Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adkapo
16. nov 2009

Eli to máš zlatéo manžela 😎

A malá Chanel je krááááááááááásna 😉

Normálne som nechápala ako môže niekto reagovať , tak ako tá tvoja známa 😕

A ešte si šikulka , keď vieš robiť také pekné čiapky 😉 (nerobíš aj na objednávku ?)

adkapo
16. nov 2009

zlatého

eli77
16. nov 2009

adkapo dakujem...moj muz je asi najvacsim pozehnanim v mojom zivote...po nasich detoch 😵 😵 😵
a ano robim aj na objednavku 😉

najjulinka
autor
16. nov 2009

vsak mxka vies ako to je... do nasej skolky dalsi kus teraz ani nahodou...

adkapo
16. nov 2009

Aj naša Sofia bola pred rokom ešte taká guľôčka drobunká , ale peraz sa pekne vytiahla 🙂

Myslím , že deti keď prídu do rodiny rýchlo dobehujú to čo zmeškali ........ 😅

adkapo
16. nov 2009

Potrebuješ obvod hlavičky ?

Ak áno zajtra doplním a objednávam si 😉

eli77
16. nov 2009

No na malej bolo zaujimave ze ked bola u nas prve dni tak od rana do vecera len jedla(predtym ako sme ju priniesli bola 2tyzdne v dd) teraz sa uz ustalila a papa tak v ramci normy...moze byt ze chuda moje bola vyhladovela...alebo ze by som az tak dobre varila ze sa nevladala dojest 😵

lenkove
16. nov 2009

Eli,
mne sa nezda, ze by bola vyhladovana,skor je to jej sposob ako sa vyrovnat so zmenou 😕 aspon som citala,ze deticky z DD ked pridu domkov, tak mozu aj takto reagovat...

eli77
16. nov 2009

adkapo mas ip 😵

najjulinka
autor
16. nov 2009

eli to je stres .. vsak to su brutal zmeny.. .3 dni je v pohode 😉 U nas Mirka sa doteraz nevie dojest.. už to korigujeme, ale aj tak na foto za tie 2 mesiace vidime brutal zmenu...... 😅
vsak aj dospelak ked stresuje, tak sa prežiera, alebo vobec neje..... proste tak aj deti... 😉

adkapo
16. nov 2009

No vyzerá ,že si šikulka a určite aj dobrá kuchárka....... 😉

A láska ide aj cez žalúdok... 😀 😀 😀 a u vás má tej lásky veru dosť 😵

eli77
16. nov 2009

lenka fakt?
Ozaj neviete mi poradit nejaku dobru literaturu ohladne tychto deticiek?

eli77
16. nov 2009

no vidite a mna toto vobec nenapadlo...chudenko moje krasne...jaj dufam ze uz nam ju nikto nikdy nezoberie...

lenkove
16. nov 2009

Eli,
Cairka tu davala dobre knihy, ja mam vela z netu... Knihy mam len Adopcia vztah na slube a Matejceka o detoch vseobecne... Inak vsetko net...
Chanelka je uz domka 😵 😵 neboj, mama 🙂

eli77
16. nov 2009

lenkove dakujem...ze mama 😵 , je to taky zvlastny pocit...este predtym ako sme si ju priniesli domov tak som sa muza pytala ze ci ju budem vediet milovat tak ako svoje vlastne...a teraz vidim ze je to presne to iste ani necitim ze nie je moja lebo ona je MOJA. A to nase satkovanie miluje ona aj ja...a mozem sa vtedy venovat aj Miuske aby nam neziarlila...
lenka prosim daj mi nejake linky kam chodis pre infosky...mozes aj do ip...
Cairka a mozem ta poprosit napises mi do ip nazvy tych mudrych kniziek...dakujem 😀

cairka
16. nov 2009

eli, ja neviem 😕 také špeci o deťoch v náhradke neviem, treba pozrieť stránku návratu, tam sú nejaké tipy.

cairka
16. nov 2009

tu kukni: http://www.navrat.sk/?lang=SK&cat=57efd95ef711d...

my máme skôr tie pre deti - Dve, tri prasiatka , Prečo mám dvoje narodeniny, Pošlete ma preč - ale to je už pre väčších

eli77
16. nov 2009

DAKUJEEEEM 😵

maznacik007
16. nov 2009

kocky napisem vam ale na mamaaja.. predsa len to nie je na verejne forum.. ale teraz idem do vane.. 😉

eli77
16. nov 2009

maznacik som zvedava 😵

najjulinka
autor
16. nov 2009

Ja akurát pridavam foto na facebook... Už prišli včerajšie vežové na rad práve. 😀 😉

adrianamickova
16. nov 2009

eli krásnu slečnu mate 🙂 gratulujem
adkapo,ahojte 🙂 🙂

eli77
16. nov 2009

adriana dakujeme 🙂

eli77
16. nov 2009
najjulinka
autor
16. nov 2009

eli ja nejdem určite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

foto dopridávané... 😀

marketka1
16. nov 2009

Ahojte 🙂 tak ja som sa tu len teraz dostala chcem len spomenúť dve knihy ktoré sú od Albína Škovieru: Mala polepšovňa, a dilemata náhradní výchovy.
a prajem dobrú noc 😔

najjulinka
autor
17. nov 2009

Dobré ránko. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

eli77
17. nov 2009

Krasne ranko... 🙂 🙂 🙂

marketka1
17. nov 2009

Dobré ránko. 🙂
u nás prší fúúúúj už by mohlo prestať.

marketka1
17. nov 2009

Hračky didaktické, drevené zvyknem nakupovať cez www.olymptoy.cz je to česká firma s pobočkou v Žiline ktorá to posiela pre SR formou dobierky doteraz som nemala žiaden problém sú veľmi ochotný, ak nemajú na sklade behom 2-3 týž. to zoženú hračky lacnejšie než v dráčiku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre