Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
27. jún 2009

Lzucka viem ako je stara a domča?

magimary
27. jún 2009

tak ľudia, ak to vyjde, 7-ročný Danko by už mohol mať profi... 😵
(nie nás)...zatiaľ je to len o rozhodnutí tej profirodiny, ešte to bude o tom, či bude súhasiť aj dd atak... 🙂
bola by som šťastná, ak by to vyšlo...jaj...srdce moje...kiežby... 🙂

najjulinka
autor
27. jún 2009

Tak držíme palce, nech to vyjde mary...

Dominika má 8 mesiacov a 2 týždne 😉

mata2
27. jún 2009

uz je po burke 😲

magimary
27. jún 2009

a tu sato zase na búrku schyľuje... 😖 už som musela dať prádlo dnu... 🙄
a mala by som niečo robiť (umývať podlahy upratovať), ale ja som z toho ucha nejaká nemožná... 😝
dokonca mi ani jesť nechutí... kúpili sme si pizzu na obed v pizzerii a ešte stále sa mi tu suší... 😒

mata2
27. jún 2009

u nas by pizza urcite neuschla.... 😀

magimary
27. jún 2009

no, ani u nás (za iných okolností),ale teraz schne... 🙄
som zvedavá, ako to drahý zvládol tam u vás...
telefon nedvíha, asi je ešte v lese...skúsim opäť brnknúť... a hneď by som mu povedala, nech príde zajtra k vám ešte pred tou poltreťou... 😉

mata2
27. jún 2009

trapas moja... 😲 .ja som zabudla ze aj brat je peto,tak nas caka oslava nielen u otca,ale musime ceremoniu zopakovat aj u brata..ale skusim to teda po pol tretej nejako zorganizovat 😅

magimary
27. jún 2009

tak mu poviem, nech to zrealizuje čím skôr-teda myslím odchod od mamy...(ak samozrejme zase nebudú ešte to drevo zajtra rúbať... 🙄 , to by prišiel po tom ešte neskôr-k vám...)... 😉
ale zatiaľ stále nedvíha... 😕

mata2
27. jún 2009

zas koli nam ho od mamy neodlucuj 😀 .ked povies ze pride o 16h tak si to zariadime tak aby sme boli vtedy doma. 😉

magimary
27. jún 2009

neodlučuj?! 😀 😀 😀
to prežije...najmä, ak nebude už musieť drevo rúbať (pri ockovi 😀 )... 😅

už mám konečne dlážky poumývané (aj hlavu 😅 )... a stále leje...

magimary
27. jún 2009

marti, takže tatik sa nás nevie dočkať a od maminky ( 😉 ) pôjde už skoro ráno... môže vás prepadnúť už o siedmej ráno? 😕 😅
až doteraz boli v hore a že tam len sprchlo, nebol tam lejak... 😉 , našťastie

laculik
27. jún 2009

Ahojte,
Bebe gratulalny!
Ja som asi mimo, ale ja som slzu pred rokom ked sa mala v skolke lucila nevyronila, som sa tesila ze bude zmena. A to bola v super skolke a chodila tam od roka a trsistvrte, cize som mala asi slzu dat, ale ani ma to nenapadlo 😅 .
Juli peknucka izbicka!!! 😉
Ja som hadov zazila v juznej afrike a moj bratranec (zije tam vyse 30 rokov) poradil, ze ked ti had vlezie do postele, treba sa vycikat a on sa odplazi, bo neznasa moč. A ked hada stretnes "na ulici", tak zrkadielko mu ukazat a on vystrekne jed do zrkadla, bo si mysli ze je tam druhy had.... 😝...

mata2
27. jún 2009

o siedmej?? 😲 😅 🙄 .no co uz.vstaneme.

dioliana1
27. jún 2009

🙂 🙂 🙂

dioliana1
27. jún 2009

Nechce mi zobrať cawte

najjulinka
autor
27. jún 2009

Som dnes bola v detskom bazari kuknuť a len som čumela... čo nové stojí 59 (aj 55,92 som nové videla), tak tam používane 91 😨 😨 😨 A čo nové stojí 20, tak tam požívane stalo myslím 35 😨 😨 😨 Proste brutal ceny...

najjulinka
autor
27. jún 2009

dioliana 2x to iste do jednej temy pisať nemožeš. 😉

dioliana1
27. jún 2009

ta ani rovnako pozdraviť 😠

cairka
27. jún 2009

zdravím.
tak my sme dnes boli na tom koncerte , odporúčam, ak budete mať v okolí 😎 veľmi pekne to mali spravené, celým programom prevádzali 4 šašovia a pesničky tiež pekné, veselé... musím pokukať na nete, či sa dajú niekde stiahnuť 😅
laculík, ja nájsť hada v posteli, tak sa asi aj niečo iné, nie len pocikám 😅 a ani úmyselné to nebude 😝

zicon
27. jún 2009

Nuz mna nadadlo priznaj sa najjulinka ze tvoj drahy tuzi po futbalovej 11, preto tolko deti v rovnakom veku 🙂 😉 🙂 😎

magimary
27. jún 2009

čo dvaktát do tej istej temy 😕 ?, nechápem...

najjulinka
autor
27. jún 2009

Moj drahý??? Na prvé sa nechal zlomiť... Pri druhom už lamentoval, že to stačí... Ked sme menili Kika, tak už sa vyjadril, že jemu je jedno čo domov už donesiem, že on už to nerieši, že ani Kiko sa mu nezdal... A ked odchádzal Kiko, tak mal na mále so slzičkami asi... 😉 A teraz tieto dvojky vlastne bere on... Akože... Ono je to fuk.. .Lebo asi si to podelíme inak... Jasne, že deti su naše spoločné.. .Ale také nepisane pravidlo bolo, že Lucka jeho a moj Kiko... a tak proste... Na dvojčatá som sa tešila ja viac ako on... kým sme ich neboli pozrieť.... nedá sa povedať, žeby sa začal nejak náramne tešiť, tak ako my ženské 😅 , ale už mi rozprával "A všimla si si tu Zuzku tam? a toho chlapca? On mal 7 rokov!!!" ... no a podobné hlasky... proste jak keby aj pol domova chcel vziat , keby to bolo v jeho silách....

magimary
27. jún 2009

že pozdravujem Kaa, juli...
tento syndróm v domove mávam aj ja...
všespasiteľný syndróm tomu hovorím... 😅 , raz sa naň budem liečiť... 😀

zicon
27. jún 2009

A na bio sa nechystate?

zicon
27. jún 2009

Nuz minule som sa celkom pobavil, ked my jedna profi mama vypravala ze jej bio doslo s placom, lebo ostatne 3 sa mu smeju ze nebolo v domove. Bohovske su tie deti.

najjulinka
autor
27. jún 2009

bio nám netreba.. .hotových je dosť... ma to plno výhod... samé sa uživia... pubertu neriešim (len u tých, ktoré si nechám, čiže si vyberiem 😀 😀 😀 )... len pekné deti si ja vyberám... 😉 😀 😀 😀 budem večne mladá s kočíkom... nezostárnem.... zuby už mam aj tak také, že zubárka krúti hlavu, že však som nebola ani raz tehotná, tak čo ich mám také... no do toho keby tehotenstvo ešte, tak som asi bez zubou uplne... no načo si telo richtovať???? iné rodia jak nič a netreba im tie deti, tak sa mi aspon zvýši a mám to bezbolestne... 😉

zicon
27. jún 2009

Mas pravdu kym ostatne grcaju, 9 mesiacov su ako nafuknute velriby, trapia partnerov hormonalnymi vylevmy, tak ty uz si davno uzivas.

najjulinka
autor
27. jún 2009

No a k tomu čo iné priberú pri tehotenstve a až potom chudnu pri detoch, tak ja len chudnem... Preto aj tie dvojičky teraz.. .Lebo ako odišiel Kiko a prišla Dominika, tak sa mi to nejak ulahčilo všetko... V kočíku zo dna na den kleslo statické zaťaženie o cca 8kg (ked prirátam od Kika aj dynamické zaťaženie, tak to by bolo na tony) a nejak som pribrala.. .nutne mi treba zvýšiť zaťaženie.... 😀 😀 😀

zicon
27. jún 2009

Nuz a manzel moze zacat pracovat na trenerskej licencii, aleno zacat chodit na ZUSKU ako dirigent orchestra.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre