiate nám ho?
24. jún 2009 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne yukki, aj na predlzeny vikend ak chces a farby pribalime :grinning:
24. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, ak zháňaš brigádnikov aj ja pošlem :grinning: ak ju ubytuješ, nakŕmiš, tak aj na týždeň... :grinning: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ubytovanie je na šope, vzhľadom k veku snáď ešte nehulia.... :wink:
24. jún 2009 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na tú jej peľovú alergiu ideálne :grinning: :grinning: :grinning: ale zabalím jej lieky :wink: aspoň si zapamätá, že sa má šopám so senom vyhýbať :sunglasses:
24. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ešte môžu spať v stane...to sa im iste bude rátať!
24. jún 2009 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej, to by bolo terno...a ver, že taký parádny dom nemá nik v okolí, aký by ste mali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki my mame aj domy podobne vidiecke :sunglasses: :grinning:
24. jún 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, je tu niekto, u nás je slnečno... :grinning:
24. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som tu... a aj u nás konečne vykuklo slniečko. doobeda som behala po doktoroch s deťmi a keď sme šli na autobus lialo ako z krhly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a dnes som bola s Maťom u logopedičky. je ohromne zlatá, malý na moje prekvapenie úžasne spolupracoval. dostali sme nejaké slovíčka na domáce trénovanie, takže uvidíme ako mu to pôjde...
24. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa hlasim na zaslanie deti na vidiek! jeden spacak mam :sweat_smile: . aj nejaku baterku najdeme. a este aj taky detsky stanik mozeme pribalit... tak kto sa hlasi za pioniersku veducu?
Co sa tyka zaspavania, tak mi vzdy pred osmou ukladame, kedze chceme mat klud aspon chvilku. A rano okolo pol sedem sedem budia loptosi. Ale tiez u nas plati, ze cim neskor idu spat, tym skor buntosia. No a najskor samozrejme cez vikendy vstavaju, klasika.
juli sedacku mam :wink: , neviem ci ti prisla sms, alebo v zapale malovania nevies kde mas mobil :grinning: :grinning: .
24. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi ako IA?
24. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviem ako vaše deti, ale ten môj malý pinďúr sa stále vyzlieka... :angry: . vkuse behá s holou riťuškou. čo len z neho bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj laculik... SMS dosla.. Dik... Neviem sice kedy došla, ale akurat som išla napisať SMS Tebe a pozerám, že si tu napisala, tak už SMS ani nepíšem.. .Velmi pekne dík... Inak naši by išli v prvej polke jula asi cez BA,mohli by sa zastaviť kuknuť Kika (a samozrejme aj Vás)??? A vzali by aj sedačku a nemusela by si ty ťahať do Tatier...
Inak v Tatrach musime spraviť kompletku foto "mojich" detí... My musíš potom pripomenuť... Som zvedava kedy budem odovzdávať dalsie dieťa... Kiko bol prvý... A bol MOJ... S nim som aj do buducna trošku rátala... Lebo som nevedela či ho dakto bude chcieť... S Domčou je to iné... Vooooobec s nou do buducna nerátam... Voooobec... Jak sa ona uvolní, tak bude hned preč... Uplne ine to je ako s Kikom s nou... Som zvedava ake to bude s dvojkami... A s dalsim bábom... Ale asi s každým bábom to bude uuuuuuuplne ine...
24. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mayap Lucinka sa síce nevyzlieka, max. tak gate si dá dole... ale stráááášne lubi byť nahá a strááášne lubi ked my sme nahí... resp. ked sa prezliekam a vidí, že som bez trička tak sa pýta hned na ruky... a to isté s manželom... lubi byť na holej hrudi... a ked nebodaj ona je nahatá, tak to je už uplne wau pre nu.. .proste telo na telo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme sa na čo tešiť do jej puberty...
24. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj s lúbi hodiť na manželovu holú chlpatú hruď :grinning: :grinning: :grinning: , no MM z toho bohvieakú radosť nemá, ktovie prečo... :grinning:
a malý ešte lúbi pozerať keď idem na záchod, že aké mám gaťky a potom sa celou bytovkou ozýva maminka má biele gaťky atď. takže všetci susedia majú prehľad... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucka lubi gaťky... aj ich lubi nosiť, ale preští ich do 10 minut... a sranda je, že "gaťky" ukazuje aj na manželove trenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj sa minule po dlhej dobe pocikal a zahlásil to asi takýmto štýlom: ty blďo sa mi asi spotili vajká... :angry:
24. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, jasne, nech len vasi ozvu a dojdu ku nam! a foto pripomeniem :wink:. a musis si spravit aj foto s tvojou najlepsou prvou pestu mamou :grinning: :grinning: :grinning:
tak to zasa maly ma chut ma chytat za prsia a vykrikovat didikiiiiii a medzi nohy minule mi kukal a zahlasil chrobak! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, tak malý nemá chybu :grinning: :grinning:
veve tiež mala obdobie, kedy sa vyzliekala, teraz už sa nevyzlieka, ale zas sa ani neponáhľa s obliekaním :grinning: a tiež má rada "telo na telo" :sweat_smile:
24. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.ikv.sk/vlastna-vyroba.phtml?id5=7560&id2=0 - baby krásne drevené domčeky a nábytok... a zároveň sa pomáha super veci.. idem tam rovno písať o cenník.. .možno ma to hned prejde :grinning: :grinning: :grinning:

No minule Lucka ukázala v obchode Karolovi do rozkroku, že "PIPIK"... Otočila sa a s tým istým komentárom ukázala jednej pani do rozkroku :grinning: :grinning: :grinning:

laculik, že chrobák to máš dobré.. mne moje Lucinka okomentovala "Není" :confused: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :fearful:
24. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas vybehol holi na susedu a vyhlasil Teta ja mam cikulu.
24. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sranda je s tými deťuchmi :grinning: :grinning: :grinning:
juli :sweat_smile:
24. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znamej mala, ze "bobo" :grinning:
24. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :grinning:
dnes sme boli v cirkuse,ale nič moc :confounded:,slnko sa ukázalo aj u nás....tešíme :grinning:
24. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky to bol cirk?
24. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj má rád sliepky a ešte radšej zbiera vajíčka. raz si tak obzeral svoj vercajch a obrátil sa na mňa s otázkou, že kde má škrupinky... :fearful: . ja som v návale práce nepochopila, že aké myslí, tak som sa ho opýtala. a on odpovedal, že sliepočkine vajíčka majú a jeho nie... :rolling_eyes: .
a dosť často rieši, kadiaľ cikám ja, keď nemám to čo on... :angry: . a to má 3 roky, čo bude o 10 ?
24. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok