Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tulenka
1. jan 2010

Yukki, to más malinkú vo foto? 🙂

yukki
1. jan 2010

Tulenka, hej 🙂

tulenka
1. jan 2010

Zlatá. 😉 Vidím,že Kika už trénovala od stromčekom 😵

yukki
1. jan 2010

my lyže neberieme.... 😒
tu som ju postavila na umelý sneh, a nebolo to dobré. Tam by mse sa jednak s lyžami neuniesli, jednak by sme museli sa do tých lyžiarskych stredísk so snehom nejako dopravovať a hlavne...tu mám na vleky 50% regionálnu zľavu-asi by to bolo ako nosiť drevo do lesa, nosiť lyže na Oravu. 😒

najjulinka
autor
1. jan 2010

Ja berem lyže,a le len tak pre prípad, že "motyka vystreli"... akože nechať Karolovi bandu celú a isť ozaj zalyžovať nehrozi...

maznacik007
1. jan 2010

ja lyze neberiem.. ako malej poziciam ju chcem dat do skolky lyziarskej.. na par hodin.. a my sa prestriedame.. tak ze pol dna jeden lyzuje a pol dna druhy.. ja som uz dlhsie nelyzovala.. no tak bude sranda.. 😀

maznacik007
1. jan 2010

kika je super s tymi lyzami 🙂

najjulinka
autor
1. jan 2010

maznacik ja som posledne lyžovala veeeelmi dávno... ja nemam ani poriadne lyže, ani nič... to len také staré toto... ale neoplatí s ami nove kupovať..... lebo velke nadeje na lyžovačku nemam najbližšie roky (doživotie).......... 😀 😀 😀

mixka
1. jan 2010

Přijde slečna do sexshopu a žádá robertka.
Prodavač jí ukazuje: "Tenhle je za 25$ a tenhle za 35$."
"A co ten velký pruhovaný?"
"Za stopětadvacet."
"Tak mi ho dejte..."
Po chvíli přijde šéf a ptá se prodavače: "Jak jdou dnes kšefty?"
"Ale dobrý, právě jsem prodal svoji termosku za 125 dolarů."

pekne sny 😉

najjulinka
autor
1. jan 2010

baby vy chodite vsade tam kde ja asi.. lebo mixka presne tento vtip som včera čítala v nejakej teme 😀 😀 😀

martina_maxian
1. jan 2010

ahojte, už všetci spíte?? alebo ešte balíte?? 😉 🙂 🙂

maznacik007
2. jan 2010

stastnu cestu.. my pomaly vyrazame 🙂

najjulinka
autor
2. jan 2010

Dobré ránko..............

tulenka
2. jan 2010

Maznacik, vy ste nejakí žeraví. 🙂 My sme baby nechali dlhšie spať a hlavne tatina, lebo v noci si ešte montoval viazanie, čo dostal od Ježiška 🙂

cairka
2. jan 2010

dobré ránko.
mne veve odmietla raňajkovať, že ona počká a bude raňajkovať na orave 😀 😝

tulenka
2. jan 2010

no to bude dosť hladná 🙂

rita55
2. jan 2010

ahojte 🙂 Baby prijemny pobyt 😉

brulka
2. jan 2010

ahojte aj ja zelam krasny 😉 😵 🙂 . tu bude asi pusto ked vacsina vyrazila na oravu 😖 ale nevadi cakame report ako sa mavate 😉

martina_maxian
2. jan 2010

ahojte,,, všetci ktorí idete, alebo ste na Orave, prejem super pobyt... a občas sa ozvite ako sa mávate !!! 😉

brulka
2. jan 2010

ahoj mata! ako certici? co mate nove? ste este u rodicov alebo uz vo svojom novom domceku? a co detsku izbicku uz mate zariadenu? ja stale pozeram detske nabytocky a volovinky 😀 no snad uz coskoro budem zariadovat naostro 😉

martina_maxian
2. jan 2010

ahoj brulka,, no už sme konečne doma,,, v našom novom dome... 🙂 Deti sú perfektné,, už sa pekne učia aj sami papať,, počkaj, pridám aj foto... Detská je asi jediná izba, ktorú máme komplet zariadenú... Aj keď v podstate tam deti len spinkajú.. No a tebe veľmi držím palce,,, aby ste aj vy už čoskoro zariaďovali naostro,,, aby ste už mali jeden veľkýýý dôvod..

brulka
2. jan 2010

mati no uzasni su !!!! krasni 😵 😵 😵 a veseli 😀 😀 😀 . super vzdy sa z avs strasne tesim ked vidim nove foto 😵 . sikovni su 🙂 moj synovec tem ma vyse dvoch rokov a tiez sa konecne uci sam ale doteraz sa chcel nechat len krmit bol na to straaaasne lenivy 😉 a ako to cele zvladas ty? zo dna na den z pracujucej zeny mamina na materskej ?

martina_maxian
2. jan 2010

ako to zvládam??? veľmi som túžila byť mama,,, takže zatial si to večer som síce unavená za troch,, ale zvládam to snaď celkom fajn,,, aj keď teraz toho bolo fakt dosť... sťahovanie, sviatky, zariaďovanie a tak...

brulka
2. jan 2010

ved aj ja sa uz neviem dockat tych neprespatych noci 😀 😀 😀
ale vy ste to zvladli bravurne to ta teda obdivujem prijat detciy a zaroven stahovka so zariadovanim 😀 no to je teda naozaj dost 😉

thera1
2. jan 2010

ahojte....martinka detičkám je u Vás očividne úžasne... 😵

martina_maxian
2. jan 2010

chýba tam slovo užívam...

brulka
2. jan 2010

ano mati suhlasim s therou 😵 vidno na oboch aki su spokojni a vyrovnani s iskrickami v ockach 😉

martina_maxian
2. jan 2010

ďakujem dievčatá,,, snažíme sa, aby deťom bolo u nás fajn... 🙂 😉

brulka
2. jan 2010
rita55
2. jan 2010

mati drobci su uzasnyyyyyy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre