Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
13. apr 2010

leni tebe aspoň reve Kubo sa len rehni ja nemám asi vyvinutý čuch a keď sa do plienky nepozriem tak neviem či je pokakaný ale robí to skoro +- v rovnakom čase. Ale keď ma strach z lekárov tak mu to je jedno a vykaká sa kedy tedy.už som si zažila nie jeden riadny trapas decko pokakané si v čakárni lieta a mama necíti. 😲

lenkove
13. apr 2010

Markie 😀 si mohli mysliet, ze ti to je fuk 😀 na Skorici to vidno a dava mi to najavo, tvari sa vazne ako nas premier vtedy 😀 🤐 😀 . ale v kociku na nu nevidim 😀 dufam, ze tie probiotika zaberu, lebo to kakanie uz nie je normalne, podla mna aj 5krat denne, styri razy uplna norma 😅 uz ma zadok prepudreny ako Ludovit XV parochnu 😅 😀

lenkove
13. apr 2010

och, ja som nenapisala naschval priemer, malo tam byt premier 😅 😅 fakt nie naschval!!!

lenkove
13. apr 2010

kurnik sopa moja dys daco 😅 ved to bolo dobre napisane 😅

marketka1
13. apr 2010

leni od kedy mám deti nemám čas na lekára pre seba a nie som úplne fit (tlak, nefrologia, kožné,gynda,endokrinolo.,zubné) nemám dajak čas

lenkove
13. apr 2010

Markie
ja ti verim, ved ja tiez neviem ktora bije.. a ked vidim nejaku fesnu mami v meste, tak neviem kedy stihla sa tak vymodit a este aj dieta vychystat? 😅 ja som vdacna za dovolenie umyt si zuby a ucesat sa 😅

lenkove
13. apr 2010

a nieto este ist k lekarovi?? ty sa ale po nich nabehas s malymi dost.. dobre robis, ze chodis teraz na preventivky ty, ved na tebe to vsetko doma stoji a pada...

marketka1
13. apr 2010

leni choď spať si už asi prepracovaná písmenka Ti dávajú zabrať 😀 😀 😀 ináč aj Kubo tak 3-4x za deň a tiež si myslím že to není normálne ale keď píšeš že aj škorica tak si ma ukľudnila 🙂

lenkove
13. apr 2010

Markie
tak nie sme sami 😅 😅 ja som ju prebrala od profi kakajucu raz, max dvakrat.. a mne sa zacala pokakavat od prvej noci v noci.. nastastie uz po prebaleni aj zaspinka.. a aj cez den ako som pisala..
a ty davas aj probiotika, ze? Ja som nakoniec kupila ten Dophius ci ako.. uvidime ako a ci zaberie.. mam nadej.. 😅

marketka1
13. apr 2010

hej dávam pred tým so dávala Dophius,teraz máme biogaju. a je to lepšie pred tým to bolo také riedke teraz je to už len placka alebo bobulky. to je teda téma 😕
ale dúfam že sa to upraví na raz dva za deň

lenkove
13. apr 2010

ja dufam, ze ju nebude boliet brusko uz 😔 Markie, to je tak, pri babatkach 😀
a dobruuu noc..

marketka1
13. apr 2010

aj ja idem dobrú noc 😔

maznacik007
13. apr 2010

ja som zas jak krkavcia mat.. lebo u nas chodi k lekarovi aj na poradnu s detmi zasadne muz...
ja nemozem do cakarne.. kvoli imunite..

u nas kakanie ok.. danus kaka raz do dna... a dojde povedat kaka.. ze robil... niekedy dva krat.. podla toho ci ma zrovna obdobie zravosti... /vtedy viac je... / resp. ak je na jedenie spenat toho si lubi dat..

hadam sa aj u vas to kakanie upravi... k spokojnosti vsetkych...

marketka... tak si pekne povybavuj lekarov.. 😉

natia
13. apr 2010

Maznáčik...nič? 🙂

maznacik007
13. apr 2010

mojko nic... ja som uz nestastna z toho... proste neschopnost na e ntu na istom mieste... 😠

natia
13. apr 2010

nebuuuď... 😉 neschopnosť je všade, čo už s nimi 🙂

najjulinka
autor
14. apr 2010

Dobre rano... upršané ráno

katarinkamt
14. apr 2010

Ahojte dievcatka, chem sa spytat na ohrievacku flias, ako to je, ked kupim napriklad Avent, mozem tam ohrievat len flase Avent, alebo je to spravene tak, ze tam mozem vlozit akukolvek? Dakujem pekne.

marketka1
14. apr 2010

katka ja som sa zaobišla bez ohrievačky fliaš takže Ti neporadím. Ale veď v návode by malo byť napísané či výrobok je len pre tento typ fliaš?

katarinkamt
14. apr 2010

ja viem, ale chcela som ju kupit cez internet............dakujem, Marketka.

magimary
14. apr 2010

kati, nie!
ohrievačky fliaš sú na všetky fľaše... 😉 ja som teda ohrievačku mala (ešte pri najstaršom) značky NUK (nebola ne fľaše NUk, ale na všetky), ale keďže som ju takmer nikdy nepoužila, tak som ju pri najbližšej príležitosti aj predala... 😉 🙂
podobne to u nás dopadlo aj strilizátorom fliaš (ten som ale našťastie nekupovala, ten som dostala, no a potom som ho jednoducho vyhodila ( 🤐 )), lebo mi všade zavadzal...

lenkove
14. apr 2010

ja som si parkrat pomyslela, ze by sa mi hodil a potom so raz ohriala Skorici mliecko vo vodnom kupeli, asi po hodinke ked sa zobudila a bolelo ju brusko 😅 neviem ci z toho, ale bojim ohrievania 😅
vy Kati uz viete ake babo dostanete? teda ake velke a tak? 🙂 🙂 ved prezrad, ci je to tajomstvo? 😅 😅 🤐 🤐

a moja kraska spinka, spala celu noc!! rano vstala pred pol siestou s usmevom! 🙂 a ziadna riedka kaka 😅 no uvidiiime 🙂

katarinkamt
14. apr 2010

tak to je fajn, magimary, lebo napriklad ta z Avent sa mi zda strans draha...........dakujem

lenkove
14. apr 2010

a uz je hore 😝 som jeden mail stihla napisat 😝 😀

magimary
14. apr 2010

jéj, leni! no, kiežby jej to aj ostalo... 😅 🙂

kati, ak ti môžem poradiť, tak ohrievač fakt nemá veľký význam... lepšie je mať pripravenú prevarenú vodu zohriatu na ideálnu teplotu v (tlakovej) termoske a fľašku s práškom... pred kŕmením len schmatneš fľašku, natlakuješ vodu (ako z vodovodného kohútika) a máš nápoj, ako lusk 😉 🙂

a, leni, no keďže sa tu zháňajú ohrievače fiaš, tak sa dá predpokaldať, že to bude novorodeniatko alebo rané dojčiatko 😉 , alebo sa mýli, kati? 😅 😉

katarinkamt
14. apr 2010

dievcatka, este nevieme, ale chceme novorodeniatko, takze mozno par tyzdnov........uz sme prvi, tak sa neviem dockat!

magimary
14. apr 2010

no, takže som uhádla... 😅 😵
no, to máš ako pred pôrodom...
už sa kontrakcie ozývajú čoraz častejšie, "bruško tvrdne"... 😉 🙂 ,
takže to čakanie je už posledná cieľová rovinka, v ktorej svieti nádherný nápis: SOM TU PRE VÁS a ČAKÁM LEN NE VÁS, MAMI? TATI! 😵

magimary
14. apr 2010

za MAMI nemal byť, samozrejme, otáznik (ale vbehol tam namiesto čiarky 😅 )... 😉

katarinkamt
14. apr 2010

Tak krasne si to napisala! dakujem, lenskoda, ze ten telefon nezvoni a nazvoni....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre