Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
5. sep 2009

ja si dazd neprosim, len si ho cairka pekne nechaj 😅

tinika
5. sep 2009

🙂 u nas je dazda dost za posledne dva dni

najjulinka
autor
5. sep 2009

Tak my kočík zbalený v aute... našla som babam šatočky... punčosšky biele sice na kusy mame dosť, ale zistla som, že velkostne 2 pre Domču a jedny su tak na velkáčky, tak jedna z nich bude mať svetlomodre alebo ružové punčošky... uvidíme... Ešte boty dumam, že aké.. Hlavne Lucinke... A či bodynka s kratkyma elbo dlhým rukavom a ake svetre či čo na vrch... 😒

mixka
5. sep 2009

u nas je zima juli, krpky sli teraz s marianom von a maju jesenne vetrovky a ciapky, lebo fuka studeny vietor. tak ich radsej oblec trosku teplejsie, vsak vyzliect mozes svetrik vzdy a bodyno by som dala radsej s dlhym rukavom, tak teplo nebude, ze by im bolo neznesitelne teplo

najjulinka
autor
5. sep 2009

no mixka ale svadba nebude vonka 😀 a autom ideme... tak preto dumam či dlhý rukav bodynko alebo krátky...

mixka
5. sep 2009

vsak svadba bude vnutri, to je jasne, ale deti budu aj vonku. teda aspon predpokladam, ze nejak sa budete prepravovat 😀 a vnutri vydrzite aj s dlhym bodynom

magimary
5. sep 2009

moja reč, mixka... 🙂
dlhé bodynka sú v tomto čase úplne ok a v pohode 😉
juli, peknú svadbu...
hoď potom nejaké fotečky malých svadobníkov 🙂

najjulinka
autor
5. sep 2009

No pristavime auto k uradu a potom zas pristavime auto k hotelu kde bude hostina... svetriky mať budu...

cairka
5. sep 2009

ja som tiež za dlhý rukáv, ani vnútri nebude dnes zrovna horúco 😉 a na hostine predpokladám, že bude každú chvíľu chodiť niekto von sa vyvetrať a kedže máš väčšinu deti už chodiacich, tak sa budú motkať všade... tak aspoň súdim podľa svadieb, na ktorých sme sa zúčastnili my
užite si svadbu 😉

najjulinka
autor
5. sep 2009

Pozerám kde tá svadba bude... Hmmmm... No gýč...

cairka
5. sep 2009

občas sa aj zíde aj takéto počasie 😎 sme prerovnali skrine, odložili malé veci, podali väčšie a som celkom spokojná, v podstate akútne nám treba len jednu kombinézu a čiapku 😎 to si počkám na burzu centrovskú a tam hádam kúpime. ináč nohavíc, teplákov a pulovríkov má na milú jarmilu, ako dobre 😅 väčšina zimných vecí od minulého roka jej je fajn, ja viem, prečo kupujem väčšie 😀

najjulinka
autor
5. sep 2009

slniečko vyslo.. .deti som zacala obliekať.. na vašu radu dlhé bodynka...

mixka
5. sep 2009

sa mas ciarka, ja musim kupit komplet vybavu, krpky boli minuly rok babatka a teraz su velke slecny

mixka
5. sep 2009

u nas bolo slniecko doobeda, deti boli hodinu a pol vonku a fcul sa mraci 😖 ale nevadi, ideme do ikea ked sa zobudia, tak moze aj prsat 😀

cairka
5. sep 2009

mixka, no ja som veve kúpila pred rokom väčšie, takže teraz to má akurát 😉 a tepláky a pulovre dopĺňam priebežne, ked vidím niečo pekné za dobrú cenu v sekáči 🙂

tu už tiež chvíľami svieti slnko, ale chvíľami to vyzerá na lejak, tak uvidíme, ako sa rozhodne počasie 😝

mixka
5. sep 2009

no jo cairka, lenze krpky narasti o viac ako 10cm za ten rok od jesene do teraz a to si neviem predstavit, ze by som im minuly rok kupila az s takou rezervou 😀 inak ja ja kupujem oblecko kus vacsie, aby nam to vydrzalo aspon 3 - 4 mesiace 😅

cairka
5. sep 2009

ja kupujem o 2 a vydrží 2 sezóny, teda také čo sa dá, napríklad kombinéza...sú veci, ktoré sa nedajú, teraz sme dostali od kamošky 110 jedny super zateplené nohavice, veve nosí 104 a ani za svet ich nemôže obliecť, lebo vidno, že sú strašne veľké...ale na kombinéze to nevidno. Minulú zimu nosila 92-98, ako čo, teraz nosí 98-104, tiež narástla minimálne 10 cm 😉 okrem julčiných detí všetky detí rastú 😅

mixka
5. sep 2009

jaj cairka, lenze tebe veve behala uz minuly rok, lenze nase krpanie nie a ovearlik sme mali zimny taky, co mal na pevno nohy, do ktoreho sa boty neobuvaju 😀 takze to aj keby nevyrastli, to by uz proste neslo 😀 😀 😀 ale napr minuly rok som im kupila v quelle taku flisovu mikinku, mali to za par korun a kupila som to o cca cislo a pol vacsie a teraz im je to akurat, takze to super vyuzijeme tuto jesen 🙂 a na jar uz mame doma donesenu z kanady nastastie a overalik zimny nam doniesie teta koncom tohto mesiaca, tal mi tym vyrazne pomoze 🙂

mixka
5. sep 2009

ale inak je fakt sila, ako tie deti rychlo rastu 🙂 som minuly tyzden stretla susedu z nasej brany, ona ma syna 1rocneho a mi vravela, ze za 2 mesiace jej narastol 5cm, to som skoro odpadla a vravela si, ako super, ze baby rastu pomalsie 😀

cairka
5. sep 2009

mixka, ale pred troma rokmi nebehala a aj tak sme nosili rovnakú kombinézu aj pred dvoma rokmi 😉 ale je pravda, že si dávam bacha na to, aby som kúpila na dlho, hlavne drahšiu, prípadne novú vec...tie sekáčové za 50centov, euro kúpim aj aktuálnu vekosť, to ma netankuje, či to bude nosiť mesiac...

mixka
5. sep 2009

tak to si realne neviem moc dobre predstavit, kupit vacsie az o dve cisla, ze ako by v tom vypadali 😀 ale moze byt, ze to funguje 🙂

cairka
5. sep 2009

však píšem, že musí byť dobrá vec na to, strih a tak... 😉 všimla si si na vaneskiných fotkách spred roka, že má kombinézu o 2 čísla väčšiu? 😀 jasné, že tepláky sa nedajú, ani také tie kombinézy, čo v nich deti vyzerajú ako snehuliaci aj ked im sú akurát...

cairka
5. sep 2009

som dala foto, aby si kukla, že nevyzerá úplne ako strašidlo 😀

dioliana1
5. sep 2009

nie ako kozmonaut 😀

najjulinka
autor
5. sep 2009

Tak mame to za sebou.. .celkom sa dalo... prežili sme...

Cestou domov , ked sme išli okolo benzinky, tak Lucka zahlasila "Benzin. Auto cucá" 😀 😀 😀 Taká je nejak šikovná.. .tolko toho narozpráva... 😀 😀 😀

mixka
5. sep 2009

cairka, tak naozaj nevidno, ze by bola ta kombineza taka velka 😕

juli, ako deti prezili v bodynach s dlhym rukavom, neuvarili sa ???

najjulinka
autor
5. sep 2009

prežili v dlhom rukáve... dalo sa to tamcelkom dobre vyvetrať, takže pohoda.. .a mali smemiesto uuuplne pri oknách a dverách von do záhrady... takže dalo sa...

zicon
5. sep 2009

A to uz ste doma?? Nejako kratko. Kubko na 1 svadbe bol do 10 hore a to mal 14 mesiacov

magimary
5. sep 2009

naši chapci svadobníci chodia na svadby od mala do rána...tancujú ako besní (snáď najviac zo všetkých) aj do 2 v noci a potom zalomia, kde to na nich príde (na stoličkách, v autosedačke) a my sa bavíme ďalej do rána... 😅
len pri dvojičkách sme boli len do nejakej jednej... (ale to sme ich mail doma možno mesiac)... 😀
juli, a budúnejaké fotky?

zicon, kto to vyhral z tej vašej pätice (bez servítky)?

najjulinka
autor
5. sep 2009

zicon a to tam mam nocovat??? akože vedla bola aj dalsiasvadba,a le zas nchodím na cudzie.... oni akurát len začínali, ked my sme skoncili... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre