Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mexx
1. dec 2009

No a co, Mary, uz aby sme sa zacali chystat. 😀

mexx
1. dec 2009

Ale nahodou...pouvazujme, Mary. Ja by som fakt tote zeny rada videla secke. 😎 😉 Akurat, ze by si mohla zobrat len dve decka, aby sme sa narvali do auta. Tak vyhlas doma sutaz o poslusnejsieho syna, vitaz ide na vianocne trhy. 😀

zicon
1. dec 2009

trafite od pk treba ist naozaj rovno za nosom a to doslova racianska usti do radlinskeho ta na obchodnu obchodnu ta do michalskej brany a si tam

magimary
1. dec 2009

mati, boduješ!
ja by som tiež šla... 😅
nejak ste ma nalákali...
ale s výberom synov to mám problematické,keď ja mám všetkých tých najposlušnejších (!!!) 😅 😀
ale, aby sme to stihli do tých tohtoročných trhov, tak by sme tam mohli ostať už od zajtra...
skrátka, by sme ich tam počkali 😀 😀 😀

laculik
1. dec 2009

zicon, Ty si vtipny s tou Obchodnou, akoze autom tade maju ist 😀 😀 😀 .
Pozrite sa dievcata, bud vas vyzdvihneme doma, alebo pridete niekde na parkovisko a tam si vas vyzdvihnem a zaparkujem priamo pod trhami. Ako paničky! A ja bez deti planujem, sak s mojimi tornadami to vas ani neuvidim a ani nepovypravam 😉, len ich strazit budem a stale hovorit: nie, klobasku na veceru papat nebudes! a tie svietace rohy ti nekupim, a ani toho plysaka, nieeee ani to autcko, a cukrovu vatu toboz 😀 😀 😀 .

mexx
1. dec 2009

Mary, sak by sme to mohli zajtra doladit. Si naplanovat trebars ten kocikovyjazd, a spojit to aj s trhmi. Sa odparkujeme niekde, kde by sme sa nestratili, a potom sa dajak doplazime... 😅
Inak, tie kociky si chcela pozerat v Kocikove v Ivanke? 😕

lenkove
1. dec 2009

Laculik,
ked si zacala o tornadkach, cakala som aj, "a prosim ta, zlez z tej jedlicky" 😀 😉

magimary
1. dec 2009

hej, v Ivanke...(tam ste to boli, nie? 😕 )...
mati, ja neviem..., len tak sa doplaziť... to by som zvládla ja, ale s deckami je to fakt o držku...presne ako píše lacik... 😝 😅 🙄 , to sa tam fakt do slova a do písmena doplazím s vypalzeným 😝

martina_maxian
1. dec 2009

ahojte, ahojte,,, som konečne doma.... aj Stellu som už vyvenčila.... 🙂 Tak čo, ideme na tie trhy?? autá máme dve, takže vás v pohode všetky povyzdvihujeme... 😀 😀 😀 😀 a ešte je tu laculík, s ktorou si to tiež vieme podeliť... 😀 😀 😀
jeeeeeej laculik prepááááááč, ja som ti mala dnes písať, my sme na dnes plánovali stretko... čo??? prepááááááč prosím...

martina_maxian
1. dec 2009

magi, jak doplazíš,,, veď vás všetkých pred domom naložíme a potom zas doma vyložíme aspon o dva kilá ťažších... 😀 😀 😀

magimary
1. dec 2009

ja by som si to najradšej "užila" bez...
(fyzického nákladu)... 😅
ale s nimi, ja neviem... to je také od veci...veľa ľudí...krpci rozbujačení z toľkých podnetov a ešte aj mňaučadlo v kočíku... 😝 😅 🙄 , to nie je moc na užívanie si lokší (zbožňujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem lokše!najlepšie jedlo sveta! LEN 😀 kvôli nim by som išla..., to aby ste si nemysleli, že kvôli vám 😅 😀 😀 😀 )...

mexx
1. dec 2009

Magi, tak by sme mohli ist len s najmensimi... 😕 😅 No ved sa dohodneme. Ma proste laka stretnut tolko bab naraz odtialto, sa obohatime zas... 😉
No podla toho, ako velmi sa budes zajtra ponahlat a kedy skoncime v domove, som rozmyslala, ze by sme to mohli seknut cestou spat cez Ivanku, oni by tam mali byt do piatej, ak si dobre pamatam, a mohli sme to pozriet... 😕 By sme aspon vedeli, co tam maju, pripadne by sme potom pri vyjazde mohli omrkovat inde, ak by bolo treba...

mexx
1. dec 2009

No alebo ked to takto pekne podas, mohli by sme ist aj bez tych najmensich. 😀 😉

eli77
1. dec 2009

fiiiha vidim, ze sa tu rozobera stretko na trhoch...zavidiiiiiiim...aj ja vas chcem spoznat 😢 ja nemam sancu sa tam dostat 😒
Ak chcete vidiet ake uuuuuuuzasne prekvapko nam spravila dnes mala Chanel tak kuk do albumu... 😵 😵 😵

mexx
1. dec 2009

Eli, Chanel vyzera zozadu uplne ako nas Vilko. 😅 Oni sa celkove asi dost podobaju. 😉 🙂

cairka
1. dec 2009

eli, chanelka je úúúúúúžasnááááááááááá 😵

martina_maxian
1. dec 2009

eli supeeeeeeer, Chanelka už vstáva ,,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

magimary
1. dec 2009

mati, veď to je práve to, že aj mňa to LÁKA (!) a hoci ja som nebola nikdy stretávací typ (keď si baby na škole niekam vyrážali, mňa to nebralo 😝 ), ale teraz mi je to jednak vzácne a jednak k mnohým babuliam odtiaľto cítim blízky vzťah, hoci som s nimi nikdy nebola (ale aj k tým, s ktorými už som bola 😉 , však mexx, brulka ai.), tak by som sa s nimi/ s vami veľmi rada stretla...
ale...
čo ten "biologický náklad"? 😅 😀 😀 😀
ani s tými najmenšími to nevidím moc ružovo...

a čo takto si vyraziť večer (!!!) a decká nechať na mužov?!? 😅 😨 😀

eli77
1. dec 2009

a to uuuuuplne prvy krat...a mala sa sprava tak...vdacne...fakt normalne na nej vidno, ze je vdacna za kazdy prejav lasky. Je to fantasticke dieta...strasne ju milujem. 😵 😵 😵 a velmi som dufala ze bude rychlo napredovat, ale az takto rychlo som ani vo sne necakala... 😵

magimary
1. dec 2009

a matimagi, áno, áno, áno, zajtra "cem, cem" aj kočíkovo!!! 😵 😵 😵 !!!
chlapcov som si už zaobstarala, nemusíme sa zo schôdze ponáhľať domov... 😉 😅

magimary
1. dec 2009

chanel, je úúúúúúúúúúúžasná a dobieha svoj správny trimenon!!!!! 😵 😀 😵

mexx
1. dec 2009

Vecer sa mi to zda uz dost "od ruky", resp. neskoro, nechce sa mi trepat potom domov... 😅 Ale niekedy cez den by sa mi to pozdavalo. Dieta by som supla svokre, alebo by som ho nechala s Matom... Keby si mala velkacov v skolke a malaca niekam "pichla"? 😕 😅

laculik
1. dec 2009

eli, jeeeeeeeej, sikovnicek to je!
tak dohodnute, ideme bez deti (na jedlicku si netrufnu leni, maju respekt pred mojou rukou 😀 ). dajte len termin a cas a dohodneme odvoz/dovoz. martina, nevadi, sak sa stretneme na trhoch 🙂 🙂 .

mexx
1. dec 2009

Zdelila som drahemu, ze zajtra by sme mrkli aj to Kocikovo, ak teda skoncime v rozumnom case so schodzovanim, a nerobi mu to problem (alebo je uplne flegmaticky). 😀

magimary
1. dec 2009

keď jeho je ťažko pichnúť... 😅 😀
on je taký závislák...
ale, inak to nie je tiež zlý nápad...ale zase závidí aj od iných babúl...

a, eli, tvoj mužík bude riadne prekvapený, keď uvidí, čo všetko chanelka za ten čas zvládla... 😵 😉 🙂

laculik
1. dec 2009

mexx, autom Ta zoberieme a odovzdame, to neries 😉 . aj ja sa prihovaram za vecer 🙂 .

mexx
1. dec 2009

Laci, to by bolo dost od ruky, mna by ste museli hodit az do Serede. 😅 Ale tak to by az tak nevadilo, ak sa viacere baby dohodnu, ze vecer je to lepsie, tak sa snad dokazem prisposobit. 😉

magimary
1. dec 2009

mexx, tak pozdravujem vysokovážneho a delegovaného flegmatického šoféra 😅 😉 😵
a už sa tešííííííííííííííííííííííííím na zajtra ( 😵) a trošku zabúdam na stres pred tým...( 😝 )

magimary
1. dec 2009

ja mám totiž fakt jedinú istotu ("stráženia" detí) v mojom mužíkovi (a samozrejme nielen v strážení!!! 😅 😵 )...
preto by mi bodol tiež večer... 😉

mexx
1. dec 2009

Mi nehovor o strese...ja som stelesneny stres. 😅 A este pockaj zajtra. Aj ked si racionalne hovorim, ze zajtra to este nebude katastrofa, maximalne sa o nejakej katastrofe dozviem...ale aj tak... 😅 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre