Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
23. okt 2009

ehmm, mozno to co dospelym? Pitny rezim, vylucit sladkosti a pridat zeleninu denne a strukoviny raz za tyzden? 😕 😅 a potom su take cipky glycerinove, synovca nimi mucili 😅 pomahali, ale nemal ich rad 😕

cairka
23. okt 2009

tá kamoška vyskúšala už všetko, homeopatika, preháňadlo, vlákninu...ale u nich to je asi o inom, malá nemá problém fyzický, ale skôr asi psychický, že zadržiava, aby ju to nebolelo a čím viac zadržiava, tým viac to pochopiteľne bolí...

mata2
23. okt 2009

strukoviny mu nedavam,sladkosti tiez nie,len piskoty a chrumky,pije dost a navyse mu kupujem taku mnamku,take vlakninove vankusiky ....

mixka
23. okt 2009

nepomaha vam stava zo slivkoveho kompotu ??? to je stara znama babska rada a dobre fungujuca

mata2
23. okt 2009

to som neskusala 😲 ...a slivky mame...
a to pomaha vtedy ked uz je najhorsie?

najjulinka
autor
23. okt 2009

Dobrú noc.
Rýchlo do postielok... kým nikto nič nepýta.... 😝 😀 🤐 🙄 🙄 🙄

mixka
23. okt 2009

ano mati,ja som mala po prvej operacii ooobrovsky problem ist na wecko a toto mi fakt vzdy pomohlo 🙂

lenkove
23. okt 2009

Mata
tak ho uz nebite 😀 😀 ma to zjavne psychicke 😀 😀 😀 😎 ( 😒 ☹ )

janivonbenji
23. okt 2009

dobrý večer !

nadväzujem na vašu diskusiu :
pomoc !!!!! môj kubko nikdy nebol svätúšik, ale aký je teraz...no horor....do škôlky sa teší, je tam rád, má kamošov ( kámošky 🙂 ), má rád učky...v škôlke v pohode poslúcha, je o.k., ale keď ideme domov, už po ceste to začína, je ako z divých vajec, nepomáha ani po dobrom ani po zlom...a to nehovorím, že som uťahaná z roboty a nie vždy viem tak "pedagogicky" reagovať...už aby to skončilo, lebo buď ho "prizabijem" 😒 alebo niekde po ceste "zabudenem"....práve som ho bola pozrieť, už spinká...a vyzerá ako anjelik 😉 ...ja som asi schizofrenik...

mata2,
keď sa môj malý nemohol vykakať ( ako je väčší, stálo sa len párkrát, teda nič pravidelné ), tak som mu vždy riťulu natrela "zázračnou" mastičkou ( rybilkou 😀 ) a potom sme potlačili spolu a išlo....

cairka
23. okt 2009

jani, presne viem, o čom píšeš 🙄

mixka
23. okt 2009

sa tesim co spravi zmena casu s krpatymi a kedy budu vstavat rano 🙄

janivonbenji
23. okt 2009

cairka,
kto zažije pochopí.... 😉 ...len je to trochu vyčerpávajúce...dosť, čo mám výčitky, že sa malému málo venujem, tak ešte si ich dupľujem, keď mu dám na zadok, prípadne vymyslím nejaký trest ..bože, ako mi bolo dobre na md !!!!!!!!!!!!!!!!

...ja viem, že ma táto melanchólia prejde, len momentálne mám za sebou ťažký týždeň, pred sebou únavný víkend a potom zas náročný týždeň....a možno aj z toho je malý taký nervný, keď to na neho prenášam + v poslednom čase sme si ho s mm často len odovzdali a buď jeden alebo druhý sme išli pracovať a kubko chytil hysak, lebo na to nebol zvyknutý a chce nás oboch.... ☹

janivonbenji
23. okt 2009

ono sa mení čas ??? !!!! no už len to nám chýbalo...

mixka
23. okt 2009

ano, zo soboty na nedelu spime o hodinu dlhsie 😖

janivonbenji
23. okt 2009

no len aby to aj kubko vedel, že ma spať o hodinu dlhšie 😀 , lebo ako chodí do škôlky, tak je naučený vstávať o 6:00 hod a to aj cez víkend !!!!

mixka
23. okt 2009

tak to aby nevstaval este skor 😅

janivonbenji
23. okt 2009

inak mixka teraz som zbadala, že máš foto l+l...sú zlaté a aké kočky ! ja ich mám akosi stále za malé a pritom veď sú už veľké !!! 🙂

janivonbenji
23. okt 2009

dobrú noc a všetkým prajem príjemný víkend....

lenuska74
23. okt 2009

Hej babenky pozdravuje Vás všetkych dioliana 🙂 moja hlava derava som zabudla normálne 😅 maju sa super deti su zlatučké tak sa cíti ako na dovolenke 🙂 a ešte by kľudne pri tých dvoch zvládla jedno bábo 🙂 book stále v oprave takže ked bude môcť tak sa ozve sama 🙂

yukki
24. okt 2009

Dobré ránko, dnes mám ráno hádam kus voľna, keď sme včera so zázrakom do desiatej kukali Minitalenty 🙂
Lenuška ďakujeme za pozdrav!

mixka
24. okt 2009

bre ranko 🙂 dik jani 🙂

najjulinka
autor
24. okt 2009

Dobré ráno. Lucka si ráno sama našla tyčinky... Tak sme si schrupli trošku... teraz manžel vysáva 😀 😀 😀

yukki
24. okt 2009

no, mala som voľno...do 7,15 😖 😖 😝

cairka
24. okt 2009

dobré ránko. my asi budeme mať zas veselý deň, veve síce kukala minitalenty do konca, ale vstala ako do škôlky...a je protivná až strach...už aj aj hrám protivnú (a ani moc hrať nemusím 😝 ), uvidíme, či sa spamätá, lebo stačilo.. asi ju pôjdem zaniesť do škôlky 😝 😀

martina_maxian
24. okt 2009

ahojte, no ja som stále sama doma,,, prší tu,, tak pri vás kávičkujem.,.. Krásnu sobotu prajem... 😉

cairka
24. okt 2009

aj tu prší a my ideme do tesca do banky vybaviť, čo sme mali včera 😠 ešte veve kuká talenty, aspoň sa kus vybesnie pri nich 😝

martina_maxian
24. okt 2009

ja pojdem asi k svokre, no čo tu budem sama... 😝

mata2
24. okt 2009

ahojte,
aj tu prsi.. 😒
kavickujem,decka si zas robia bunker v izbe 🙄

martina_maxian
24. okt 2009

Mati, tak im chod pomocť ho postaviť, nie??? 😀 😀 😀

najjulinka
autor
24. okt 2009

Tak ja som bola s Lucinkou nakupiť.. Ako velka išla... pešo.. o vlastných a silou mocou musela niesť náku, tak jednu igelitku doslova dotiahla ona domov 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre