Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
10. nov 2009

inac teletubbies su desni 😝 ale deckam sa to fakt paci aj synovcovi sa to strasne pacilo ale farby sa nenaucil 😒

mixka
10. nov 2009

nocny des, nie den 😀

yukki
10. nov 2009

Hej, kika mávala zo začiatku. Ale keď som hneď doletela, tak pekne sa ukľudnila a odspala ďalej.

cairka
10. nov 2009

tak teletubbies fakt nie je pre osoby staršie ako 5 rokov 😝

aj veve mala párkrát des, ale nie nejako pravidelne . mata2 s tým má bohaté skúsenosti 😔

adkapo
10. nov 2009

To isté aj pri Sofke , pritúlim ju a hneď zaspí , akoby sa ani nič nedialo 😕
Čím všetkým si tie deti prešli 😢 😢 😢

laculik
10. nov 2009

u nas nie nocny des,ale zato sa mala medzi 20tou a 23teou zobudi cca 4 krat a musi ist jeden z nas k nej na chvilu. ze sa boji Drakule!!!!! dnes som to riesila aj v skole s triednou, bo mi muz hovoril, ze ked bol minuly tyzden po malu, tak sa ku nemu rozbehli viacere deti a zacali riesit, ze kto sa coho boji. Poste minuly tyzden s nimi triedna riesila a pisali aj dotaznik, ze kto sa coho boji..... tak mi poslednych 5 dni behame hore do deckej k malej. Maly spi jak drevorubac. Hm.

yukki
10. nov 2009

Veru. keby sa dala tá časť pamäti resetnúť.

adkapo
10. nov 2009

Yuki na to stretnutie by som prišla , aj keď som od ,,konkurencie" 😉

brulka
10. nov 2009

adkapoto ma mrzi .... a kolko mala sofka ked k vam prisla ? myslis ze ma za sebou nejake zle zazitky a sa jej takto peipominaju ???

adkapo
10. nov 2009

Budem ako donášač či špión 😀 😀 😀

Nevyhodia ma? 🙂

yukki
10. nov 2009

Adkapo, v piatok o štvrtej. Dúfam, že detičky sú vycvičené v kolektívnom boji, zdá sa, že bude plno!

adkapo
10. nov 2009

Od narodenia 2 m. nemocnica ☹ , do 7m. DD 😠 , od 7m. Profi 🙂 , od 14m . DOMA 😅

adkapo
10. nov 2009

Paľko je bojovný len v domácom prostredí 😵 , Sofia to snáď vybojuje aj za neho 😉

brulka
10. nov 2009

tak to si sofinka uzila ☹ za tak kratky zivot tolko zmien ....

adkapo
10. nov 2009

Aj v Úsmeve su takéto str. len nie až tak pravidelne.

No dúfam že sa počasie umúdrie a , že dôjdeme ďalej ako po MHD zast. 🤐 Dnes sme sa vybrali do Hypernovy a cestou na zast. Sofka 2x spadla , nohavice a pančuchy premočené tak sme sa vrátili domov a už sa nám nikde nechcelo 🙂

laculik
10. nov 2009

adkapo, u nas vemi podobne.... aj nas maly bol 0-3 mesiac bio rodina so striedanim s nemocnicou 😖 . 3-9 mesiac DD 😖. 10 mesiac - 1r.a10 mesiacov profi 🙂 a teraz deväť mesiacov u nas. Je to ale velky pohodak. KLOP, KLOP, KLOP.

adkapo
10. nov 2009

Tak vám prajem dobrú noc........ 🙂
Naše deti vstávajú od 5.30 do 7.30 .... 😢 teda + - a tá posledná možnosť zriedkavo 😉

yukki
10. nov 2009

To Kika zásadne keď zbadá mláku tak do nej skočí a už počas skoku rozpráva: Ja už enbudem také robiť! a keď vidí trávu-u nás prakticky všade- tak urobí kotrmelec prípadne začne váľať sudy...a je jej jedno, že prší a tráva je úplne mokrá! Verte, že sa tomu nedá zabrániť. Ideme, ideme...naraz prestrih! kotrmelec...druhý...a už sa hrabe celá mokrá na nohy a pokračuje v chôdzi. To má tri a pol roka. 😖 🙄

laculik
10. nov 2009

adkapo, na taketo mokračky som ja zakupila v H&M nepremokave šušťáky malému. Sú tenke, navlečieš na hocico a 100 perc. nepremokave. Dobra vec 😉 .

adkapo
10. nov 2009

Ešte som sa chcela opýtať magimary aký program má na tvorenie fotokníh a fotokaledára ?
Je to z fotolabu a potom to treba objednať či ako?
Ja som si objednala z tej reklamy čo tu bola včera , ale tam už príde predtlačený papier s dátumami a fotku si vytlačím doma na tlačiarni.

suezana
10. nov 2009

Aj moja 4ročná máva nočné desy, ale z pavúkov. Stále chce pozerať Haryho Potera, tam sú také obrovské.Aj nám chvíľu trvalo, kým sme prišli na to, čoho sa bojí. Vrieskala, oči otvorené dokorán a takmer sa po stene škriabala - no hrôza a nemohli sme ju prebrať. Ona sa bála aj mňa. ☹

mata2
10. nov 2009

ahojte dievcata,
o nocnom dese ja mozem romany pisat..... 🙄

adkapo
10. nov 2009

Dík za typ 🙂 ale aký je to obchod? neviem či máme taký aj tu....

yukki
10. nov 2009

Maťa a ešte furt? A čo susedia?

laculik
10. nov 2009

adkapo, ja robim fotoknihy a kalendare na www.fotolab.... to ti ju oni vytlacia aj dorucia.
dobru, j unas sa vstava medzi 6 -7.
Idem este kuk jedno dvdcko kratke, sm dostala dnes darcek od MM 🙂 CD plus DVD. Sa tesim.

maznacik007
10. nov 2009

teletubies nasa zboznovala.. ked bola mala.. raz sme boli na seneckom karnevale za tuto masku ja muz neter a mala a vyhrali sme televizor.... 😀 😀 😀

idem aj ja kuk na tie fotoknihy

mata2
10. nov 2009

yukki,musim si zaklopat,ale uz par tyzdnov spava maly celkom ok,a ak sa aj zobudi s placom,tak ho utisime skor nez to prerastie do kvalitneho desu....

susedia mu lezu na nervy,curaju do rohu plota,ktory je bohuzial nasim spolocnym../oni stale nemaju wc....ani latrinu vonku.../..a este tam nasackovali - asi 2m od okna mojej spalne - budu zo psom....po 2 nociach stekania som dala jurovi instrukcie a skocil do stareho,tak psa premiestnili na zahradu...takze teraz mi obcikava jahody 🙄

najjulinka
autor
10. nov 2009

Fuu vy ste popisali.. .zicon asi nenašla Lucka to čo hladala......... čo sa týka farieb, tak Lucinka má všetko zelené 😀 😀 😀 😀 😀 oblubena farba zjavne... ked už moc namietam, že to nie je zelene, tak kedysi bolo modre....
ale a farby sa pýta vo velkom.... iank zelenu asi fakt može, lebo posledne som jeje dala vybrať si v obchode zubnú kefku a vybrala si zelenú 😀 😀 😀 😀
A inak telku nemáme ani my, len internetovú, ktorá ide tak ako ide (občas nejde, občas seká....).... ale modré z neba sa da pozrieť potom v archíve.. par dni po odvysielaní to šupnú na net.. .inak sme prvý príbeh, takže ani nemusíte cele čumieť.. .a na nete sa pozerá po príbehoch - tam je to podelené, takže tam je to fuk 😉

magimary
10. nov 2009

práve ododsielam do fotolabu 3 nádherné kalendáre (a každý iný 😎 ) 😵 ,
no, ale o sume za to radšej pomlčím.. 😨 🤐
bude to takmer tisícku... (ale sú to vianočné darčeky, tak ...)

magimary
10. nov 2009

37% prenesených... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre