• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
mame nechat poraidne prelezat v hlave .... preklep, ved sme na to predsa dvaja
13. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poriadne
13. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove máš pravdu starosti tie mám ako každý a ja som ešte ktomu taký príliš citlivý tip :frowning2: práve preto ma to tak trápi.Ja už svokru nemám a svokra príliš nezaujímame.Ale u nás práveže moja mama je proti.Má také predsudky,že až hruza.A ja možem hovoriť čo chcem,ale čo už,však nejako bude.My sme sa už s manželom rozhodli to je najdoležitejšie :slight_smile: A oni to budu musieť akceptovať.Ináč mama bola takáto aj ked sme sa od nich sťahovali ona chcela aby sme tam ostali asi navždy.No a predsa si zvykla tak si zvykne aj teraz. :slight_smile:
13. apr 2010 o 16:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bendy tiež to mám tak - čakám a čakám.. (ne)trpezlivo...
13. apr 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bendy a vy to nemáte tak že najprv vám schvália na krajskom meste a až potom príde návšteva?Lebo my najprv musíme počkať či nám to potvrdia z kraja,tiež si oni vypýtaju výpis z registra a až potom prídu na obhliadku bytu.A ked bude všetko v poriadku vtedy možme začať prípravu.
13. apr 2010 o 17:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, u nás boli na návšteve až keď sme skoro končili prípravu.
My sme už aj zapísaní a ja stále neviem alebo nechcem(?) ... rodine sme to zatiaľ nepovedali :zipper_mouth:
13. apr 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste už zapísaní?? Dieťa neponúkli?
13. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vravela ta pani zo soc., ze pride na navstevu, tak do dvoch tyzdnov, tak neviem... Mozno, ze im sa skor ozvu z kraja, ako nam. Fakt neviem a tak cakam ... :wink:
Natia: necitala som vsetko pozadu. Tiez cakas na navstevu, alebo uz mate to najhorsie za sebou a cakate uz konecne na to vytuzene dietatko?
13. apr 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ale na ado. sa caka dlhsie, ako na pestunsku, ci nie?
13. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nati, sme zapísaní, a bolo nám dôrazne povedané, že do októbra sa ani nemáme pokúšať volať, len potom a to len, aby sme zistili, ako sme sa podali v poradovníku. :pensive:
13. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si spomínam, áno, áno... ten Návrat ste neskúšali?
13. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na ado sa čaká podstatne dlhšie zvyčajne... ja čakám na zapísanie do zoznamu žiadateľov...
13. apr 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nati, ip
13. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to znamena, ze uz mas aj po priprave, vsak? A dali ste si ado., alebo pest.?
13. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, po príprave chvalabohu...pestu
13. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som akurát na FB zistila, že susedka čo tu bývala za mladi pod nami už porodila tretie bábo - mary info pre Teba: bábo sa volá Tadeáš :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: V marci sme sa ešte stretli v zbore a bola ešte pokope = tehu :grinning:
13. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natia, a ako dlho sa vam to tahalo, pokial ste robili pripravu a tak? A kedy ste ju dokoncili, teda ako dlho uz cakate na zaradenie do zoznamu? Potom by to uz ale malo ist, nie? O ake babo ste poziadali?
13. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som hrozne chcela Tadeaska, lebo aj mm je Tedy ... :slight_smile:
13. apr 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na konci októbra som podávala žiadosť... 7.4. som ukončila prípravu a žiadame o dievčatko 1-3 roky, polorómske - rómske
13. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to vam slo celkom sup-sup, ako pozeram. Ked to takto pojde dalej, tak coskoro budete mat to dievcatko doma. My sme si dali, od 0-1r. bielej pleti, alebo poloromske, tak som zvedava, ako dlho to bude trvat nam. Ale radsej este nepredbieham, ved pripravu mame este len pred sebou...
13. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď myslíš, že pól roka je šup-šup :slight_smile: ja si to teda nemyslím... tak to som ozaj zvedavá, že kedy my niekoho budeme mať doma... či v tomto storočí :grinning:
ono sa to počas tej prípravy možno aj zmení - tie vaše požiadavky myslím...
13. apr 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preto som napisala sup-sup, lebo nam to isto bude trvat ovela dlhsie, kvoli mm, lebo pracuje v Cechach. Ale ten pol rok ti aj tak rychlo zbehol, alebo nie? Teraz to bude uz iba to pekne a napinave cakanie :wink: A neboj, bude to isto este v tomto storoci :grinning:
13. apr 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezbehol rýchlo, práveže sa to vlečie ako sopeľ...
13. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Vašek na narodky bude mať asi štátny smutok... To teda bude oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co juli? co ste chceli ohnostroj alebo nejaku hlucnu party? sak tortu v kruhu rodiny hadam mozte, nie?
13. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vsak jasne.. .akože nebude domka Vašek.. ja len, že mu to tak dobre vyšlo..... ale kým su to len prvé narodky, tak v pohode.. keby mu to vyšlo v dvadsiatke, tak mu to možno aj vadiť bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, statny smutok v ktorej krajine? :grinning:
13. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,uz som nasla :confused:
13. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak Ty fakt nestíhaš :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markie
a odkial mam vediet, myslis ze mi dieta dovoli zapnut telku, radio alebo nieco podobne? jedine MK znasa, aj to preto, z ejej ukazujem fotky. Ved ja co nenapisete vy ani neviem :grinning:
inak, dnes rano som bola presvedcena, ze je sobota, hm... a vcera ze je utorok, hmhm ... inak som ok :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok