Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
13. nov 2009

ale zväčša to býva tak, že do rodiny ide PRÁVE to, dieťa, ktroé to NAJVIAC potrebuje (zdravotne, časovo, deprivačne...), akže výber ee... 😔

zuzus1
13. nov 2009

aha...tak¨potom to budem musiet asi odlozit na neskor...alebo zeby dam svoje do Ded a postaram sa o opustene 😀 😀 ?
a je to skoda, lebo mne jedno, ci biele, ci cierne, ci zlte, ale zdravot. postihn., alebo vazne chore by som fakt teraz nezvladla...no nic, mozno spravim aspon pripravu a uvidime...ide o to, ze by bolo skoda ma "nevyuzit" len preto, ze mozem len "zdrave" /je mi jasne, ze bude aj chjore, ale ine su bezne detske choroby a ine, ked musi byt hospitalizovane...
a neverim, ze najjulinka si dvojicky "nevypapulovala" 😀 😀 😀
a skoda nevyuzit kym som na MD, za tie dva roky by som vypiplala sopar deticiek mozno...

maznacik007
13. nov 2009

na odlahcenie.. moja Ninuska... chce aby sme si zobrali este dievcatko cinanske.. a musela som jej najst na nete nejake cinske meno takze to bude Luvan che /tak sa to cita/ a zevraj jej to lotosovy kvet..

a kym k nam pride tak si ju vyrobila z papiera a spi s nou.. atd...

a martinka ma dvoky vybrane uz dlhsie.. nebol o ne dotvedy zaujem v zmysle interakcii a pod... a to ani o nasho Danka.. /hoci je zdravy a v domove od narodenia/ a mna teraz zastavuju ze aky krasny chlapec... ze by takeho hned brali... 😀

zuzus1
13. nov 2009

to je zaujimave, som myslela, ze take zaujimave deti si hned najdu domov... ☹

a ¨Ninuska je zlata 🙂 , moje zatial nie su take uvedomele 😎

zuzus1
13. nov 2009

..a na odlahcenie aj ja- mojmu Simonovi - rytierovi - akoze zly bojovnici ukradli mec...a ja mu vravim, ze ako je to mozne, ze si ho nestrazil a dovolil to..a on, ze : nemal mec pri sebe, lebo bol na dovolenke 😀

magimary
13. nov 2009

zuzus, aj juli dostala dvojky, resp. jej muža (len preto zamestnali!, lebo ako jeden z mála/z nikoho, kto bol ochotný vziať dve naraz), lebo PRÁVE ich potrebovali akútne umiestniť... 😖 , určite si ich nevypapulovala... 😉

magimary
13. nov 2009

a,zuz, doplň si pas..., aby sme vedeli, o kom hovoríš... 😉

maznacik007
13. nov 2009

dvojky cernoske.. su mojou srdcovkou... aj som ich velmi chcela ale Boh osud nazvite si to ako chcete to zariadil inak... a poviem ti ze ma dost trapilo ze co s nimi bude.. a preto som bola velmi velmi rada ze si nasli novych rodicov.. a ako bonus budu byvat relativne blizko nas... 😀

martina_maxian
13. nov 2009

maznačik,,, no ja som veľmi šťastná,,, že to Boh, osud,,, zariadil takto... 🙂 veď zas niekedy dáme kávu, aj s dvojkami... 🙂 ale už ti ich nedám 😀 😀 😀 😀

zuzus1
13. nov 2009

ok, doplnim, ale teraz nemozem, mam "bojovu pohotovost" 😀 , az vecer.ale na modrej streche mozte kuknut moju kuchynu hehjehe 😀 😀 😀 ..
maznacik, fakt som v soku, lebo by som povedala, ze sa o dvojky ludia pobiju 😲

martina_maxian
13. nov 2009

no zuzus, veď sa som sa o ne bila,,, celým srdcom... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzus1
13. nov 2009

a vyslo! aspon dufam...je to uz uzarete, alebo?

magimary
13. nov 2009

matimaxi, 🙂 😵 😀

zuzus, ale jedno je: dvojky "na prvý pohľad 😵 " a druhé je: "ich papiere 😔 "..., však mati...

martina_maxian
13. nov 2009

áno magi,,, presne ako píšeš.... 🙂 No ale my ich už máme vo svojich srdciach a odtial nám ich už nikto nevezme... NIKTO!!! a ideálne to bude, keď budú už aj doma... 🙂

zuzus1
13. nov 2009

jasne...asi si neviem ani predstavit... ☹ ..no, hlavne, ze to dobre dopadflo a budu mat rodinku..a ja idem nakrmit najmladsieho clena, pa zatim..obcas nakuknem, popri nahanani zlych bojovnikov 😉 potom

lenkove
13. nov 2009

ahojte krasky

ja zacinam dumat, ze budem robit profi 😀 budem tu s vami stale na nete kvakat a nemat umiestnenie 🤐 🤐 😢

no nic, idem nam vybrat na zajtra vylet, nech sa odreagujeme a pisato-pracovato 🙄

lenkove
13. nov 2009

Mary
skore uzdravenie 😔 a Lukasko sa ako ma?

magimary
13. nov 2009

lenkove,dík! 😉 dala som si movalis, tak sa snád skoro rozhýbem...musím 😅
a ZAJKO ( 🤐 ) sa už má fajn, sem-tam ešte zachrípne a zakašle, ale pohoda... 😉
pozor, leni, na pusu... 😉 😕 🤐

lenkove
13. nov 2009

🤐 🤐 som zabudla ako na smrt 🤐 🤐

lenkove
13. nov 2009

hlavne, ze ste zdravi 😵 inak si predstavujem ako ti tecu nervy, ale neviem si to predstavit 😀 (zahovaram a srdce mi busi ako zvon 🤐 )

zuzus1
13. nov 2009

no, ja nie som kontrola, ani nic podobne 😎 , ale chapem tym narazkam 😉 , tiez som chodila na bbtko ne jadno forum , potom som zistila, ze niekto tam len tak pride bez prihlasena, vynasa...tak sme si vytvorili sukromne forum 😉

magimary
13. nov 2009

leni, nech ťa neporazí, ja som sa snažila len tak v dobrom... 😅 😉 😵
a nepatrilo to voči nikomu (zuzus), ale tak všeobecne...
ja som na to citlivá (nie osobne, ale pracovne 🤐 ) a pritom viem, že aj sama sa prekecnem... 😅 🤐
lebo mi to (mlčanie a zatajovanie 🤐 ) nie je pirrodzené..., ale musím...
také sú pravidlá a ja ich rešpektujem... 😔

mayap
13. nov 2009

dievčatá, vy nieste koníkarky, ale kočíkarky... 😎 😀 😀 😀

k môjmu malému chorúšikovi sa pridávam aj ja... prevčerom sa so mnou rozdelil o lízatko a zjavne aj o bacily... 😝

a bola som s Maťkom u očnej a tá rozhodla , že Maťo má ísť na operáciu, lebo to očko mu uteká stále viac... a tak to vyzerá, že jarné prázdniny strávi v nemocnici... ☹

magimary
13. nov 2009

všetko najlepšie maťkovi k narodkám!!!on to má tak blízko pri sebe? aj narodeniny, aj meniny?! 😅
a vystihla si to! sme kočíkarky, nie koníkarky... 😀 😀 😀

a uzdrav sa!...

lenkove
13. nov 2009

Mary
no ved to 🤐 🤐
Mayp
moji zlatusikovia.. drz sa... a Matkovi dodatocne vsetko naj 😵

dnes vsetko naj Stankom, ak tu takeho mame 😵

zuzus1
13. nov 2009

Jasne magimary 😉 , ja mam tiez podobny profesionalny komplex 😀 ..
u nas po tyzdnoch konecne svieti slniecko a my sedime doma s kiahnami... 😠
ach jo, idem dovarit obed.

martina_maxian
13. nov 2009

no ja som už tému kočík uzavrela,,, objednala som a hotovo... 😀

martina_maxian
13. nov 2009

a ja idem variť,,, dnes som nešla do roboty,,, už ma to tam akosi prestáva baviť... 🙂
ešte aj koláč chcem upiecť... Večer príde brat s tehotnou manželkou zas pre info,,, 😀

silviaa
13. nov 2009

mati ani mne by sa nechcelo 😀 ...musis mat plnu hlavu dvojek 😀 😀 ...ja by som asi ani nespala keby som vedela za ake konkretne dieta (deti) bojujem...

martina_maxian
13. nov 2009

Silvi, presne tak,,,mám plnú hlavu dvojek,,, 🙂 No spať už celkom v pohode spím,,, ale pred IA,,, som niekolko noci prezehlila, preupratovala a podobne... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre