Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

suezana
6. nov 2009

Ďakujem za privítanie, dúfam, že som neskočila nevhodne do témy (aj my máme podlahu kladenú tak aj tak pre istotu 😅 )

ralanka
6. nov 2009

presne tak magi preto vravím že každý si dá ako sa jemu páči a tak aby čo najmenej odpadu mal správne riešenie 😉 🙂

ralanka
6. nov 2009

nie neboj tu sa každý pridá do rozhovoru máš na tú temu názor tak napíšeš nikto ti nebude trhať vlasy 😀 😀 😀 😀

mixka
6. nov 2009

my mame tiez doma tak aj tak ulozene, podla potreby 😀

najjulinka
autor
6. nov 2009

marketka ja nie som architekt.. ja len vravim, že prvé čo som na tej izbe videla bolo toto... jooooj...

magimary
6. nov 2009

sue, ale ako pekne si sa teraz zaradila... 😅 😀 , do našej "adopčnej" témy... 😀 😀 😀
sue, napíš nám niečo o sebe, odkiaľ si a tak... 😉
tak, tak, ralanka... 😅

ralanka
6. nov 2009

však myslíš ekonomicky nie? 😀 😀 😀
ako každý v dnešnej dobe využiť všetko čo sa dá

ralanka
6. nov 2009

sue hádam si sa nezľakla rýchlo píš som zvedavá a už chcem ísť spať 😀 😀 😀 😀

marketka1
6. nov 2009

megi ja by som farby tiež volila pestré.my máme kuchyňu a chodbu svetlunko zelené a obyvák a detskú svetlunko žlté. farby sú všade okolo nás a ak to správne skombinuješ s nábytkom izby sú potom vkusne pestré a zároveň útulné. pekné sú aj prírodné nábytky a jeľšové 🙂

suezana
6. nov 2009

Tak, mam 29, 10 rokov vydatá šťastne, po 5.rokoch vytúženú dcéru-4roky, po dvoch potratoch prišlo rozhodnutie adopcia. Nie je to také jednoduché, nemám sa s kým o tom rozprávať. Inak som dosť ukecaná, ale keď príde na vážne a citlivé veci - pravý opak. Bývam v Zlatých Moravciach.

ralanka
6. nov 2009

markétka máš moju chodbu a moju obývačku 😀 😀 😀 😀 tiež mám chodbu bledozelenú a obývačku žltú 😀 😀 😀 😀

marketka1
6. nov 2009

mne sa znova podaril pekný čas 😀 😀 juli nemôžeš hneď s kritizovať nezriadenú izbu ona bude ešte krajšia ak ju zariadia a nenájdeš tam žiadnu vítku a keby aj hej oni tam bývajú je to ich hniezdo a nerozčuľuj sa 😲 😀 😀

najjulinka
autor
6. nov 2009

Jééj baby už je zajtra.. máme výročie VOSR dnes 😀 😀 😀

marketka1
6. nov 2009

ralanka prídem na kávu a budem sa cítiť ako doma. 😀 😀

magimary
6. nov 2009

sue, pekne, teším sa... 😉 že ťa lepšie poznáme (nateraz)... 😅
tu môžeš rozprávať aj o vnútorných veciach dosť otvorene, veď Ťa nikto nevidí... 😀

my aj tu dolu máme pestro (farebne)-obývka je oranžová, spálna zelenkavá a detská žltá a hore to už mám naplánované do posledného detilu (teda,čo sa farieb týka... 😅 )

najjulinka
autor
6. nov 2009

ja sa nerozčulujem... vsak my tiež nemame veci bez chyby... 😀 😀 😀 som sa len spýtala, že prečo... jeminku... ked to bolo prve čo ma napadlo. .ale napr. aj to, že vela odpadu by bolo, tak je argument, že prečo 😉

marketka1
6. nov 2009

magi a aké farby budú hore?

ralanka
6. nov 2009

markétka a odkiaľ si? nebudeš to mať daleko? ale ak ti to nevadí tak príd 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
6. nov 2009

My to tiež mame pomerne pestré. Mam rada sýte farby, nie také ako savom vypraté, takže u nas tiež plno farieb.

najjulinka
autor
6. nov 2009

joj malo byť plno sýtych farieb.. .dakde mi vypadlo sýtych.. lebo aj tie savom preliate su farby 😀 😀 😀

marketka1
6. nov 2009

som s Ke ale človek nikdy nevie kedy pôjde okolo 😀 😀 😀

ralanka
6. nov 2009

tak sa stav potom na tú kávu ale daj vedieť vopred niečo upečiem k tej káve 😀 😀 😀 😀

magimary
6. nov 2009

markie, to je také koplikované na vysvetľovanie...to by bolo lepšie vidieť...(mám to aj nakreslené v exceli,ale aj tak in to bude až naživo)...potom uvidíte na streche... 😅 😉 , ale tatik ma hneď zrušil, že tak si to môžem maľovať sama...a aj budem... 😅 😵
a, dík! 😉

marketka1
6. nov 2009

ale tatik sranduje ono to každý chlap ofrfle ale potom to spraví tak jak mamka chce neboj 😉

magimary
6. nov 2009

ja viem, že mi pomôže, bude maľovať (podľa mojich inštrukcií) veľké plochy 😀 a ja to ostatné... 😎 😅
budem tam mať totiž viac kombinácií farieb (v detských izbách), v takých pruhoch...
skúsim mkrnúť, či nemám nejakú inšpiračnú fotku iných v kompe (pre lepšiu predstavu) 😉

najjulinka
autor
6. nov 2009

prúžky ja moooožem mary 😉 😀 😀 😀

magimary
6. nov 2009

nemám to...ale niekde som to videla aj na nete -bytová dizajnérka "jasna opavska" také robieva...mrknem ešte ju... 😉

ralanka
6. nov 2009

známi tak majú spálňu bledo zelenú prúžok bielej tmavozelenú a tak jeden prúžok užší a druhý širší a je to bomba

marketka1
6. nov 2009

magi my sme pruhy vzdali a to sme maľovali v septembri pretože Martinko si rád maľuje po stenách sám a asi by ma porazilo. Ale tiež som ich veľmi chcela. zatiaľ máme také nálepkovacie obrázky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre