• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Markie, ale nikomu ani muk!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie leni budem tichučko ako myška tu si to aj tak nikto nevšimne :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú idem spať a leni Ty si to už dokonči aby si netrpela pôstom :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najlepšie Vaneske ku krááááááááááááááásnym 4 rôčkom prajeme! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A hlavne veľa veľa zdravíčka a šťastíčka a pohodových dní strávených s mamkou Lenkou! :slight_smile:
7. apr 2010 o 06:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja blahoželám Vaneske!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
a to som si "privstala", aby som bola prvá... :sweat_smile: , ale hold niekto je skorší... :wink: :slight_smile:
no i tak prajeme Vaneske, nech z lásky od mamy vyťaží všetko najlepšie do života a nech to raz nádherne zúročí...! :wink: :slight_smile:
krásne narodeninky!!! :slight_smile:
7. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najlepšie Vaneske! Aj my máme výkričník :wink: ...
7. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ak som dobre pochopila tak ma Vaneska narodeniny-tak aj ja blahozelam- ja tu nemam prehlad kto co a kedy oslavuje :sweat_smile:

Aj som bola rozhodnuta nic Vam nenapisat zatial, ale ste ma vystrasili s tym prijmom :unamused:
Ale pre vsetky zvedave- okrem profi, pestu, bio a ado este je aj ina moznost a to je nahhradna osobna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ktoru potom chceme zmenit na pestu. Ak vsetko vyjde ako sa v danej chvili/ ktora pre deti nieje nic moc/ najlepsie bude dat. Tie deti su uz velkaci vlastne a zas chalani- mne su sudeni asi len chlapci- ale uz som sa s tym zmierila a mam pocit ze to je praktickejsie.Ste ma vystrasili s tym prijmom, lebo ja som teraz zamestnana ako PR a manzel je momentalne nezamestnany a robi na dohodu, cize nas pravidelny prijem nieje ani 500, mame 2 bio deti a tak neviem co nam povedia nato, ze k nim chceme este 2 velke deti :confused: + mame 2 deti v profi ... no som trosku vystrasena. Jasne ze potom by sme mali dostat ten pestunsky ale ked to neberu do uvahy tak naozaj neviem. :rolling_eyes:
Ale snad pochopia, ze im bude lepsie u nas ako v ded. No bude sranda :sweat_smile:
Brulka blahozelam- hlavne aby ste boli obe zdravucke :slight_smile:
7. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska ďakuje :dizzy_face:
dio, patričkovi tiež prajeme krásne štvrté narodeniny :dizzy_face: všetko najlepšie :slight_smile:
7. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaneska všetko naj k narodeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paťovi všetko najlepšie! :dizzy_face: :slight_smile: Máte úúúúplne rovnako starých baránkov.....Dio a Cairka
7. apr 2010 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že baránkov :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: optimistka
7. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaneske a Patkovi vsetko naj.... :dizzy_face: ze uz 4 rocky... ale to leti...
7. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pripajam sa ku gratulaciam :slight_smile: sranda, ako to vyslo naraz v ten isty den...
Aksuram, a do nahradky beries niekoho z rodiny? lebo tak som tu osobnu nahradku doteraz chapala...
7. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauté,
vsétko naj malym oslavéncom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
brulka to jé supér zé jé vsétko ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sme doma z ORL :angry: :frowning2:

Vaneske a Paťovi všetko najlepšie k Narodeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aksuram pri noske máš len príspevky na deti (príspevok rodičovi tam nepatrí okrem RP)
7. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ešte raz všetkým dakujeme :dizzy_face:

markétka, čo ste boli na ORL?
veve mala pôvodne ísť dnes do škôlky, ale ked sme včera prišli k mudre po potvrdenie, že je zdravá, tam bolo toľko chorých detí, že som nemala odvahu tam čakať (čakali sme tam asi 5 minút, či nevybehne sestrička) a už začína veve oddŕhať :rolling_eyes: v piatok si dáme repete, ak bude teda zdravá :confused:
7. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aksuram ale však máááš jednu babu :slight_smile: ale to ste sa teda dosť s tými deťmi rozšupli :grinning:
7. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka išli sme si s Kubom po výsledky z výteru nosa (v noci zase začal kašľať škaredo a do rána sa pridali sople a kychanice v takom množstve že neviem či mám skorej noštek utierať odsávať alebo ruky držať lebo si to roztiera po celej hlave) výsledky čo u brali pred Veľ.nocou sú nie dobre zase pneumokoky + pharynolaryngitis dali nám už 3 ATB za dva mes.takže operácia sa zase tiež odkladá. Ja som taká nasr....lebo pneumokka dostal hneď po očkovaní poslednej 3 dávky a už neverím že očkovanie je pre všetkých len to najlepšie riešenie (podľa niektorých lekárov z nemocnice to mohlo očkovanie zapríčiniť aj keď to nepotvrdia na 100%)Čítam si tu kde čo u uja googla čo stým no jak vidím že je to beh na dlhé trete ma ide poraziť a to si ešte do istoty obvodná sestrička o mne myslí že na povinné očkovanie zabúdam ale neviem ako ho mám ísť dať zaočkovať keď nie je týždeň zdravý a zase meškáme druhý mes. z dajakou vakcínou akým budeme zdravý tak to určite bude aj tretí. :unamused:
7. apr 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markétka, z toho si nič nerob, veve má všetky očkovania posunuté minimálne o pol roka...preto ani nemá nič navyše a teraz už by som jej ani nedávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež som už čo to počítala :confounded:
tá operácia je väčší malér, že sa to zas presunie...má chudák kubko smolu, už aby mal za tým...
7. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka to mi je luto ze sa takto trapite...
my sme este neockovali proti pneumokokom.. cakame na schvalenie z poistovne.. a tiez mame presvihnute MMR... lebo najprv ho chcu proti pneumokokom... na konci januara bol este na hexxavakcine...
7. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra skúsim zavolať na chirurgiu či nás neposunú cca o 2-3 týždne neskôr lebo potom zase až jeseň a ako predpokladám tak zase skončíme jak teraz že sa to nebude dať kvôli chorobám.
Mňa tie povinné očkovania že nie sú v termíne neštvú viem že to nevadí sú také prípady len sestrička je furt pani dôležitá a nedá si vysvetliť že je stále chorý (lebo obvodnú v poslednej dobe obchádzam nie úmyselne ale kvôli tomu že navštevujeme pravidelne pľúcne a krčné tak si len správy doma skladujem a potom ich hromadne odnesiem aj tak by mi dala len výmenny listok aby som s ním zašla do odbor.ambulancie) a nemusím ho zbytočne vystavovať ďalším bacilom z čakárne plnej chorých detí na krčné chodíme skoro skoro ráno a ideme prvý kým nie sú pacienti.
7. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makretka.. ja nechodim s detmi k lekarovi... chodi len moj muz... ja nemozem presne kvoli mojej imunite a tym bacilom v cakarni :sweat_smile:
a na neho si sestricka nedovoli... inak aj nasa je taka ze sa robi dolezita.. no co uz ...

u nas v meste /a to je okresne mesto/ nema ORL doktor uzvretu zmluvu s doverou... a treba chodit do ba.. a tam sa zasadne objednavame na cas.. lebo inak sa to neda...

tak sa liecte nech ste na tu operaciu fit...
7. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, markie, nehovor (!!!), čo zase? vidíš a všetky tie problémy (ktroé sa manifestujú ako alergia a pod.) má "na starosti" práve ten pneumokok... ach... :rolling_eyes: :confounded: :frowning2:, najhoršie je, že sa to takto preťahuje s operáciou...
my sme takto tri roky (!!!) čakali na veľkú operáciu s mladším synom, stále sa odkladala kvôli chorobám (potom aj kvôli prečerpaným limitom našej poisťovne :angry: :rolling_eyes:, to bolo úplne na nervy, keď konečne bol zdravý, ak zase zlyhala poisťovňa, vtedy by som najradšej trhala! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:) a keď sme sa jej teda minulý júl dočkali, tak už z toho nebola veľká operácia, ale len malá... :fearful: :sweat_smile: :wink:, čiže za tie tri roky (čo nás strašili, že to sa určite samo nezlepší a že za toľko rokov už bude mať porušenú aj plodnosť v dospelosti atd.) sa to najhoršie samo upravilo a ostalo už len "také nič" ("obrezanie" pipíka)... :slight_smile:...pravdou ale je, že sme sa za to, aby to nedopadlo zle dosť modlili a to, že to napokon takto dopadlo považujeme ešte aj teraz za taký náš zázra(či)k... :wink:

pridávam gratuláciu a prianie všetkého naj aj pre paťka :wink:! ja som mala na ZŠ asi troch spolužiakov narodených v tomto dni a potom ešte aj 12.4... :wink: :sweat_smile:

natia, blahoželám ku koncu a výbroným správam o pobyte malej v poradovníkoch :wink: :sweat_smile: :dizzy_face:, nič lepšie sa nemohlo stať... :slight_smile: :wink:

no a ja som dnes nabehla do LIDL-u a kúpila som tam túto postieľku (čo ste ju viacerí spomínali za 39,9€):
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7813460&tab=2
7. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme za gratulácie... :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markétka, očkovania dnes už nie sú povinné!! Sú to riadne svinstvá a dosť detí práve očkovania pripravili o zdravie... na facebooku je taká stránka o "povinnom očkovaní", dosť dobré veci sa tam dajú dočítať... ale ty nie si na fb, mohla by som ti to niekam poslať, ak chceš...
7. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj ja sa prpajam ku gratulaciam prenadhernej amazonke a kresnemu sibalkovi. obom im prajem to iste, hlavne aby boli zdravucki a aby robili maminkam velku radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a amainky im :wink:

marketka tak to je ale smola. ja som tak velmi dufala ze zimu mame za sebou a ze to tentoraz vyjde. kaslat na ockovania to sa dobehne len aby ste tu operaciu vybavili predsalen s tym posunom to budem drzat palciska najviac ako viem.

magi tak to je naozaj zazracik, ale ty si svedkom samych zazrakov tak sa vobec nedivim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a danulo ako narastol krasny chlapcek je to :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
7. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som bola odovzdať papiere.Povedali mi tam,že to pošlu na krajský urad a ked nám to tam schvália tak možme začať s prípravou.Na príjem nepovedala nič tak dufam že to bude dobre.Už sa neviem dočkať najradšej by som začala hned.
7. apr 2010 o 16:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahozelam Katarina. My sme odovzdali papiere minuleho tyzdna a tiez sa uz nevieme dockat... Drzim palce, nech vam to zbehne, cim skor :wink: To cakanie je hrozné! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru kým začne kurz tak to čakanie je nekonečne, ja tak čakam už treti mesiac za kurzom :frowning2:
7. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5katarina7
ja som síce robila prípravu pred pár rokmi, ale nám Kraj nič dopredu neschvaľoval a to už vôbec nie či môžem prípravu začať robiť. Kraj nám akurát schválil zapísanie do zoznamu čakateľov až po príprave. Takže sa mi to zdá trochu divné :wink:
7. apr 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio a tiež si čakala na schválenie od Kraja či sa môžeš vôbec pripraviť alebo čakáš kedy sa otvorí u Vás kurz?
7. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok