Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

monikabubko
24. jún 2009

Ahojte 🙂
Juli kym len ty si stupila do farby tak v pohode, predstav si tam Lucinku 😉 Nas Sebko na druhy den po malovani, ked sme si mysleli ze ako sa on pekne hra a je na chvilu pokoj pootvaral farby a namaloval fasadu domu na zeleno a oranzovo, dokonca pekne v radoch tehly, zeleny rad, oranzovy rad , zeleny rad...a prisiel sa pochvalit ze uz nemusime malovat fasadu lebo on to uz spravil 😠 😀 😀

najjulinka
autor
24. jún 2009

No Lucinka tam prístup nemá... A spinká, tak ja som išla makať... Ale mám pocit, že som menej spravila, jak som dodžabala... 😖

yukki
24. jún 2009

Tak Sebik je riadny Picasso, kubista, keď maľoval ešte aj po radoch tehly! A farby zvolil excelentne. Aj mne treba vymaľovať fasádu, myslím, že spolu s Kikou by to zvládli, požičiate nám ho?

monikabubko
24. jún 2009

Jasne yukki, aj na predlzeny vikend ak chces a farby pribalime 😀

cairka
24. jún 2009

yukki, ak zháňaš brigádnikov aj ja pošlem 😀 ak ju ubytuješ, nakŕmiš, tak aj na týždeň... 😀 😅

yukki
24. jún 2009

Ubytovanie je na šope, vzhľadom k veku snáď ešte nehulia.... 😉

cairka
24. jún 2009

no na tú jej peľovú alergiu ideálne 😀 😀 😀 ale zabalím jej lieky 😉 aspoň si zapamätá, že sa má šopám so senom vyhýbať 😎

yukki
24. jún 2009

Tak ešte môžu spať v stane...to sa im iste bude rátať!

cairka
24. jún 2009

tak to hej, to by bolo terno...a ver, že taký parádny dom nemá nik v okolí, aký by ste mali 😀 😝

monikabubko
24. jún 2009

yukki my mame aj domy podobne vidiecke 😎 😀

dioliana1
24. jún 2009

cawte, je tu niekto, u nás je slnečno... 😀

mayap
24. jún 2009

ahoj, ja som tu... a aj u nás konečne vykuklo slniečko. doobeda som behala po doktoroch s deťmi a keď sme šli na autobus lialo ako z krhly... 😝

mayap
24. jún 2009

ozaj a dnes som bola s Maťom u logopedičky. je ohromne zlatá, malý na moje prekvapenie úžasne spolupracoval. dostali sme nejaké slovíčka na domáce trénovanie, takže uvidíme ako mu to pôjde...

laculik
24. jún 2009

aj ja sa hlasim na zaslanie deti na vidiek! jeden spacak mam 😅 . aj nejaku baterku najdeme. a este aj taky detsky stanik mozeme pribalit... tak kto sa hlasi za pioniersku veducu?
Co sa tyka zaspavania, tak mi vzdy pred osmou ukladame, kedze chceme mat klud aspon chvilku. A rano okolo pol sedem sedem budia loptosi. Ale tiez u nas plati, ze cim neskor idu spat, tym skor buntosia. No a najskor samozrejme cez vikendy vstavaju, klasika.
juli sedacku mam 😉 , neviem ci ti prisla sms, alebo v zapale malovania nevies kde mas mobil 😀 😀 .

laculik
24. jún 2009

magi ako IA?

mayap
24. jún 2009

baby, neviem ako vaše deti, ale ten môj malý pinďúr sa stále vyzlieka... 😠 . vkuse behá s holou riťuškou. čo len z neho bude... 😝 .

najjulinka
autor
24. jún 2009

ahoj laculik... SMS dosla.. Dik... Neviem sice kedy došla, ale akurat som išla napisať SMS Tebe a pozerám, že si tu napisala, tak už SMS ani nepíšem.. .Velmi pekne dík... Inak naši by išli v prvej polke jula asi cez BA,mohli by sa zastaviť kuknuť Kika (a samozrejme aj Vás)??? A vzali by aj sedačku a nemusela by si ty ťahať do Tatier...
Inak v Tatrach musime spraviť kompletku foto "mojich" detí... My musíš potom pripomenuť... Som zvedava kedy budem odovzdávať dalsie dieťa... Kiko bol prvý... A bol MOJ... S nim som aj do buducna trošku rátala... Lebo som nevedela či ho dakto bude chcieť... S Domčou je to iné... Vooooobec s nou do buducna nerátam... Voooobec... Jak sa ona uvolní, tak bude hned preč... Uplne ine to je ako s Kikom s nou... Som zvedava ake to bude s dvojkami... A s dalsim bábom... Ale asi s každým bábom to bude uuuuuuuplne ine...

najjulinka
autor
24. jún 2009

mayap Lucinka sa síce nevyzlieka, max. tak gate si dá dole... ale stráááášne lubi byť nahá a strááášne lubi ked my sme nahí... resp. ked sa prezliekam a vidí, že som bez trička tak sa pýta hned na ruky... a to isté s manželom... lubi byť na holej hrudi... a ked nebodaj ona je nahatá, tak to je už uplne wau pre nu.. .proste telo na telo... 😀 😀 😀 😀 😀 máme sa na čo tešiť do jej puberty...

mayap
24. jún 2009

aj môj s lúbi hodiť na manželovu holú chlpatú hruď 😀 😀 😀 , no MM z toho bohvieakú radosť nemá, ktovie prečo... 😀
a malý ešte lúbi pozerať keď idem na záchod, že aké mám gaťky a potom sa celou bytovkou ozýva maminka má biele gaťky atď. takže všetci susedia majú prehľad... 😠 😝 😝 😝

najjulinka
autor
24. jún 2009

Lucka lubi gaťky... aj ich lubi nosiť, ale preští ich do 10 minut... a sranda je, že "gaťky" ukazuje aj na manželove trenky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
24. jún 2009

môj sa minule po dlhej dobe pocikal a zahlásil to asi takýmto štýlom: ty blďo sa mi asi spotili vajká... 😠

laculik
24. jún 2009

juli, jasne, nech len vasi ozvu a dojdu ku nam! a foto pripomeniem 😉. a musis si spravit aj foto s tvojou najlepsou prvou pestu mamou 😀 😀 😀
tak to zasa maly ma chut ma chytat za prsia a vykrikovat didikiiiiii a medzi nohy minule mi kukal a zahlasil chrobak! 😀 😀 😀 😀

cairka
24. jún 2009

mayap, tak malý nemá chybu 😀 😀
veve tiež mala obdobie, kedy sa vyzliekala, teraz už sa nevyzlieka, ale zas sa ani neponáhľa s obliekaním 😀 a tiež má rada "telo na telo" 😅

najjulinka
autor
24. jún 2009

http://www.ikv.sk/vlastna-vyroba.phtml?id5=7560... - baby krásne drevené domčeky a nábytok... a zároveň sa pomáha super veci.. idem tam rovno písať o cenník.. .možno ma to hned prejde 😀 😀 😀

No minule Lucka ukázala v obchode Karolovi do rozkroku, že "PIPIK"... Otočila sa a s tým istým komentárom ukázala jednej pani do rozkroku 😀 😀 😀

laculik, že chrobák to máš dobré.. mne moje Lucinka okomentovala "Není" 😕 🙄 🤐 😨

zicon
24. jún 2009

Nas vybehol holi na susedu a vyhlasil Teta ja mam cikulu.

cairka
24. jún 2009

no sranda je s tými deťuchmi 😀 😀 😀
juli 😅

laculik
24. jún 2009

znamej mala, ze "bobo" 😀

adrianamickova
24. jún 2009

cafte 😀
dnes sme boli v cirkuse,ale nič moc 😖,slnko sa ukázalo aj u nás....tešíme 😀

laculik
24. jún 2009

a aky to bol cirk?

mayap
24. jún 2009

môj má rád sliepky a ešte radšej zbiera vajíčka. raz si tak obzeral svoj vercajch a obrátil sa na mňa s otázkou, že kde má škrupinky... 😨 . ja som v návale práce nepochopila, že aké myslí, tak som sa ho opýtala. a on odpovedal, že sliepočkine vajíčka majú a jeho nie... 🙄 .
a dosť často rieši, kadiaľ cikám ja, keď nemám to čo on... 😠 . a to má 3 roky, čo bude o 10 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre