• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
autor
mne povedali, že sud napiše čo chce... a mne sud nenapisal... :grinning: akože kocurkovo...
26. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe gratulujem....

inak ja som tyh 12 deti nepochopila? vysvetli mi niekto. nech nie som ako... :fearful:
26. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BeBe!!!!!!! gratulujem! Ale tie otázky boli...mimoriadne divné! Teším sa veľmi, že to vyšlo.
26. jún 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
bebe gratuljem :dizzy_face: :dizzy_face:
magi ip
26. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ip mám a

bebe gtatulujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a normálne sa rozhodujem, že tuším pôjdem robiť sudcu aj ja... ( :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: ), keď tam môžu sedieť takí komententní ľudia, ako ten váš sudca... :confounded:
bebe a potom budú nejaké fotečky, však? :slight_smile:

aj u nás sa lúčia predškoláci-dnes o štvrtej...ale nás sa to ešte netýka :sweat_smile: :sunglasses:
26. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby cafte, som tu zas.... isla som na preventivku na sono prsnikov - ponahlala som v tomto dusne, lebo som samozrejme nic nestihala a ja som objednana az na pondelok!!!! NO INFARKT :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa tu idem ukludnit - mam celych 10 minut, kym zacnem zase stresovat :wink:

lienocka, Yukki , mati - dakujem :dizzy_face:

lienocka k Tvojej otazke - cital si o bio rodine a nie o nas..... a nejako sa mu to dalo dohromady :sweat_smile:
26. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi dakujem :wink:

vies ze aj ja som rozmyslala, ze keby som raz prisla do prace takto "pripravena", ci by mi to preslo.... ale ako hovorim - na zaver sa zo sudcu vyklul velmi mily pan - aj sa usmieval aj zartoval - mozno ho ozaj boleli zuby (a nezaberala tabletka - co my mozeme vediet).... ale mohol to povedat na zaciatku, ze ho bolia zuby :wink:

fotocky budu - len este bojim bojim :dizzy_face:
26. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja budem straaaasne slzit na tej rozlucke - krpci uz dnes isli do skolky so skolskymi taskami rano a mne bolo do placu. A kuknem na pani ucitelku a ta slzy v ociach..... aaaaach jo....... som cela rozcitena.....
26. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic - ticho je tu - idem chystat na tu rozlucku.....majte sa kraaaasne! :slight_smile:
26. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, bebe...
jasné, že milý pán...ale tie vedomosti...že prečo predosvojireľský?! apod... :confused: , milý môže byť, ale mal by byť aj znalý zákonov...
aj mňa bolia zuby a ešte aj uši ( :astonished: :rolling_eyes: !),a le netrepem také hlúposti namiesto znalostí, v ktorých by som mala naopak excelovať...!!! a milá som aj ja (niekedy :grinning: ), akže sudkyňu by som zvládla... :grinning:
a vem, aké to je srdcervúce... ako vravím, nás sa to ešte netýka a prežívam (už len tú predstavu!) riadne...
skrátka, ja sa na to necítim..., že mám byť mamou školáka (a zrejme hneď dvoch naraz! :sweat_smile: ) :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
a to si ešte predsavujem len ďalší zápis na budúcu jar...snáď do bud. roku dozrejem... :sweat_smile:
bebe, a to ste boli kde na súde? :confused:
aby som vedela, kde budem pracovať :grinning:
26. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali rozlucku v stredu.. tiez to bolo krasne.... a aj slzicka bola.. :wink:
bebe dakujem za vysvetlenie... :wink:
26. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe blahozelam :dizzy_face:
26. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe, ten bol urcite totalne zhuleny :grinning: :grinning: :grinning:

tak sme boli vonku, ale je pod mrakom a straaasne dusno, to ja nerada take pocasie :confounded: ale som krpky utahala, pekne celu cestu na ihro a aj domov pesi :grinning:
26. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, to bude asi aj u nas :frowning2: poobede mam ist s krpkami k mojej mame, nech sa zabavia, tak snad nebude lejak a nebudeme trcat doma :frowning2:
26. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok. kocky odchadzam z prace... tak pekny zvysok dna.. v senci ze sa rozprsalo tak neviem neviem ako karneval.. :fearful:
smejka ako? ked ti pribudnu tt?
26. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz leje aj v dubravke :confounded:
26. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vysvetli mi niekto,preco to tak trva?Ved kolko je odvtedy ako mala bebe interakcie?
26. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, pre teba:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6092715
nie je tam napísaná značka, ale vyzerá ako Inglesina a je z východu a možno by ssi sa ešte dohodla na lepšej cene... :confused: :wink:

aj tu už začína pršať, akurát, keď máme ísť do škôlky :rolling_eyes:
26. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riti, ale u bebe to bolo maximálne komplikované...
komplikovanejšie, ako pri bežných "komplikáciaách"... :confounded:
ale teraz už snáď ozaj porodia... :wink: :dizzy_face:
a bez prenášania...
26. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dík za link mary.. .už som jej napisala... aj svoju predstavu ceny :sweat_smile: Ma asi vysmeje... :sweat_smile:
26. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, napisala si jej, nech ho da zadara :grinning: ???
26. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, juli, ja si zas myslím, že za to aký je "vylíznutý" by mohla ísž dole z ceny aj o 1000-2000sk,-
nwbyť Teba, tak ho podľa mňa (za takú cenu) nepredá... :sweat_smile: :wink: :grinning:
26. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každopádne som zvedavá, čo Ti odpíše... :wink:
ale teraz už naozaj letím do škôlky...
ideme sa lúčiť... :sweat_smile:
26. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam inzerat, že taký kočík kupim a ponukli mi ho za 160€... Zjadnala som na 110€, ale zatim nkcem ani za 110 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe blahoželám vám, nech sa vám darí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme boli nakupovat plienky a nutrilon v Madarsku. Patko vsetko samozrejme zas prespal schovany pred svetom v manduci :wink: Nakupom sme usterili 500 sk :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe aj ja sa pripájam k blahoželaniu... :wink: :dizzy_face:

pimpa, paťko je malý cestovateľ...

my sa chystáme zajtra na výlet. z mužovej roboty každoročne organizujú deň detí ( s mesačným sklzom :stuck_out_tongue_closed_eyes:), a tento rok to má byť na kúpalisku...
som ohromne zvedavá aké bude počasie...

v pondelok má maťko rozlúčku so škôlkou... zaszíme... a hurá škola... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj magi,ako dopadla IA z biomatkou?prisla vobec?
26. jún 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja cakam o hlada na muza v jeho praci, kym sa vymota zo sustruhu :grinning: chceme ist do mesta na koncert a on si (v sustruhu :grinning: ) strasne umazal tricko, pojdem s prasiatkom :grinning:
a co sa nas tyka, tak v utorok mame poslednu pripravu (hadam) a stale dumam ake si upravit poziadavky, ci si nedat aj surodenecku dvojicu.. teta nam povedala ze s nasimi poziadavkami (kazde dieta bez trvaleho postihu) ma pre nas dieta dost skoro :grinning: ale my s nim ratame az o rok - tak vyslo :confused: myslite,ze im to mozem povedat? :grinning:

inak, blahozelam BEBE!!!

a vsetkym mamam prvacikov krasne prazdniny :wink:
26. jún 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok