Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
25. jan 2010

zicon ak je dieťa zverené súdom tebe tak najprv musí prebehnúť súd o zrušení pestúnstva (a to sa ruší iba pri záujme bio rodiny)ale málo kedy. osoba iná ako bio rodina sa o dieťa nemá čo zaujímať, okrem úradu či sa o dieťa staráš normálne 😉

maznacik007
25. jan 2010

zicon.. v tom pripade by museli ako prveho oslovit pestuna... pestunstvo sa zrusi /sudom/ iba na ziadost pestuna..
v pripade biologickej rodiny je to u nas velmi velmi zriedkave.. a su to skor pripady kedy bolo dopredu jasne ze je tam snaha o zmenu pomerov... a tieto deti moc ani do zoznamov nedavaju...

a ano ty ako pestun mozes dieta adoptovat a rata sa ti tych 9 mesiacov co je v pestunstve ako obdobie predosvojitelskej.. cize mas dieta 9 mesiacov v pestu bio rodina nema zaujem mozes poziadat o vyslovenie osvojitelnosti a o osvojenie..

tatiannna
25. jan 2010

Zdravím, tak som tu aj inak ako na odkazoch na linky na môj blog...

Júlia v tom blogu som to o tom Návrate (tú pasáž, ktorá ich podľa teba diskreditovala) vyčiarkla...hádam je to už ok...

marketka1
25. jan 2010

Ahojte 😉
cairka Ty si si už podala o aktualizáciu?
ja hej a dnes ma riadne teta nasr...musím na novo všetky papierovačky doložiť ☹ 😠 na úrad až tak sa požiada úsmev o aktualizáciu 😠 😠 😠

mata2
25. jan 2010

to sa musis trepat aj na krajsky urad a podpisat im tam tu ziadost co posielaju policajtom na vypis z reg. trestov? 😲

marketka1
25. jan 2010

mata aj tam sa musím vytrepať 😠

dioliana1
25. jan 2010

tie papierovačky kým sa dostane človek ku kurzu ako dlho trvajú? stihnem to do marca, ked si to začnem tento týždeň vybehávať?

cairka
25. jan 2010

markékta, nepodala, lebo zbieram papiere. bola som dnes na sociálke po potvrdenie o príjme (mimochodom teta soiálna povedala, že sa nedá poberať aj, aj) a zajtra asi zbehnem k mudre, len neviem, či nie je zajtra až poobede, tak potom až v stredu...a dotazník už mám a to je hádam všetko, či ešte niečo? do konca týždňa to proste snád pošlem

marketka1
25. jan 2010

cairka takže tiež dávaš všetko odznova?
dio stihneš to za týždeň

marketka1
25. jan 2010

cairka ešte list vlastníctva niečoho ak máš majetok
a pošlem Ti IP

cairka
25. jan 2010

list vlastníctva na čo, preboha? ako ak chcú kópiu im dám, len mi to príde divné 😨

lenuska74
25. jan 2010

Ahojte ja som tiež nedávala LV iba som napísala do dotazníka čo máme a nikto nič nepýtal

marketka1
25. jan 2010

ja som pri prvej žiadosti dávala kópiu listu vlastníctva môjho i manžel.Mám tu pri sebe predlohu čo to má obsahovať tak vám to opíšem

martina_maxian
25. jan 2010

ahojteeee,
dio poslala som ti IP

cairka
25. jan 2010

markétka, odpíš.
leni, vy ste už skončili?

marketka1
25. jan 2010

dotazník,žiadosť,doklad o majetkových pomeroch (LV),odpis žiadajú už z úradu ale treba údaje o rodičoch,zdravotný stav.

lenuska74
25. jan 2010

marketka asi všade chcu iné

cairka ešte nie teraz sa naťahuje úrad s n. 🙄

dioliana1
25. jan 2010

čo ak vlastníkom domu su moje deti? Treba od nich nejakú zmluvu alebo dohodu, či čo vlastne?

mata2
25. jan 2010

my sme tiez nemuseli davat LV 😕

yukki
25. jan 2010

Maťa2 máš meč po ruke?

mata2
25. jan 2010

nemam 😀

segra sa zaobera takymito duchovnymi vecami,a tvrdi ze tu mam na 100% ducha.. 😲 ..potesi 🙄

dioliana1
25. jan 2010

máš svatenú vodu? tak si pokrop všetky kuty izieb, a pomodli sa za tu stratenu dušu

dioliana1
25. jan 2010

u nas strašia myši na pojde a potkany v pivnici, no daj jed ked ti chodí tamaď oblubený kocur-bezubý chudák 😀

yukki
25. jan 2010

Tak sa mu pokús vysvetliť, že Ty toho máš aj bez jeho strašenia vyše hlavy, že veď sám vidí...tak nech spolupracuje a ochraňuje dom red ožratým vulgárnym susedom a nie rozbíja!

dioliana1
25. jan 2010

u nas sa tušim dá ten výpis z registra cez matriku, ale dokedy naň budem čakať?

yukki
25. jan 2010

odpis si vyžiada úrad a výpis mne urobili na počkanie...

mata2
25. jan 2010

nemam svätenu vodu....

mam zapalit v kazdej mistnosti sviecku,poziadat ho aby odysiel a pomodlit sa...segra kazala 😔

martina_maxian
25. jan 2010

mati, ta šup šup zapalovať sviečky a modliť sa, nech ťa už nestrašia... 😉

ralanka
25. jan 2010

martina maxian prajeme dvojičkám všetučko naj naj naj k narodeninkám nech ste hlavne zdraví a šťastní cmuk 😵 😵 😵 😵 😵

martina_maxian
25. jan 2010

ďakujeme ralanka veľmi pekne... 🙂
a vám tiež nech sa darí a nech malý rastie do krásy.... a nech je veľmi ľúbený... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre