Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
6. apr 2010

Markie, ale nikomu ani muk!!! 🤐 🤐 😀 😀

marketka1
6. apr 2010

nie leni budem tichučko ako myška tu si to aj tak nikto nevšimne 😀 😀 😀

dobrú idem spať a leni Ty si to už dokonči aby si netrpela pôstom 😀 😀 😀

yukki
7. apr 2010

Všetko najlepšie Vaneske ku krááááááááááááááásnym 4 rôčkom prajeme! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A hlavne veľa veľa zdravíčka a šťastíčka a pohodových dní strávených s mamkou Lenkou! 🙂

magimary
7. apr 2010

aj ja blahoželám Vaneske!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😵 🙂
a to som si "privstala", aby som bola prvá... 😅 , ale hold niekto je skorší... 😉 🙂
no i tak prajeme Vaneske, nech z lásky od mamy vyťaží všetko najlepšie do života a nech to raz nádherne zúročí...! 😉 🙂
krásne narodeninky!!! 🙂

dioliana1
7. apr 2010

Všetko najlepšie Vaneske! Aj my máme výkričník 😉 ...

aksuram
7. apr 2010

Ahojte,
ak som dobre pochopila tak ma Vaneska narodeniny-tak aj ja blahozelam- ja tu nemam prehlad kto co a kedy oslavuje 😅

Aj som bola rozhodnuta nic Vam nenapisat zatial, ale ste ma vystrasili s tym prijmom 😒
Ale pre vsetky zvedave- okrem profi, pestu, bio a ado este je aj ina moznost a to je nahhradna osobna 😝 ... ktoru potom chceme zmenit na pestu. Ak vsetko vyjde ako sa v danej chvili/ ktora pre deti nieje nic moc/ najlepsie bude dat. Tie deti su uz velkaci vlastne a zas chalani- mne su sudeni asi len chlapci- ale uz som sa s tym zmierila a mam pocit ze to je praktickejsie.Ste ma vystrasili s tym prijmom, lebo ja som teraz zamestnana ako PR a manzel je momentalne nezamestnany a robi na dohodu, cize nas pravidelny prijem nieje ani 500, mame 2 bio deti a tak neviem co nam povedia nato, ze k nim chceme este 2 velke deti 😕 + mame 2 deti v profi ... no som trosku vystrasena. Jasne ze potom by sme mali dostat ten pestunsky ale ked to neberu do uvahy tak naozaj neviem. 🙄
Ale snad pochopia, ze im bude lepsie u nas ako v ded. No bude sranda 😅
Brulka blahozelam- hlavne aby ste boli obe zdravucke 🙂

cairka
7. apr 2010

vaneska ďakuje 😵
dio, patričkovi tiež prajeme krásne štvrté narodeniny 😵 všetko najlepšie 🙂

vivien2505
7. apr 2010

Vaneska všetko naj k narodeninám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yukki
7. apr 2010

Paťovi všetko najlepšie! 😵 🙂 Máte úúúúplne rovnako starých baránkov.....Dio a Cairka

cairka
7. apr 2010

že baránkov 😅 😀 😝 optimistka

maznacik007
7. apr 2010

Vaneske a Patkovi vsetko naj.... 😵 ze uz 4 rocky... ale to leti...

saskah7
7. apr 2010

Ahojte, pripajam sa ku gratulaciam 🙂 sranda, ako to vyslo naraz v ten isty den...
Aksuram, a do nahradky beries niekoho z rodiny? lebo tak som tu osobnu nahradku doteraz chapala...

mata2
7. apr 2010

cauté,
vsétko naj malym oslavéncom 😵 😵 😵
brulka to jé supér zé jé vsétko ok 😵 😵 😵

marketka1
7. apr 2010

Ahojte sme doma z ORL 😠 ☹

Vaneske a Paťovi všetko najlepšie k Narodeninám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aksuram pri noske máš len príspevky na deti (príspevok rodičovi tam nepatrí okrem RP)

cairka
7. apr 2010

baby, ešte raz všetkým dakujeme 😵

markétka, čo ste boli na ORL?
veve mala pôvodne ísť dnes do škôlky, ale ked sme včera prišli k mudre po potvrdenie, že je zdravá, tam bolo toľko chorých detí, že som nemala odvahu tam čakať (čakali sme tam asi 5 minút, či nevybehne sestrička) a už začína veve oddŕhať 🙄 v piatok si dáme repete, ak bude teda zdravá 😕

natia
7. apr 2010

Aksuram ale však máááš jednu babu 🙂 ale to ste sa teda dosť s tými deťmi rozšupli 😀

marketka1
7. apr 2010

cairka išli sme si s Kubom po výsledky z výteru nosa (v noci zase začal kašľať škaredo a do rána sa pridali sople a kychanice v takom množstve že neviem či mám skorej noštek utierať odsávať alebo ruky držať lebo si to roztiera po celej hlave) výsledky čo u brali pred Veľ.nocou sú nie dobre zase pneumokoky + pharynolaryngitis dali nám už 3 ATB za dva mes.takže operácia sa zase tiež odkladá. Ja som taká nasr....lebo pneumokka dostal hneď po očkovaní poslednej 3 dávky a už neverím že očkovanie je pre všetkých len to najlepšie riešenie (podľa niektorých lekárov z nemocnice to mohlo očkovanie zapríčiniť aj keď to nepotvrdia na 100%)Čítam si tu kde čo u uja googla čo stým no jak vidím že je to beh na dlhé trete ma ide poraziť a to si ešte do istoty obvodná sestrička o mne myslí že na povinné očkovanie zabúdam ale neviem ako ho mám ísť dať zaočkovať keď nie je týždeň zdravý a zase meškáme druhý mes. z dajakou vakcínou akým budeme zdravý tak to určite bude aj tretí. 😒

cairka
7. apr 2010

markétka, z toho si nič nerob, veve má všetky očkovania posunuté minimálne o pol roka...preto ani nemá nič navyše a teraz už by som jej ani nedávala 😝 tiež som už čo to počítala 😖
tá operácia je väčší malér, že sa to zas presunie...má chudák kubko smolu, už aby mal za tým...

maznacik007
7. apr 2010

marketka to mi je luto ze sa takto trapite...
my sme este neockovali proti pneumokokom.. cakame na schvalenie z poistovne.. a tiez mame presvihnute MMR... lebo najprv ho chcu proti pneumokokom... na konci januara bol este na hexxavakcine...

marketka1
7. apr 2010

zajtra skúsim zavolať na chirurgiu či nás neposunú cca o 2-3 týždne neskôr lebo potom zase až jeseň a ako predpokladám tak zase skončíme jak teraz že sa to nebude dať kvôli chorobám.
Mňa tie povinné očkovania že nie sú v termíne neštvú viem že to nevadí sú také prípady len sestrička je furt pani dôležitá a nedá si vysvetliť že je stále chorý (lebo obvodnú v poslednej dobe obchádzam nie úmyselne ale kvôli tomu že navštevujeme pravidelne pľúcne a krčné tak si len správy doma skladujem a potom ich hromadne odnesiem aj tak by mi dala len výmenny listok aby som s ním zašla do odbor.ambulancie) a nemusím ho zbytočne vystavovať ďalším bacilom z čakárne plnej chorých detí na krčné chodíme skoro skoro ráno a ideme prvý kým nie sú pacienti.

maznacik007
7. apr 2010

makretka.. ja nechodim s detmi k lekarovi... chodi len moj muz... ja nemozem presne kvoli mojej imunite a tym bacilom v cakarni 😅
a na neho si sestricka nedovoli... inak aj nasa je taka ze sa robi dolezita.. no co uz ...

u nas v meste /a to je okresne mesto/ nema ORL doktor uzvretu zmluvu s doverou... a treba chodit do ba.. a tam sa zasadne objednavame na cas.. lebo inak sa to neda...

tak sa liecte nech ste na tu operaciu fit...

magimary
7. apr 2010

no, markie, nehovor (!!!), čo zase? vidíš a všetky tie problémy (ktroé sa manifestujú ako alergia a pod.) má "na starosti" práve ten pneumokok... ach... 🙄 😖 ☹, najhoršie je, že sa to takto preťahuje s operáciou...
my sme takto tri roky (!!!) čakali na veľkú operáciu s mladším synom, stále sa odkladala kvôli chorobám (potom aj kvôli prečerpaným limitom našej poisťovne 😠 🙄, to bolo úplne na nervy, keď konečne bol zdravý, ak zase zlyhala poisťovňa, vtedy by som najradšej trhala! 😠 😝 🙄) a keď sme sa jej teda minulý júl dočkali, tak už z toho nebola veľká operácia, ale len malá... 😨 😅 😉, čiže za tie tri roky (čo nás strašili, že to sa určite samo nezlepší a že za toľko rokov už bude mať porušenú aj plodnosť v dospelosti atd.) sa to najhoršie samo upravilo a ostalo už len "také nič" ("obrezanie" pipíka)... 🙂...pravdou ale je, že sme sa za to, aby to nedopadlo zle dosť modlili a to, že to napokon takto dopadlo považujeme ešte aj teraz za taký náš zázra(či)k... 😉

pridávam gratuláciu a prianie všetkého naj aj pre paťka 😉! ja som mala na ZŠ asi troch spolužiakov narodených v tomto dni a potom ešte aj 12.4... 😉 😅

natia, blahoželám ku koncu a výbroným správam o pobyte malej v poradovníkoch 😉 😅 😵, nič lepšie sa nemohlo stať... 🙂 😉

no a ja som dnes nabehla do LIDL-u a kúpila som tam túto postieľku (čo ste ju viacerí spomínali za 39,9€):
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7813460&tab=2

dioliana1
7. apr 2010

Ďakujeme za gratulácie... 😀 😀

natia
7. apr 2010

Markétka, očkovania dnes už nie sú povinné!! Sú to riadne svinstvá a dosť detí práve očkovania pripravili o zdravie... na facebooku je taká stránka o "povinnom očkovaní", dosť dobré veci sa tam dajú dočítať... ale ty nie si na fb, mohla by som ti to niekam poslať, ak chceš...

brulka
7. apr 2010

ahojte 🙂 aj ja sa prpajam ku gratulaciam prenadhernej amazonke a kresnemu sibalkovi. obom im prajem to iste, hlavne aby boli zdravucki a aby robili maminkam velku radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a amainky im 😉

marketka tak to je ale smola. ja som tak velmi dufala ze zimu mame za sebou a ze to tentoraz vyjde. kaslat na ockovania to sa dobehne len aby ste tu operaciu vybavili predsalen s tym posunom to budem drzat palciska najviac ako viem.

magi tak to je naozaj zazracik, ale ty si svedkom samych zazrakov tak sa vobec nedivim 😵 😵 😵

a danulo ako narastol krasny chlapcek je to 😵 🙂 😉

5katarina7
7. apr 2010

konečne som bola odovzdať papiere.Povedali mi tam,že to pošlu na krajský urad a ked nám to tam schvália tak možme začať s prípravou.Na príjem nepovedala nič tak dufam že to bude dobre.Už sa neviem dočkať najradšej by som začala hned.

bendy25
7. apr 2010

Blahozelam Katarina. My sme odovzdali papiere minuleho tyzdna a tiez sa uz nevieme dockat... Drzim palce, nech vam to zbehne, cim skor 😉 To cakanie je hrozné! 😝

dioliana1
7. apr 2010

tak veru kým začne kurz tak to čakanie je nekonečne, ja tak čakam už treti mesiac za kurzom ☹

marketka1
7. apr 2010

5katarina7
ja som síce robila prípravu pred pár rokmi, ale nám Kraj nič dopredu neschvaľoval a to už vôbec nie či môžem prípravu začať robiť. Kraj nám akurát schválil zapísanie do zoznamu čakateľov až po príprave. Takže sa mi to zdá trochu divné 😉

marketka1
7. apr 2010

dio a tiež si čakala na schválenie od Kraja či sa môžeš vôbec pripraviť alebo čakáš kedy sa otvorí u Vás kurz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre