Profi rodič

europa16051992
26. jún 2015

Ahoj už dlhšie rozmýšľame z mužom že by sme sa stali profi rodičom, Ja pracujem ako kaderníčka a muž je súkromný podnikateľ podniká v oblasti poľnohospodárstva vlastný viac než 100h pôdy. Máme jedno dieťa, chceli by sme vedieť aké je mať potrebné ukončené vzdelanie obaja máme strednú bez maturity chceli by sme sa ním stať z dôvodu že máme radi deti, viem že to ľahké nebude že tie deti majú nejaké psychické problémy že boli nechcené ale som si istá že by som im tu lásku vedela dať. Viete mi poradiť aká je cesta k tomu aby sme sa ním vedeli stať. Ďakujem 😉

najjulinka
1. feb 2019

Tak tak.. u mnohých detí sa v rodine vykluje problem..napr. take predstavitelne dam.. chlapec sex. obtazuje... v rodine su menšie deti, ktoré by mohli byť obeťou... ale ak pojde do rodiny kde je ovela staršie dieťa v inej izbe,a lebo žiadne, tak je zvladnutelny... alebo dieťa pride do rodiny, kde niektoreho člena (ine dieťa) bere ako konkurenciu a ho likviduje... a pritom v inej rodine funguje bez problemov, lebo nie je tam dieťa v podobnom veku a nepovažuje tie deti za konkurenciu a nehrozí doslova fyzicka likvidacia ineho dieťaťa.... niekedy take veci vyplavu až v danej situácii, ked je priležitosť... nikto si neriskne aby jedno dieťa ubližilo inemu, ak už o probleme vedia... v decaku vychovavatelka ťaha nočnu a pride dalsia rano ale profirodič nemože doslova nespať 24hodin denne, aby dohliadal v noci pri posteliach deti či sa nepozabijaju... a nikto si to na triko nevezme, že sice vedeli sme,a le nechali sme to tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre