• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
ja nedokážem pochopiť, ako také ženy môžu byť matkami. Myslíte, že by tej malej pomohlo, keby sa zavolala sociálka? :frowning2:
10. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzubabo: socialku možu zavolať susedia alebo rodina alebo jej známi, ty ako cudzia nič nedokážeš...viem s vlastnej skusenosti, dokonca keby chodila do školky škola moc nezmože vačši váhu maju tí čo s nou takmer bývajú a možu dokázať že sa nestará...
10. apr 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale z pestúnstva vám deti vezmú len taký fukot...celkom stačí, aby si dieťa niečo vymyslelo a nikoho sa nepýtajú...
10. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale takéto prípady, keď naozaj treba zakročiť a riešiť deti, tak všetci strkajú hlavu do piesku a budú sa tváriť, že nevidia a nepočujú... takýto prípad je hádam v každej dedine...
10. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsne ked som chcela niečo pomocť musela som volať dotyčnej príbuzných aby s tým niečo urobili, aby male deti vyhadzovala z domu o 21.00 hod. bolo to hrozné...9 a 2 ročné
10. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevyhadzovala malo byť....joj ked si na to spomeniem ešte teraz mi s toho nanič
10. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to fakt nespravodlive!!! Tie, co mozu mat deti, tak nimi opovrhuju a nestaraju sa o ne a my, co ich nemozeme mat, tak sa na to len so smutnymi ocami musime dívat :cry:
10. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, pridala som nejake foto, tak kuk :wink:
10. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj, zlaté deťúrence ...
10. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laculik úúúúúúúžas....
10. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Lenkove? Kedy posle fotecky malej Skorice, hmmm ???
10. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, ale svoju fotku uz ma :slight_smile:, tak je to na dobrej ceste :wink:
10. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laculik
waw :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: maly je kraaaaaaaasny :slight_smile:

Bendy, neviem, nechce sa mi davat malu na MK :confused: ved casom ju nejako uvidis :grinning:
10. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laculik, aj mala aj ty samozrejme :grinning: ale Slniecko je rozkosny.. aky je to uz chalan!!!
10. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laculik
a len tak medzi nami, pises? odovzdala si? :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :grinning:
10. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daku, daku, je uzasny maly a tym ze sme docela akcna family a hlavne mala je fat tornado, tak maly sa brutalne pri nej taha dopredu. momentalne su jeho naj slova ty voďo! a ty koky! s patricnou intonaciou samozrejme... :grinning: :grinning:
juli, si ho dlho nevidela, co? inak pozdr aj Ká :wink:
leni, makam, makam, vsetko odovzdane!!! a uz aj schvalene :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . caka ma len posledny vystup - umelecka prezentacia a akurat dnes som bola kvoli tomu so skolitelom :slight_smile: , v podstate uz aj to mam ready. cize len termin mi chyba :wink: , asi teraz v lete to bude. a ty?
10. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh, ja zavidim :grinning: a blahozelam :slight_smile: mam este dva tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jednu kapitolu pred sebou.. a autoref :rolling_eyes: :rolling_eyes: a sama na dite, no niekedy som ko, a to potom riesim konika ako teraz :grinning: :zipper_mouth:
10. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daku, ale este neni k comu blahozel :angry: . autoref je pohoda :wink: , vyber z dizert... drzim palce!
10. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na copy a paste sa uz tesim :grinning: :zipper_mouth: a dakujem, mam pocit ze to potrebujem :confused: :confused: :confused:
10. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculík, aký ja krásny :dizzy_face: a pri malej sa mi zdá strašne veľký, respektíve malá malá :grinning: vôbec nevidno ten 3r. rozdiel
10. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daku cairka, a sranda, lebo malá je výškovo na hornej hranici a malý je na spodnej. ale mentalne sa veeelmi potiahol pri nej, to je pravda. a stale zabrda a zacina malý do malej! ale to sa mi tak lubi, lebo to je mile a vtipne, ze maly šťuchá do velkej sestry :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mi to len zdalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale krásny je tak či tak :grinning:
10. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculik, maličký je nááááááááááádherný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrúúúúúúúúúúúúú noooooc.......
10. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc, zajtra my drzte palce - Bezim Devin Bratislava
10. apr 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pevný krok.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno.
Dnes ráno prebalujem Vaška a pýtam sa manžela: "Kedy on mal posledne kaku, lebo nemá kaku"
Lucka posunula informáciu ešte raz manželovi "Nemá kaku. Pipika ma len"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zicon, drž sa, aj laculikov muž beží-vraj :wink:
kde si toľko, ako žiješ? čo máš nové? máš toho veľa, keď sa neozývaš, či sa na nás hneváš?!? :fearful: :sweat_smile:
ako pokračujete v "očakávaní"???
11. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zici, ako si zabehol? pod hodku?
11. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 25 ale dobehol som
11. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok