Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

suezana
10. nov 2009

Ahojte, aj ja som nad dotazníkom dumala niekoľko dní a nocí. Keď som sa muža pýtala ako si predstavuje dieťa, ktoré si chceme osvojiť, tak, že 2ruky, 2nohy, 1hlava 😲 My sme sa pritom dokonca pohádali 😅

lenkove
10. nov 2009

Suezana
😀

martina_maxian
10. nov 2009

suezana, my sme do dotazníka napísali, že jedno dieťa biele a budeme mať 2 a čokoládkové.... 🙂 🙂 🙂 🙂
a veeeeľmi sa tešíme.... 🙂

suezana
10. nov 2009

Jasné, veď ja sa teším s vami, len nech to ide rýchlejšie, my sme ešte nezačali ani s prípravou, stále je schránka prázdna. Asi zajtra behnem na úrad 😉

lenkove
10. nov 2009

Martinka
😀 a aspon vek ste odhadli? 😉

lenkove
10. nov 2009

Suezana
zavolaj na kraj, pod ktory patris. kedy ste posielali papiere?
nam poslali oznamenie o zaevidovani asi 2 tyzdne po jeho vydani.. ale rozhodli v priebehu tyzdna...

zicon
10. nov 2009

Najjulinka by mala ist dnes nie??

macocha
10. nov 2009

Ja som papiere niesla osobne a neviem o tom, ze by mi doslo nieco o zaevidovani 😕 Ale aj tak je dolezite, kedy pride socka na navstevu k vam, to je casovy limitator - ostatne veci si clovek vybeha sam, ale kedy to z kraja poslu na okres, to je mimo nasho ovplyvnenia.

Kazdopadne trochu ich pohnat osobnou navstevou alebo telefonatom nebude na skodu 😝

lenkove
10. nov 2009

Mima
nuz, neviem.. mne sa zda, ze prva prisla, "ze sme splnili vsetky nalezitosti a mozeme zacat s pripravou". ale mas pravdu, bolo to po navsteve socialky.. u nas bola socialka skoro, takze preto sa mi to tak "zlialo"

macocha
10. nov 2009

Vidis, Leni, u mna to bolo presne naopak... asi ako kde.

suezana
10. nov 2009

No, u nás sociálka ešte nebola, papiere sa posielali asi pred 3týždňami, len som trochu.......dosť netrpezlivá 😉

suezana
10. nov 2009

Luckada, aký boli v Nitre? Milí? Kde si budete robiť prípravu, pýtali sa vás? My zatiaľ máme v Nitre na úrade, môžno sa budeme aj stretávať 🙂

macocha
10. nov 2009

Sue, úrad... nechcem odhovárať, ale ak ostanete tam, určite by to chcelo aj trochu sa dovzdelávať individuálne... zháňať si literatúru alebo aspoň z Internetu čo to naštudovať o psychyckej deprivácii...

Dievčatá a Zicon lúčim sa, ideme pozerať Večerníček a spať 🙂

zicon
10. nov 2009

Ta najjulinka dnes ide?

macocha
10. nov 2009

... ehm... psychickej... 😅

lenkove
10. nov 2009

zicon
ta mne sa vidi, ze zajtra 😉

lenkove
10. nov 2009

ale v NR si robila tusim Tulenka a bola spokojna.. Inak aj v ZA na urade, kde si robila Smejka, tak bola spokojna 😨 napr. si mali za DU pozriet film Smradi a potom o nom diskutovat 😉

najjulinka
autor
10. nov 2009

Zicon: zajtra.

zicon
10. nov 2009

Noo ja uz mam stredu

najjulinka
autor
10. nov 2009

ale čo ti treba zicon, či čo??? 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

mixka
10. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
10. nov 2009

čaute no konečne som sa dovalila z trenčína zo školenia.
Budem tááááka múdra ked bude niekto potrebovať poradiť s odpaľovaním pyrotechniky môže sa na mňa obrátiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brulka
10. nov 2009

ahoj ralanka! fiiiha to sa o teba kamarati na silvestra pobiju 😀 😀 😀

ralanka
10. nov 2009

no alebo vybuchneme všetci spolu 😀 😀 😀 😀 uvidíme ako ma vyškolili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
10. nov 2009

no silvester sme doma lebo možno rodíme teda nie my 😀 😀 😀 😀 ale kamoška má termín v januári tak prídu k nám ak by náhodou chcel ísť skorej na svet aby mali bližšie do pôrodnice 😀

adkapo
10. nov 2009

to by si si mala spraviť aj kurz pôrodnej asistencie 😀

ralanka
10. nov 2009

to hádam nie 😅
radšej budem chodiť potom k nej na živý trenažér kým budeme mať doma my drobca 😀 😀 😀 😀

tinika
10. nov 2009

ahojte ahojte, som pozerala ukazku na modre z neba kto tam bude kto tam bude 🙂

tinika
10. nov 2009

hned som ta spoznala juli 🙂 budem kukat 🙂

lenkove
10. nov 2009

Tinika, kto? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre