Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lienocka235
15. jún 2009

enedelu = nedelu 😉

cairka
15. jún 2009

yukki, super fotky 😵 veru , čľapkanie závidíme...

yukki
15. jún 2009

No..tam ju čvachtnem keď potrebujem chvíľu bez nej dajakú robotu...dnes sa máčala pol dňa bo som sušila seno...a mala som asi priliať kus Sava, namiesto toho aby zbelela mi ešte viac zhnedla 😉 ...a mi hlásila každého dravca na oblohe-to mala za úlohu, aby nám neodniesol kury, ja už som len zhodnotila či je to nebezpečný a už sme na neho vykrikovali...ale na bociana nie 😉 😉 😝 😅

cairka
15. jún 2009

bocianovi ste aj zrna nasypali 😝 😀

a sliepočky sa ako majú?

yukki
15. jún 2009

Sliepočky sa zatiaľ majú dobre, žerú lykožrúty čo nosí horár a žihľavu. Akurát z jednej-Manuely-sa asi stáva Manuel 😝 alebo nejaký hermafrodit,lebo má znaky aj kohúta aj sliepky 😅 Bocianovi sme nenasypali, iba sme mu mávali, že dobre, že nech teda prinesie. 😉

cairka
15. jún 2009

tak držím palce, aby nebol nedoslýchavý 😉

a som zvedavá, či ukecáte manuela, aby vám vajcia znášal 😅

yukki
15. jún 2009

Ja som zvedavá, či sa vôbec dožije tá hydina u mňa toho veku, kedy bude schopná ich znášať! Ako začínajúci chovateľ počítam s nejakými stratami a jastrab už zjavne počíta s chutným menu. A navyše tie operence sú ešte také malé že sa prepchávajú cez oká na pletive 😖

cairka
15. jún 2009

a nedá sa vám nejako prichytiť pletivo aj zhora? aspoň jastraba by ste mali poriešeného...a starká ked mala kuriatka maličké, tak dávala gumu-lino kolo plôtika, kde boli kurence

najjulinka
autor
15. jún 2009

no cipana rady pre začinajucich chovateľov sa tu dávaju... 😀 jak dobre ,ž e ja chovám len deti... Tie mi cez oka v pletive neprelezú a jastrab na nich neutočí.... 😀

yukki
15. jún 2009

Zhora sme dnes naťahali šnúry a zajtra na ne podávame faborky-ako v autobazároch. A dolu budem musieť dačo vymyslieť, to lino nie je zlý nápad! Vďaka!

mexx
15. jún 2009

Yukki, vy mozte s Kikou aj chovatelske okienko vysielat do telky. Sa vsetci priucime. 😉 Som pozrela foto a ti poviem, ze teda nas krpec sa fakt podoba vias s tvojou Kikou nez so svojim vlastnym bratom. Az ten cierny bocian poleti okolo nas, pribalim mu ho a nech ti ho berie. 😀 😉

yukki
15. jún 2009

Hneď ho pribaľ, jasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Čakáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 😎 😎 Bocian má za to u nás velikánsku ropuchu!

najjulinka
autor
15. jún 2009

Pratam si tu veci spod noh.. .no a nehodim kocku rovno na detský klavír??? tak mi to tu spustilo muziku 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. jún 2009

Idem do hajan. Dobrú noc.

wolfskinka
16. jún 2009

dobre ranko zase prva ...

baby neviete mi poradit vo stvrtok nam prislo rozhodnutie zo socialky a vraj to poslali aj do navratu, tiez im to tam muselo prist vo stvrtok a stale sa neozvali kedy mame zacat to prve sedenie pred rodicovskou pripravou ... kolko to asi trvalo vam kym sa ozvali ?

nechcem tam volat a stale otravovat

najjulinka
autor
16. jún 2009

wolfskinka neporadim. Ja som začala pripravu skor ako boli papioire z uradu a tie som potom nahanala a akurát jak som zacala nahanat, tak ten den poslali, takže som aj donahanala... 😀

wolfskinka
16. jún 2009

najjulinka ak nezavolaju do obeda tak tam zase zavolam ja

mata2
16. jún 2009

dobre rano,
prsi 😒 kava dopita 🙄

mexx
16. jún 2009

Bre rano,

aj tu v noci prsalo, a teraz tiez nie je velmi slnecno, zato teplo je stale. 🙄 Krpec tu vedla mna spi, tak uvidime, co budeme robit, ked sa zobudi. Podla toho, aky bude mat den...

mixka
16. jún 2009

ahojte bre ranko 🙂 u nas neprsi, ale pofukuje a je tiez teplo, tak snad nebude prsat a budeme moct ist cez obed von 🙂

yukki
16. jún 2009

Tu teplo a pod mrakom, počúvame HOPTROP, varíme a potom vylezieme von, kamarát mi vraj nechal dajaké drevo v lese ta pojdeme to okuknúť-Kike hneď zakvačím nejakú haluz, nech sa učí od mala-jej súrodenci už iste ťahajú!

mata2
16. jún 2009

aj tu je strasne dusno 😲
idem robit hranolky zo syrom 😵

pimpa
16. jún 2009

Ahojte,
chceli sme ist doobeda von, ale u nas sa vonku certi zenili...tak pojdeme poobede 🙂
Mati, hranolky so syrom, mnam...ale po nich treba sport 😒
ja som lazaňe varila´.
vcera sme mali predosvojitelsky sud, vcelku hladko to slo, sudkyna si potom vyzliekla talar a pohrala sa s Patkom.

magimary
16. jún 2009

ahhojte!
včera som nemohla nakuknúť, môj tatik sa tu pokúšal odstrániť trojského koňa (lebo nám tu stále vybieha) a ďnes ráno ma tu opäť zdraví 😠 🙄 ...
tak reku dnes aspoň pozdravím a idem žehliť...(riadnu kopu 😝 🙂 )...
u nás asi tak ako u vás (pod mrakom a dusno s vetríkom)...
malý spí a ja idem pracovať 😉 ...

krásne fotky, yukki 😉

mati, pošli hranolky so syrom 🙂 (ja budem eštze dnes dojedať svičkovú, čo som robila na nedeľu)...

mexx, teším sa, že ste to dobre zabsolvovali! v piatok na mňa nezabudnite s plie 😉 nkami

pekný deň!

najjulinka
autor
16. jún 2009

U nas dusno... Brutálne.. .snad bude pršať,lebo je to až ťažké dýchať ten vzduch...

Baby 30.6. mam sud s Lucinkou a dnes mi prišlo, že sa mam 29.6. dostaviť ako svedok koli určeniu otcovstva.. .takže zjavne Domča.. .sakra no načo tam mam ist??? vsak ja som pri ich trtkačke nebola, ked ju robili....... to aby sme sa nenudili, tak po sudoch budem behať....

wolfskinka
16. jún 2009

som sa dovolala do toho navratu, tak ze sa spoja so socialkou a zavolaju mi kedy prve sedenie tak som zvedava kolko im to bude trvat, ale dolezite je ze tam maju uz nase papiere, dnes musim maknut a upratat byt lebo povedala ze pred prvym stretnutim pridu ku nam tak to musim dat do poriadku ... lebo tam mame ako keby nam tam bomba spadla

tulenka
16. jún 2009

Juli, mozno ti daju porovnat "kanditatov", ze ktory sa viac podoba 😝

cairka
16. jún 2009

ahojte. veve je ešte vyhádzaná, ale je bez teploty, tak už to snád bude OK. teraz nemôže ochorieť, vo štvrtok máme ísť na krv, už sme to raz posúvali, kvôli tej hnačke...

juli, to fakt nechápem, na čo tam budeš...a si si istá, že Kaa nemá viac detí ako ty? 😅 😝

P.S.: to bol vtip 😉

najjulinka
autor
16. jún 2009

no na tom papieri su aj mena rodičov... a nie je to Varga.... 😀 ja som otvorila obalku a tam tie 2 mena, reku, že omyl.. .potom čítam dalej, že určenie otcovstva a mi došlo.. .takže teraz viam mená rodičov už.. .inak je to sranda.. oni maju madarské priezvisko a slovenský preklad má Domča 😀 😀 😀

lenkove
16. jún 2009

Ahojte!

Kika s motorovou pilou vedie vsetky rebricky 🙂 ako som uz raz pisala, akoby som videla nasho synovca v tmavsom a zenskom prevedeni 🙂 keby sa dali dokopy, tak by asi z tvojho domceka vela nezostalo 😀 rozsekali by ho 😀

inak, bratrancov maly sa ma dobre, uz ho pustili domov a je to vlastne, okrem toho ocka, celkom v norme... tak sme si vydychli..
na druhej strane, babka co nam tvrdila, ze jej je zle len z mastnych halusiek musela podstupit operaciu a zobrali jej kus creva.. teraz ma vyvod, pchaju do nej antibiotika a dufame, ze nam to prezije.. vyliecenie je v plane dalej.. babka ma 80 rokov a skoro sa neprebrala po operacii.. to tak hrozne boli ked to pisem 😔 ja viem,, ze 80 rokov je krasny vek, ale... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre