Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
21. jún 2009

ja by som sla s babami na opekacku hned 🙂 a vobec by mi nevadilo, ze je poprsane, sak by som ich obula a obliekla a zabavili by sa ony aj my 😵

zicon
21. jún 2009

No tak toto včera bola sila.

Išli sme do Avionu aj s vodiacim psom, lebo popŕchalo a potrebovali sme tam niečo vybaviť. Mali išiel popri nás a náhle chytil len tak ako to 3 ročných býva, chytil takej asi 50 ročnej pani kabelku. Tá naňho zrevala Ideš potvora, ako keby jej ju chcel ukradnúť. Hneď som na ňu vyletel nech nevrieska na moje dieťa a nech sa láskavo uvedomí, že to malý neurobil naschvál ale len z detskej roztopašnosti, medzi zuby vycedila prepáčte a odišla.

Potom sme ju asi o 5 minút stretli z novu, nevidela nás a svojmu manželovi rozprávala ako ju chcel mali cigán okradnúť a že tie malé deti sú cvičené ako opice na krádeže. Tak som na ňu znova vyletel, tá zirala jak žaba z prachu kde som sa zjavil, otočila sa a začala aj z manželom prchať. Len som jej odkázal či chce skončiť na polícii pre urážku na cti.

yukki
21. jún 2009

Zicon aj ja som sa už s niečím podobným stretla-aj keď s miernejšou formou. Tak to je. A to Kika ešte sa rok aj pol ku každému v obchode šla túliť, to bola skúška mojej ostražitosti a pohotovosti a rýchlosti. A stále je-lebo jej len tak neprejde nejaké stúpenie na drevenú lavičku-aj keď v čistých sandálkoch, ani hra s nemocničným vozíkom na prádlo-ako bielemu dieťaťu...tak to je. 😨

zicon
21. jún 2009

Nuz ale ja mam jednu teoriu na toto.

- ozvat sa, dat najavo svoju nespokojnost s chovanim sa druhych ludi voci mojmu dietatu.

cairka
21. jún 2009

ahojte.
aj u nás je trocha lepšie-neprší, zatiaľ, ale je riadne zamračené...

zicon, to je des...teraz tu chýba ten blinkajúci smilik 🤐 ... my sme teda ešte až takú skúsenosť nemali, ale je pravda, že je viac pod drobnohľadom ako ostatné deti. sila bola, ked sa hrala s kamoškou, teda lietali, výskali (úplne rovnako obidve, ved vrana k vrane sadá 😀 ) a tetuška mi vysvetlila, že TO dieťa je určite postihnuté, ked tak škrieka 🙄
blbé je, že aj ja som si všimla, že ju držím dosť nakrátko kvôli tomu...aby nemali dôvod na také blbé poznámky...tak potom občas počúvam "a prečo oni môžu...? a vysvetli 3ročnému dieťaťu, že preto, že sú biely...fakt si ľudia ako prvé všimnú farbu...a milujem, ked niekto začína "ja nie som rasista, ale..."
no dosť na ráno...ideme riešiť veselšie veci

yukki
21. jún 2009

Jasné. Len proste-je pravdepodobné, že sa s tým s Kubkom ešte v živote stretneš. 😉

cairka
21. jún 2009

zicon, len ty ked sa ozveš, tak sadne na zadok od hrôzy, kdežto keby som sa ozvala ja, tak sa asi začnú rehotať 😅 😀

zicon
21. jún 2009

Ja sa v zasade celkom rad hadam - cize, som sa krasne vyburiil.
Esteze mu jednu nestruhla to by som babizni jednej krutil ruky az kym by ju nezobrali poliacjti, myslim ze pred sudom by to asi horko lutovala.

najjulinka
autor
21. jún 2009

Tak som s Lucinkou v tej kose bola aspon nakupiť a na ihrisku aspon sa pohojdať na hojdalke (šmýkalky boli mokré)... žiadne decko nikde nebolo... ulicejak z hororu .. .proste prázdne... jediní sme boli na ihrisku.. .ešte v obchode som stretla jeden zababušený kočík, ale inak dieťa vonku žiadne...
No čo narobíme...
Mixka ono by z toho asi nič nemali na tej opekačke.. .kým by sme sa vyštverali hore.. .tam určite fučí viac jak tu dole... Lucka pod pláštenkou v kočíku nezvláda už... no proste z opekačky nič... 😖

lienocka235
21. jún 2009

Juli to mi je luto... ze z opekacky nic nebude...

tu sa celkom vycasilo.. tak pojdeme von..

tento tyzden pred nami bude dost hekticky.. tak sa musim dusevne pripravit 😀

yukki
21. jún 2009

Ta veď-okrem guráže aj postavu treba. Ja by som sa asi zmohla len na to že Kika poď, nemôžeš chytať všetky STARÉ TETKY čo chodia po meste.... 😒

mixka
21. jún 2009

juli, pod plastenkou ani nase, raz som dala plastenku, lebo nas vonku chytil fest lejak a kym sme prisli za 10 minut domov bola dotrhana, lebo pre ne to bola proste hnusna a otravujuca atrakcia 😀 😀 😀 takze som predala tako bez plastenky 😀

cairka
21. jún 2009

yukki, no ja tiež tak nejak, nejakú poznámku smerom k veve dostatočne nahlas, aby to tá fúria počula...

yukki
21. jún 2009

Ale keby mi ešte s dačím vyskočila na toto ta by som jej povedala už tak riadne, po pastiersky... 😠

cairka
21. jún 2009

tak to je jasné, to už by som bola ako levica 😠

rita55
21. jún 2009

cauko 🙂 spravna poznamka....ja nie som rasista,ale...

najjulinka
autor
21. jún 2009

Na PP je tak premakana plastenka... Na Inglesine som to s Kikom robila tak, že Kiko v plastenke sedel ako v Kanoe 😀 😀 😀 Dala som mu gumovú vetrovku a vystrčila som ho cez dieru.. .takže po od hlavy po pas ho chranila gumová vetrovka a zvyšok a aj kočík chránila pláštenka 😀 Ale na PP sa to nedá... Je iná - premakaná - originál pláštenka...

Kiko mi roztrhal 2 pláštenky... Ale tie čo sa vyrabaju dnes, tak tie su pevnejšie.. .skoro neroztrhatelne... 😀

lienocka235
21. jún 2009

tak a na rano este pridam jednu pozitivnu spravicku...

prisla mi sms.. od nasej pribuznej, kt. cakala v zozname.. ze sa na zaciatku tyzdna im narodil v jednej porodnici syn.. a ak vsetko pojde dobre tak buduci tyzden si ho beru domov... 😵 😵 😵

tak a teraz sme na rade my... 😵 😵 😵

rita55
21. jún 2009

lienocka tak to je super sprava 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
21. jún 2009

No prave som za muža poslala žiadosť o postielky a stoličky a ohradku... Tak som zvedava... Uvidime... Autosedačky už objednané... 😵 Hniezdime, hniezdime... 😀

lienocka235
21. jún 2009

Juli a ake autosedacky si nakoniec objednala? a kedy idete za detmi?

najjulinka
autor
21. jún 2009

Autosedačky tie najlacnejšie výpredajové... Sivú a modrú (modrý exterier auta a sivý interiér auta - tak to máme dopasované 😉 )... Tu je link: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5762963

Zajtra ideme do domova a snad pojdeme aj na skupinu za detmi... Uvidime ako sa bude stihať a ako budu mať deti v skupine program, či sa bude dať...

najjulinka
autor
21. jún 2009

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/5011... - toto asi kupime... Nemáte to niektorá čisto náhodou? Chýbaju mi tam rozmery... A hlavne sa čudujem že je to prikrývka , dokonca 2 kusy a povliečka na nu jedna... tak aká ta prikrývka je??? to je prikrývka akože na postielku, čiže len 120 x 60 či ako??? som z toho jelen.. už sa pýtam aj anny... ale anna mi dajak neodpovedá...

najjulinka
autor
21. jún 2009

Tak deti po obede su v hajanoch už... 😉 Pojdem si spraviť kávu a dačo zbodnem... 😅 😀

najjulinka
autor
21. jún 2009

Joj tá Anna tam po mne žmurká.. .pekná je... len odpoved ja čakám... a ona ma balí... 🙂 😀

adrianamickova
21. jún 2009

prší prší len sa leje,aj napriek tomu krásne nedeľné popoludnie 🙂
doložene foto,yukki..prekopíruj si 🙂

najjulinka
autor
21. jún 2009

adriana tak ste si to užili...

ja mam v sebe pekelnu kombinaciu.. .spišské párky s feferonovou horčicou... mám pocit, že možem chrliť oheň...

Anna ma zjavne ignoruje... Odpovede som sa doteraz nedočkala... 😠

cairka
21. jún 2009

adriana, super fotky,vidno, že ste sa bavili.

juli, ved anna má poobednú siestu, čo po nej chceš v nedeľu po obede 😅

najjulinka
autor
21. jún 2009

no ona tu sietu začala pred obedom zjavne už 😒 😖

cairka
21. jún 2009

tak možno čaká, kedy ju pozveš na rande 😅 ked toľko na teba vyžmurkáva 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre