• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
natia u nas takisto nadavka :wink:
23. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brulka tak ako sa mate s babulkom?
23. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marketka :slight_smile: dobre sa mam sme boli na dovolenke pozriet kamaratku v mnichove. a bolo uzasne lebo pocasie lepsie ani nemohlo byt. bolo krasne vidiet alpy a slniecko svietilo cely vikend :dizzy_face: . takze mam sa super som oddychnuta aj cestu som zvladla na jednotku :wink: . a dalsia cesta uz asi tak skoro nebude vzhladom na rastuce brucho :wink: . a cez vikend asi idem na ten ultrazvuk a tak velmi dufam ze nam povedia ci cakame dievku alebo chlapca :dizzy_face:
a vy sa ako mate ste zdravi? co mate nove?
23. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super bruli že je všetko ok tak sa držkajte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maznacik :slight_smile: my dobre rastieme uz mam riadne brucho a pribrala som uz 4 kila :sweat_smile: budem musiet hamovat inak zo mna bude ine monstrum :grinning: . a vy ako co mate nove?
23. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka dakujem :wink: a matusko ako sa ma? kedy das zas nejake fotocky som zvedava :dizzy_face:
23. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruli fotečky sú v uzamknutej téme tak si kukni a má sa suprovo aj sudkyňa ho chválila aký je pekný :wink: :dizzy_face:
23. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, k vysavaniu : ty mas oci na medziriadkovanie ako rys!

Brulka, ahoj ahoj! ja som veru uz myslela., kde si tak dllllhoooo :slight_smile: :slight_smile: foto, aj nasej, v tajomnej komnate...
23. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruli ahoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ooooj!!!
som myslela, že už si po usg a už som nakúkala, či vieme pohlavie... :sweat_smile: a ty ešte len ideš... :sweat_smile:
ale hlavne, že si to užívaš a máš sa super! :dizzy_face:
a fotky si nájdeš v našej súkromnej skupinke, pridám ťa... :wink:
23. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si..., tak čítaj, čítaj a obdivuj (fotečky)... a pri čítaní si zase na chvíľu daj ružové okuliare, budeš ich miestami potrebovať... :pensive:
23. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a ako sa dostanem do tej tajomnej komnaty ???
23. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruli súkromné témy a tam prišli k nám (medzi riadkami) založila megi :wink:
23. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruli dúfam že som to poslala tebe na FB anjelika tehotnosti nech ťa opatruje :wink:
23. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka dakujem si zlata :dizzy_face: idem cumnut teda aj facebook - tam velmi nechodim :wink:
23. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prave lustrujem tu tajomnu komoru - precitala som si prve dve stranky a magi mala si pravdu :pensive:
ale fotocky ste popridavali krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: matusko je aky sikuliak - na tak malinke babo vyzera velmi vyspelo - no proste kukuc sikuliak :dizzy_face: a mala ivka tiez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aka jemna motorika ako vie pekne papkat :dizzy_face: najprv prestuduje a potom zakusne :wink: . co vy s nimi robite zenske ze takto napreduju ako rakety ??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brulka,
ty si zlatuliak :slight_smile: ale mne robi jemna motorika starosti, Ivi si cmule ukazovak, dava do pusy celu pasticku. a potom nim, ako sa mi zda, aj menej pracuje.. aj sosovicu prebera pastou :confused: je mi jasne, ze na to, aby iste veci zvladla (obracat stranky, vytahovat drievka) musi ukazovak vyuzivat, ale aj tam si vie pomoct pastou.. a veru neviem ci to s tym cmulanim nesuvisi..
23. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale leni na tej fotke to vyzera prave naopak ze si veci vie pekne chytit s pouzitim palceka - poprevracat - prestudovat a spapkat :dizzy_face: :slight_smile: :grinning: . mozno ju sosovica nezaujima tak radsej do nej placne pastou ale taky roztek mnam tam sa oplati popracovat ruckami a poprevracat je to zaujimave a da sa to skonzumovat - no myslim ze ivka vie co robi :wink: . a s kockami sa hrate? rocne babo by malo vediet ulozit na seba dve kocky. ale to ma ivka este cas :wink:
23. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bob - Dnes o 16:32
odpísal (na moju prosbu, aby boli deti v pase nejako logicky utriedené):

magimary: uz to utriedenie deti riesi kolega. Bude to podla veku dietata.

---
:slight_smile:
23. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to aj je podľa veku :slight_smile:
23. mar 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super! :slight_smile:
23. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi ale len tvoje deti :grinning: Najjulinka ich má rozhádzané furt :grinning:
23. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čožéééé???
to fááákt??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: idem to skontrolovať... :grinning:
23. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj máš pravdu... :sweat_smile:
asi už chceli mať odo mňa pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi idem reklamovať :angry: :angry: :angry: :angry: jemu sa tie 8 detne nechcu triediť, tak sa necha prosiť od každej zvlast asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary :grinning:

Brulka, no dve kocky na seba nedame, mame smytklave male kocky :wink: ale kocku na nieco ine, na take nadobky mensie do piesku, vylozi, ked jej ukazem co od nej chcem.. sikovna je az-az najma na jedovanie sa :sweat_smile: :sweat_smile:
a ja jej tu sosovicu davam tiedit surovuuu :grinning: ako popoluske :grinning: len striehnem, aby nejedla :grinning:
23. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale mam to aj ja podla veku.. .čo ma tu kto šalí....
23. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už áno...asi to robia postupne :slight_smile: a Magi museli umlčať prvú :grinning:
23. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale paci sa mi že su pod sebou... a nie kao predtým, že to pisalo za sebou a bolo to rozhádzané.. .teraz je to lepšie
23. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby možno blbá otázka ale aké hračky môžem kúpiť malému hrkálok má veľa ale podľa mňa na 3 mesačné už treba aj neaké tvary aby si vedel chytiť a aký materál diky
23. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok