Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
18. dec 2009

Juli
ja to mám podobne.. Mám švagrinú a tej by som aj 120 darčekov vedela kúpiť v každej cenovej relácii a viem,že by som sa trafila.. a potom takú, čo sa brácha pýtať musím, čo môžem čo nie.. 😔 ale vlastne okrem mojich bráchov 😀 😀 už hej, všetko 🙂 🙂

najjulinka
autor
18. dec 2009

tak ja idem najst na nete to čo mamka moja kupi akože nam... ale kupime si to sami a mamka preplati... taký toaster, waflovač a gril v jednom 😀 😀 😀 😀 ak máte dobré tipy za dobru cenu, tak sem s nimi

lenkove
18. dec 2009

svokrovi brúsičku na motorovú pílu 😉 hornbach 42 eur 😉

najjulinka
autor
18. dec 2009

svokra som ešte ani nespomenula mužovi.... to asi nejaké CD mu dame.. on si napaluje filmy a tak...

u nas dačo vrtaju vkuse... akože už to nie je taký brutál ako poobede, ale počujem to...

najjulinka
autor
18. dec 2009

inak lenuskinej slavke vsetko naj k meninam, ak je slavka.. .ci je slavomira nebodaj????? 😅

lenkove
18. dec 2009

mne dnes moj muz kupil velmi milenu cervenu halenku vysivanu trosku.. za 19 e a ani o tom nevie 😀 😀 som mu tak pomohla, nech sa netrápi, že čo žene 😀

zicon
18. dec 2009

Vrazdil by som elektrickara 😠 😠 😠 😠 - zapnem zvukovu signalizaciu, svetelnu rampu - cervene svetla blikajuce, ,ze ide von nasa technika a ten debil sa prezenie po kolojaniciach ani ho netankuje zastavit. Absolutna ignoracia, ak by isla nasa sanitka vlavo, tak by ju zdemoloval. 😠 😠 😠

maznacik007
18. dec 2009

Lenka spravny pristup ja robim podobne.. dospela som k tomu po par prekvapeniach darcekoch od muza... a zatial to funguje.. 😀

najjulinka
autor
18. dec 2009

mne už muž kupil 2 darčeky... jeden som už vratila a druhý potom prehodnotil, že to vlastne sebe kupil 😀 😀 😀 a rozbalil si ho - CD Karla Kryla 😀

lenuska74
18. dec 2009

ahojte 🙂
🙂 Juli je Slávka 😉 a ďakuje 🙂 sa nejak tento rok vyžíva v oslave a v gratuláciach doteraz nás stískala za detsku mirkovlnku a dokonca aj pulover a čiapka sa jej páčili čo som myslela že ju postrestáme 😀 😀 😝

lenkove
18. dec 2009

aj ja som Slavke blahozelala Leni, kuk 😉 ale este raz, vsekto naj!!

Maznacik
dakujem za pochopenie!!! ja som si myslela, ze som jedina divna 😅 a presne po par "prekvapeniach" ked mu presne poviem co chcem a aj tak kupi ine, to riesim(e) takto 😉 . ale inak vie, ked len tak ide a nieco mu padne do oka, kupit nieco pekne, fakt ma parkrat milo prekvapil, ale cieleny nakup darcekov je asi privelky stres pre neho 😅 😀

marketka1
18. dec 2009

Ahojte musela som Vás najprv dočítať zase ste sa nenudili.

My sme boli na trhoch medovinka mäsko...
Martinko sa veru nenudil postavil sa pred študentov čo hrali koledy na dychových nástrojoch tancoval si a zabával okoloidúcich. 😀

magy diki

My darčeky už máme nakúpené pobalené.

najjulinka
autor
18. dec 2009

Baby a ja som sa pustila do balenia.. a rada balim, tak priišlo aj to duplo na rad.. .vsak aj ja si možem radosť spraviť a ja rada balim 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lenkove
18. dec 2009

Juli
aj detom balis?? 😉

marketka1
18. dec 2009

leni nie si divná aj my tak si nakupujeme.

Ja som sestre a švagrine nekúpila nič také že darček osobný dobrá fľaša vína alebo medovina čo sa aj hneď na návšteve vypije oni keď k nám prídu tak tiež donesú vínko medovinku takto to praktizujeme už tretí rok aby sme sa netrápili čo komu treba a hotovo.

magimary
18. dec 2009

my sme si minulý rok povedali (teda švagrinka to navrhla), že dospelí si nič nekupujeme, že pokupujeme navzájom len deťom a našim rodičom ...
čiže sme si to zejdnoduchšili a je to veľmi dobré a ľahké... (a urobili sme to tak všetci - aj z naše strany s bratmi a ich ženami, aj s mužíkovej strany všetci)
deťom sa super nakupuje...

magimary
18. dec 2009

z mužíkovej 😉

zicon
18. dec 2009

Jeej vianoce Najjulinka balí 😀 😀 😀 😀

cairka
18. dec 2009

u nás ako u magi, len deťom 🙂

lenkove
18. dec 2009

Mary,
to je dobry napad.. musime sa aj my tak dohodnut, lebo potom to aj ide do peniazkov aj ked kazdemu len malickost kupis.. 😔

lenkove
18. dec 2009

Inak maličkosť je super slovo 🙂

Cairka, oslavuješ?? 🙂 a ty si mala taky krasny darček pred pár rokmi na narodeniny? 😵

lenuska74
18. dec 2009

Ďakujeme všetkým lenkove ja som vás nestihla ešte dnes prelustrovať tu 😀
a my tiež megi máme so segrou taku dohodu že len deťom 🙂 a je to super a ked tak im kupim nejaku drobnosť do domu ale nejak si stým nelámem hlavu a švagrovci kupuju tiež iba deťom a my im kedže su slobodní tak iba kozmetiku to maju najradšej lebo to sa vždy pridá 😉

magimary
18. dec 2009

leni, ja somto tiež počula min.rok prvýkrát, ale zapáčilo sa nám to...
jednak to, čo vravíš (ide to do peňazí) a za druhé-vyhneš sa nákupom darčekov "nasilu"...

lenkove
18. dec 2009

ja inak kamoškám (mám také dve 😉 čo sme boli ešte na strednej kamošky tri, chápete) vždy kupujem nohavičky 😀 nejaké vtipné 😉 práve som im dobalila ružové s Kitty 😉 neznášajú ružovú 😀 😀 😀 😀

marketka1
18. dec 2009

magi ja som sestru a švagrinu myslela aj s manželmi.To vínko berieme dá sa povedať aby sme nedošli s prázdnou rukou ináč im tiež nič nekupujeme. No detiskám samozrejme že darčeky kupujeme aj to máme dohodnutý limit 500.-sk na dieťa. Ja starším kupujem len knihy a malým hračky ale také motorické na rozmýšľanie.

najjulinka
autor
18. dec 2009

mary no tiež som dumala nad dohodami... ale riešim to tento roktak, že detom velke dary a dospelakom maličkosti... nech na tie veci na silu, neminiem majland......

lenkove
18. dec 2009

lebo teraz bude tých detičiek u nás viac a viac 😉 dúfam.. 😔
Baby, inak, ak by ste mohli, prosím, pošlite mi niektorá na mail (dám v IP, a mám ho aj na Facebook-u) alebo skype návrh na predbežko a predosvojiteľský súd... Je dosť možné, že na súd budú chcieť príjem a čo ešte? Nech po to neletíme zbytočne späť sem.. a neviem ako to budem mať na SK s netom (a časom)...

cairka
18. dec 2009

lenuška, všetko naj slávke 😵
lenkove, ani nie, doobedu som bola s kamoškou na čaj s rumom 😅 a zajtra asi pôjdeme do teplíc na kupko - sme dostali ako darček. len veve chrchle, tak hádam jej to neublíži
a áno, ja som mala pred 3 rokmi NAJdarček 😵

magimary
18. dec 2009

my máme nižší limit na darčeky pre deti... 😉

mňa tie dohody fakt nikdy nenapadli, lebo my sme si vždy dávali darčeky všetci "širinu-marinu", široko-ďaleko...
a bola som teda inak zvyknutá...

ivka2007
18. dec 2009

ahojte-u nas tiez len detom a mamam,a my s muzom si kupime vzdy nieco spolu,aj tohorocny darcek uz pouzivame-ze maznacik?mali sme dnes milu navstevu,sice necakanu-doma bordel...maly Danko je taky milucky chlapcek,taky smejko...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre