• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

27. júna 2017 
dobrú nocku vám prajem všetkým som rozhodnutá idem na pestu :dizzy_face:
manželíka som zlomila na zatial 60 percent na pestu :grinning: , do stredy mu to hádam dôjde že profi momentálne nie .
30. mar 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc.
30. mar 2010 o 01:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko.
30. mar 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno
30. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetci :slight_smile:
dioli no ako ste dopadli ???
30. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pozerám Juli že ty nemáš chybu ty si v noci povieš dobrú noc a ráno si odpovieš dobre ráno :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sukromí odpoviem
30. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekný deň.

Dnes je Kubkovi lepšie nepotrebovali sme už čipky a telefonovala som s mudr. tak máme prísť zajtra tak som zvedavá na výsledky.
suezana časom si zvykneš na všetko( ja to až tak zle neberiem pretože ani moje bio dieťa by nemuselo byť v 100% zdra. stave a keď že ja mám dosť dg.od puberty tak som si zvykla že sa s lekármi musím kontaktovať akurát ak je problém s dýchaním tak sa vtedy dosť zľaknem lebo neviem čo by som robila keby náhodou začal modrieť.)

dio napíš ako ste dopadli
30. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, máme problém :unamused: ked sme boli v utorok dohodnúť nástup do škôlky, tak spomínala učiteľka, že jeden chlapec má kiahne, ale nik iný a teraz je už 6 detí z triedy vaneskinej doma s kiahňami :zipper_mouth: Joj, neviem, či ju mám dať po veľkej noci do škôlky, ale zas koľko bude treba čakať, kým prebehnú kiahne celou škôlkou? a druhá vec je, že v piatok sme sa hrali s dvoma dievčatami zo škôlky poobede a dnes už obe majú kiahne - ale neviem odkedy, viem len, že majú, takže je čisto teoreticky možné, že aj veve už má a objavia sa do týždna,dvoch... tak ju asi dám a budem dúfať, že jej tie kiahne nezhasia imunitu dočista dočista. Ono zas kedže má IgA 0,03, tak už tie kiahne ani nemajú moc čo rozhasiť :sweat_smile:
30. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka sestrine deti mali kiahne pred nedávnom a my sme ich nedostali aj napriek tomu že sme boli v kontakte kiahne sa prenášajú v rozmedzí 4dni pred vykuknutím prvej vyrážky potom cca do 5 dní by sa mali ukázať všetky ktoré chcú vyjsť na povrch tela keď praskne posledná vodnatá vyrážka tak potom ešte 2 dni sa dajú preniesť na inú osobu. inkubačná doba je 2-3 týždne. tak som to napísala jak hotentót. :wink:
30. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka, no uvidíme...asi ju do škôlky dám a ak ich má mať ich dostane...keby som ju aj nedala, tak na jeseň nastúpia do škôlky nové deti a zas budú kiahne, takže si nepomôžeme... snád nebudú komplikácie, toho sa ja bojím vzhľadom na vaneskine priedušky a pľúca a imunitu, ale tak rovnako by tie kiahne mohla dostať aj na ihrisku, to by som ju musela doma zamknúť. Už som to trochu strávila, len prvotná info ma splašila :sweat_smile:
30. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ja som sa presne toho obávala tiež jak sestra zahlásila máme kiahne, ale potom keď som tak nad tým rozmýšľala že raz nás určite neminú a prídu. Tak som to nechala tak a čo má byť bude. :wink:
30. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No na kiahne sa ani ja neteším... ja som ich totiž ešte nemala :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: a na ostatne detske choroby dnes už deti očkuju, tkaže mi nič nehrozi.. len tie kiahne.... lebo z anašej ery ešte osypky a mumps.. .a rubeola , ale tu som mala a dokonca 2x... raz asi omylom zle diagnostikovana som bola a drzuhýkrát už naozaj :grinning: :grinning: :grinning: takže v karte 2x rubeola .. pomerne tesne po sebe.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A niečo na odľahčenie mysle čakaním na dnešné verdikty sudcov.

Toto mi prišlo od kamošky.
Kúpila si v IKEA orchideu, doma ju poliala zvrchu a orchidea začala pískať (vydávať čudný zvuk). Keď sa to stalo aj po ďalšom poliatí zavolala do IKEA a tam jej povedali, že má všetko zatvoriť (okná, dvere) vyjsť z bytu a čakať na nich.... o pár minút sa dohrnulo komando v skafandroch a zobrali kvetináč do špeciálneho boxu. Až potom jej vysvetlili, že keď orchidea píska, tak v koreňoch má hniezdo tarantula !!!!

Vraj to nie je prvý prípad. Ja by som asi nevolala do predajne, ale začala sa kutrať v kvetináči....
30. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fú, markie, tak toto keď som si prečítala, skoro mi zle prišlo (!!!) :fearful: :astonished: :astonished: :astonished:
ešte teraz ma mrazí...
ja odpadnem, to som ešte niekdy nepočula...

ako dobre, že existuje net a babulky, ktoré sa zveria s hocičím, lebo normálne to považujem za (môj) vedomostný objav... :fearful: :astonished:

a ešte jedna info, úplne "od Mima"-dnes má byť veľká víchrica (na východe Slovenska, na Orave, na Kysuciach a na Záhorí), až 100-ková..., tak si dajme bacha... u nás už teraz fúka ako besné... :confused: :fearful:
30. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a ešte k tomu kvetináču... veru, ja neviem, ale tiež by ma asi ani len nenapadlo volať do predajne...
skôr by som robila všetko iné, ako volať a potom by som sa večer zoznamovala s obrovskou opachou (!!! fúj už len tá predstava!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :zipper_mouth: )...
30. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás sa zamračilo a fúka ale zatiaľ nie 100čka.
30. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že tá víchrica má byť najhoršia až v popoludňajších hodinách... :confused:
30. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa išlo cestou domov uchytiť... a stále sa to zhoršuje sa mi vidí...
30. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aká víchrica ???? ja nič neviem kde to žijem :confused: ešte že Vás tu mám tu sa ani konárik nepohne vonku :confused: Žeby ticho pred búrkou ?!
no už viem marketka prečo si už nekúpim žiadnú orchideu :rolling_eyes: šak ja by som asi aj infarkt dostala keby mi toto povedali do telefonu a možno v letku by som sa aj vymkla ako by som utekala z domu aj s detmi :rolling_eyes: :grinning: fakt ste tu dobre informačné stredisko :sweat_smile:
30. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tá orchidea je hoax :wink: http://www.hoax.cz/hoax/palmy-s-pavouky/ tak žiadna panika :grinning:
30. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauté baby,aj nas idé viétor uchytit..mamé taký otocny trojhranny susiak na dvoré,kruti sa jak bésny,dokonca mi aj normalné zastipcované pradlo z ného poodlétovalo :astonished:
30. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aby som išla už prádlo pozbierať :confused:
30. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, s tym pavukom, vdaka Cairka, moj sok teda netrval dlho... :grinning:
ale som si najprv fakt myslela, ked to marketka pisala, ze to bola naozaj jej kamoska osobne...
inak, ten vetrisko... :fearful:
ked som sla teraz autom domov z Modry, tak mi nebolo veru vsetko jedno... a ked si pomyslim, ze Moj prave vyraza domov po dialnici z TN, tak ziadna sranda, tam to asi bude riadne hadzat :confused:
30. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

to s tym pavukom som uz citala minuly tyzden a aj som to konzultovala s mazelovym synom "odbornikom na chrobaky" lebo to bola pre mna nova info, vraj ked je tarantula v ohrozeni zivota tak vydava take zvuky

my sme mali dnes dve oficialne navstevy.najskor z detskeho domova a potom nasa kolizna.bolo to celkom fajn. :slight_smile: :slight_smile: malicky bol ukazkovy a mali z neho velku radost,ze za mesiac nielen narastol ale urobil aj velke pokroky :slight_smile: :slight_smile:

po obede som letela k lekarke a dostala som ATB a zajtra rano musim na krv.
30. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je z tej tarantuly zle... ja by som sa z toho bytu asi odsťahovať musela! :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Mama a ja je fakt dobrý časopis...akurát sa prehrabujem v novom čísle :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme včera skúsili mrkvovú šťavu a na moje počudovanie vypil 50ml mrkvovej šťavy ako nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak dnes som mu dala ale len 30ml a po treťom dni ideme skúsiť kombinovať s jablkovou šťavou uvidíme čo na to povie :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka, a nie je maly na tieto novoty este maly? ja teda neviem presne, kedy nedojcene deti presne zacinaju prikrmy, ale myslim, ze najskor po 4.mesiaci, nie?
30. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskah ked čitam že neskor je mi smiešno, lebo mna lekár ked mal moj syn 2 mesiace vyhraešil že som mu ešte nedala ochutnať šťavy...ked mal 4 mesiace už mal aj mlete maso
30. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok