Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
20. mar 2010

Dobru noc. 🙄 🙄 🙄

zicon
20. mar 2010

Dobru a som 😖 😖 😖 lebo ked ukazete vase deti na facebooku tak je to sam jeej a jooj a ja ked dam deti na picasu tak nikto nic.

dioliana1
20. mar 2010

zicon najužanejšia fotka je ako malý objima s privretými očami psa, je zlatulinký 😉

marketka1
21. mar 2010

Ahojte prajem Vám všetkým peknú prvú jarnú nedeľu 😉

najjulinka
autor
21. mar 2010

Dobre ranko. Moj brat ma dnes narodky a tento rok to vyšlo presne na nedelu tak ako sa aj on narodil - v nedelu.

maznacik007
21. mar 2010

zicon.. ja som urobila kuk... a pocuvaj krasny je maly... take okaliska... a aka bol maska..? ja som bud zabrzdena alebo nemam fantaziu... zdalo sa mi ze myska.. ale nie som si ista...

inak krasny ste boli na plese...

jaaj dnes je prva jarna nedela.. idem muza poobede vystvat nech mi da do pucu ten bicykel uz konecne...

lenkove
21. mar 2010

ahojte
Zicon, sympaticki ste dospelaci 🙂 a maly je fesacisko, cely tata 😵 😀

vsetkym krasnu nedelu zelam, Julinka, synovcovi k narodeniu vsetko naj, stastny a dlhy zivot 🙂 a braskovi rovnako 🙂 🙂

my cakame dlho slubovanu navstevu, no uvidime, ci pride 😎 Ivka je dost soplava, zla, zubky nam idu a tak 😎 kym som bola v kostole ocikala nam matrac 😀 a to davame podlozky, ale vraj kym sa mm natiahol za pudrom uz z nej bola dole a dielo bolo dokonane 🙄 no nechaj chlapa s dietatom 😝 😀

mayap
21. mar 2010

ahojte,
čo sa deje, kde ste všetci?
my sme dnes konečne umyli nášho Punťa (auto), taký bol špinavý až hrôza.

najjulinka
autor
21. mar 2010

Ja som tu... Nadžgatá palacinkami 😅

lenkove
21. mar 2010

Mayap
ahoj 🙂 aj ja cumim, ze co sa deje.. 😀 asi bojkotuju noveho kona a pritom je to sympatak, hm 😎
My sme mali opat navstevy a mm sa rozhodol odist dnes do prace, pride na miesto urcenia tak o druhej v noci, lebo ze mi nefunguje powerpoint a do zajtra ma nieco dokoncit 😅 neznasam ked cestuje v noci, takze do tej druhej tu asi budem s vami 😅 😅

lenkove
21. mar 2010

Juli, posli 😀

najjulinka
autor
21. mar 2010

lenkove už nie su 🤐 😀 vsak keby boli tak nie som nadžgatá 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 😅

lenkove
21. mar 2010

Julinka, no pekne!!! 😀

lenkove
21. mar 2010

inak do tajomnej komnaty som dala aj ja fotky 😉
Ika horvi, a ty nam neukazes svojho Zajka 🙂 ? ja som zvedava na Ivankino skoro dvojca 😀 😀 (

mayap
21. mar 2010

ja som robila palacinky v piatok... 😉
dnes sme boli u mojej mamy a tá varila segedín. nabalila mi aj domov .... mňamiky.... 😵 😵 😵

cairka
21. mar 2010

ahojte. leni, no do druhej stihneš prečítať celého nového koňa 😀
dnes pri prechádzke sme prišli k vážnemu problému s veve. Dotaz na vás - ako sa volá budova,kde zasvecujú a vypínajú lampy - pouličné osvetlenie 😅 Najprv ma napadla elektráreň,ale to je asi hlúposť,potom lampáreň, čo je hlúposť na entú 😝 a potom ma už nič súdne nenapadlo 😅 Tak kde?

cairka
21. mar 2010

jéj, segedín, to si navaríme cez týždeň, to sme už dávno nemali 😅
my sme dnes boli u deda na "kura na pive", veve mala šou, ako sedí to kura na pive 😀 😀

mayap
21. mar 2010

cairka,
mám pocit, že to organizuje SAMO. asppoň u nás samo sa to zapne a samo sa to zapne... 😝

mayap
21. mar 2010

cairka, a to ako robíte to kura na pive? podlievate pivom, či pečiete nastoknuté na fľaši? no som blbá, čo už... 😝

cairka
21. mar 2010

mayi, tak to máte super SAMA, u nás Samo chodí zásadne robiť bordel a vylomeniny, ale že by pouličné lampy zasvecoval radšej, to nie 🙄

mayap
21. mar 2010

náš je aktívny, on stihne aj bordel urobiť, aj vylomeniny... ...ale aj tie lampy stíha...

cairka
21. mar 2010

mayi, no otec to robil prvýkrát 😀 nasolenené posadené na pivovej plechovke (otvorenej 😅) a zalievané jemne pivom priebežne, fľaša neviem, či by vydržala 😕

mayap
21. mar 2010

ja som o tom kurati už niekde počula, ale akosi som si nezapamätala ako sa to má robiť. neviem, či sa tá fľaša nemá niečim naplniť (voda, prípadne aj pivo -len neviem čo by to v rúre urobilo), a tak sa to má piecť... 😕

lenkove
21. mar 2010

mm podlieva bravcovinu pivom (bravcove platky) a je to velmi dobre 🙂

mayap
21. mar 2010

ešte nás zatvoria, že propagujeme alkohol... 😝

marketka1
21. mar 2010

Ahojte pekný večer.
Kura na fľaške ja robím bežne kura sa nastokne na pivovú fľašu tá je do plná napustená vodou dáte to do pekáča v ktorom je tiež voda do rúry to vložíte na stojáka ale treba vybrať mriežku samozrejme okoreniť osoliť kuriatko je perfektné. 😉

juliap
21. mar 2010

da sa robit to kura aj na pivovej flasi, vodu s pivkom do nej naliat aj trochu na plech a je potom naozaj veeelmi chrumkave a stavnate, alebo normalne na polky a ked sa polieva, tak potriet vrch pivkom /moze sa aj medikom, to je tiez super potom/ ... 😀

yukki
21. mar 2010

Dnes som objednala z bazára už aj prednú cyklosedačku....že keď už budú dve (dúfam, že už dovtedy nebude mať Kika aj vodičák... 😖 ). Na takom obsadenom a ovešanom bicykli budem vyzerať ako keby ma ufóni práve priniesli z Dilí....

Dala by som si kura na pive...začnem teraz pivom a zajtra upečiem aj totu kuru.

cairka
21. mar 2010

yukki, ved trocha sadzí z pece na tvár a nikomu nič divné nepríde 😝
med je super na mäso a úplne najsuper med+cesnak, to je úplne mňam

magimary
21. mar 2010

ahojte, ja len pozdravím 🙂 po včerajšom sadrokartošovom megadni sme dnes všetci tak zmordovaní, že sme sa v kostole nevládali ani prežehnať... 😅 😝 😀 , tak nás bolí každý kúštik svalov na tele... ale stihli sme to tam všetko "nabúchať" teraz nás ešte čaká taká tá nepríjemná prašná piplačka okolo toho (tmelenie, lepenie, brúsenie a napokon malovanie 😝 😝 😝 ), ale to zase až bud. víkend...
ale aj sme sa s tými mojimi bratmi kus nasmiali (po dlhej dobe, resp. asi 1x odkedy sme všetci "zadaní") sme boli zase "takto spolu"... 🙂 😅
robili sme si srandu (aj keď v skutku sme od strachu tŕpli, aby niekto náhodou nespadol z nášho "symbolického lešenia"), keď sa mal niekto postaviť k môjmu mužíkovi na pár dosiek, ktoré sa kymácali v 8-metrovej výške nad schodami..., keď môj starší brat posiela mladšieho (stredného) na tú plošinu s "vážnym" upozornením: "ty tam radšej nechoď, šak máš 4 deti 😨 😅 "... (ibaže on sám má tiež toľko... 😅 😀 )...
a, okrem makačky (cca 70m2 stropov), bola teda aj sranda...
a, saši, super, že to s telefonátom takto dopadlo 😉 , aj som si myslela... 🙂
markie.fákt? kura na fľaši, ja som to ešte ani nepočula 😉 , dobrý nápad...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre