Atopický ekzém a alternatívna liečba

kascakova
24. okt 2012

Dobrý den, ja by som Vám chcela rozpovedať môj problém s mojou dcerou, od narodenia mala atopicky ekzem...chodili sme po lekároch, oni to nevedeli riešiť, dávali nám rôzne krémy, a tie zabrali, na týžden, potom sa to zasa vrátilo, a my sme sa zasa škrabali, až do krvi....a bojovali s ekzemom..
No našli sme iný spôsob, ako sme sa dostali z toho...kto by mal záujem dozvedieť sa viac, píšte mi na mail annakascak@azet.sk...

monikaecolab
8. júl 2016

@janas17 ty si to skúšala ? keď si si taká istá

monikaecolab
8. júl 2016

@janas17 tak poraď ty keď si taká múdra a vieš že je toto nezmysel tak skús im ty pomôcť daj dáku múdru radu . som zvedavá čo poradíš ty apripoj aj fotky pred a po tvojich skvelých radach rada si to pozriem a potom to môžeme urobiť opačne

janas17
9. júl 2016

@monikaecolab ja žiadne osobne skúsenosti nemám a preto sem ani nepíšem múdre príspevky s radami. Ale ked odo mna sa teda očakávajú dôkazy v podobe foto pred a po, tak Ty máš take fotky? Máš jasný dôkaz o tom ako práve to čo tu ponúkas pomohlo? Lebo to nie je len táto téma kde tvrdíš ze to zázračne lieči, tych chorôb, na ktoré to s takou istotou odporúčas je viac.
A ak si chceš robiť reklamu tak na to slúži pro účet, to len take pripomenutie.

monikaecolab
9. júl 2016

@janas17 áno mám a nie len ja ale aj na internete je ich veľa , nejde o reklamu ale o to, že sú to témy o alternatívnej liečbe - čo biorezonancia je a je tak uznávaná všade na svete , no ty ideš do takej témy a potom vyvraciaš a odmietaš alternatívnu liečbu ktorú niekto navrhne s tým , že ma s tým osobnú skúsenosť. Popri tom Ty sama s tým osobnú skúsenosť nemáš tak nieje to divné ?

sareta
9. júl 2016

https://www.facebook.com/groups/121487901189019...

Dostala som z toho dceru pomocou prírodných produktov. .žiadna chemia,pridajte sa do skupiny a kludne mi napiste rada poradim a pomozem 🙂

ivetavkv
11. júl 2016
spominanyotec
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
spominanyotec
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivetavkv
27. júl 2016

Dcerka ma ekzem od pol roka teraz ma 15 mesiacov a nedari sa nam vyliecit raz je to o.k potom strasne ....vodu pouzivame svoju bezchloru ,je este stale dojcena beznej stravy zje minimum este chcem vyskusat ten jablcny ocot...no nedavam tomu velku nadej ...tak uvidime

sareta
27. júl 2016

@ivetavkv ak by ste chceli pozrite na fb stránku tam vam fotky povedia same, dceru som z toho dostala prirodnou liecbou a pomaham aj druhym 🙂
Tu je odkaz
Rada pomozem
https://www.facebook.com/groups/1214879011890191/

ejka8
29. aug 2016

Nam Aloe Vera z Forever tiez velmi pomohol pri detoch. Deti mali atopicky ekzem a aj po navstevach koznej, vysadeni stravy, nam absolutne nic nezaberalo. Kedze sme nechceli kortikoidy pre deticky, tak sme hladali vsetko mozne aj nemozne. Kombinacia Aloe Vera Berry, s Aloe First po okupani a propolisovym kremom, boli u nas klucova kombinacia. Ekzemu sme sa zbavili a teraz deticky uz len preventivne piju Aloe vera Berry. Takze odporucam, treba len vyskusat.

emmickavotka
7. sep 2016

Ahojte, a viete aj prícinu vzniku atopicke ekzému? Deti v dnesnej dobe maju ovela viac oslabenu imnunitu ako ked sme my boli detmi 🙂 a su nachylne a alergicke uz na skoro vsteko. Velmi zaujímavý článok http://www.topky.sk/cl/13/1563025/Parazity-v-na...

alaguema
7. sep 2016

@emmickavotka atopický ekzém a aj ostatné alergie sú spôsobené práve tým, že imunitný systém, je akoby prestimulovaný. Reaguje až prehnane. Vyhodnotí ako nebezpečenstvo aj veci, ktoré pre organizmus nebezpečenstvo nepredstavujú - napr. kazeín, alebo lepok, pšenicu a ostatné veci, dnes označované ako alergény, ktoré sú ale za normálnych okolností pre ľudské telo neškodné. Parazity môžu situáciu zhoršovať tým, že ich metabolity zhoršujú zápalové reakcie v tele. Ale nie sú pôvodcom ochorenia. Ten zatiaľ nie je s určitosťou známy. Ani lekári nevedia, prečo u niektorých ľudí imunitný systém reaguje týmto spôsobom. Domnievajú sa, že je to celkovo zhoršeným životným prostredím, kontamináciou pitnej vody farmakami, ale napr. aj toxínmi v materskom mlieku, ktoré kedysi ženy v tele nemali ( za to môže hlavne kozmetika...v blogoch o kozmetike stále píšem, aké neskutočné svinstvá sú v "klasickej" kozmetike a zdá sa, že len malé percento žien sa nad tým pozastaví)...atď. Je to veľmi komplexný problém a keby sa dal riešiť jednoduchým odčervením, tak by si asi veľa rodičov a detí vydýchlo. Ale určite to aspoň uľahčí, detoxikuje organizmus, som za všetkými desiatimi...ale samotný problém to, žiaľ, u každého úplne nerieši.

januskal33
13. dec 2016

@meg_junova ahoj je už síce nejaký piatok od času ked sa tu preberalo odčervovanie koli exému ale ja by som mala záujem o túto metódu?

nuska
12. jan 2017

https://www.facebook.com/heloucz/posts/17549522... ak by niekto chcel mám doma spomínané krémy

anelap
16. jan 2017

sú tu rôzne diskusie čo pomáha čo nie pri AE, avšak ja som za prírodu, mastičky liečia len prejav choroby, ale treba sa zamerať na dôvod prečo vznikol, ak je telo znečistené rôznymi baktériami treba ho vyčistiť. Mám trojročného syna ktorý mal AE len na krku kožný lekári menili kortikoidy ako na bežiacom páse, vraj musíme zistiť ktorí mu najviac pomôže. Skúsila som vločkové obklady, jazvečiu masť avšak nič nepomáhalo. Už skôr ma kamarátka zoznámila s ALOE od FOREWER a tak som sa rozhodla, že vyskúšam pre syna, nakoľko som mala nastúpiť do práce a ekzém na krku mu praskal každé dva týždne, vedela som že v školke to nezvládni on a ani učiteľky, Po dvoch týždňoch denného užívania prestala koža praskať a ostal už len červený znak na mieste ekzému po 2 mesiacoch zmizol aj ten. Odvtedy som spokojná a šťastná že som mu pomohla. Najviac ma však šokovala kožná lekárka, ktorá mi pri štandardnej prehliadke oznámila aby som mu napriek výsledku podávala kortikoidy raz mesačne, vraj mu neuškodia. Už som túto kožnú lekárku nenavštívila...Ako dôkaz prikladám fotografie. Fotografia v prostriedku bol stav pred začatím liečby. fotogafia v pravo je 2 týždne od začiatku liečby a fotografia v pravo je po 2 mesiacoch užívania. Všetkým vám prajem aby ste vyhrali spolu s detičkami nad touto podľa mňa už civilizačnou chorobou.

alergik
26. jan 2017

Atopický ekzém je jedným z prejavou alergie. Neviem, ci to niekde niekto odporucal, ale nasej znamej povedala detska lekarka, aby skusila Stopalerg. A hoci s tym neboli skusenosti, ona je spokojna. 5 rocne dievcatko sa prestalo skrabat a ekzem je po troch rokoch trapenia pod kontrolou. Je to tiez prirodny produkt, ziadna chemia. Tak mozno skuste. A ak zaberie dajte vediet. Pekny den. 😉

marokanka28
26. jan 2017

Dobry den mam tiez atopicky ekzem, ktory sa mi prejavil v puberte v laktovej jamke, na zapasti a na hornej strane viecok a striedali sa dobre obdobia s horsimi. Teraz v dospelosti som sa asi pred dvomi rokmi vratila z dovolenky a vsetko sa zacalo zhorsovat. Ekzem sa mi prejavil aj na krku, na celych zapastiach a v dekolte (manzel mi to chcel fotit no odmietla som a skoda mala by som foto dokumentaciu). Vyskusala som vsetko mozne no docitala som sa, ze atopic sposobuju bakterie a parazity (sposobuju zapaly v tele a atopic je zapal koze), ktore som si asi priniesla z dovolenky. Tak som zacala patrat po alternativnej liecbe nakolko som zasadne proti ATB. Nasla som silne prirodne zazvorove antibiotikum, ktore sa pouziva na parazity a bakterie v tele. Nevedela som ako sa k nemu dopatrat a potom vdaka modremu konikovi som nasla jedneho pana, ktory to tu na Slovensku vyraba. Je to fakt super antibiotikum, pricom hned po prvom tyzdni som citila, ze koza nesvrbi nestahuje mi ju a cervene loziska zacali ustupovat. V priebehu prvych dni som mala stolicu riedku a mazlavu pricom mi to aj tak bolo prezentovane lebo ze to sa vyplavuje ten bordel z tela. Uzivala som to zazvorove antibiotikum 1 mesiac podla odporucania a nasledne som este jeden mesiac uzivala kurkumove antibiotikum. Teraz sa mam skvele loziska atopicu su biele tak cakam uz len na jarne slniecko aby som dodala pokozke vitamin D. Co sa tyka stravy pocas uzivania som obmedzila maso, pecivo a mliecne vyrobky. To antibiotikum obsahuje aj alkohol ale uziva sa to v malych davkach takze vobec nieje problem.

Prajem vela zdravia

Kontakt na toho pana je prirodne.antibotika@gmail.com

adazba
9. feb 2017

Atopický ekzém vylieči len jeden človek : pán DEDÍK

atb
10. feb 2017

@adazba Ak mozem vediet, akym konkretnym spôsobom ho vyliecil? Co konkretne pouzil na vyliecenie? Ako dlho trvla liecba? Je tento výsledok na niecom zavisly (treba nieco neustelae dodrzovat aby sa ekzem nevratil)? Dakujem

adazba
10. feb 2017

@atb najdite si pana Dedika na internete a stretnite sa s nim osobne-dcere dal kvapky ktore ma dostupne aj na stranke v e-shope a prasok:zmes bylin na doplnok liecby.
uzivala to pravidene od 02.12.2017 kvapky rano a vecer,prasok na obed. organizmus sa vycistil-ekzem je uplne prec. nerada robim niekomu reklamu,no sama viem kolko trapenia sme uz zazili a neprajem to ziadnym detom ani ich maminam. priebezne som si malu fotila ako reaguje na liecbu a zo zaciatku sa to velmi zhorsilo.prve dva tyzdne boli strasne-chce to naozaj vela trpezlivosti..

sofhia
16. feb 2017

nase skusenosti boli najlepsie so zmenou stravy. obehali sme vela roznych "liecitelov" , homeopatov a pod , ale vsetko to bola len strata casu a penazi. stravou sme to vyriesili sami . pisem o tom blog.

https://www.facebook.com/Zdravy-ZIVOT-Healthy-L...

romaniela
16. feb 2017

@janas17 mozem potvrdit,ze biorezonancia funguje. Vyliecila mi alergiu,ktoru som mala od malicka,nikdy mi nic nezaberalo az na toto. Bojovala som s tym cely zivot a 4 sedenia na biorezonancii mi ju vyliecili. Taktiez som mala v tele rozsirenu bakteriu,na ktoru mi ziadny lekar neprisiel. Bojovala som s nou vyse roka a biorezinancia mi to vyliecila. Taktiez som mala zvysenu funkciu stitnej zlazy a nemusela som brat euthytox,pretoze biorezonancia mi to dala doporiadku. Moj muz vdaka nej prestal z hodiny na hodinu fajcit. Toto su moje osobne skusenosti. Takze si myslim,ze @atb ma v niecom aj pravdu.

lucylka25
16. feb 2017

Ja doporučujem homeopatiu. Treba si však vybrať dobreho, študovaneho homeopata, žiadneho liečitela s kyvadlom. Treba vyberat jedine tu: http://www.komorahomeopatov.sk Studuju 4 roky a potom sa musia neustale vzdelavat a ziskavat najnovsie informacie zo sveta. Homeopatia lieci celeho cloveka, nie iba jeden problem s kozou, ale da dokopy aj travenie, atd. Ja som homeopat a podarilo sa mi pomocou nej pomoct vela ludom, hlavne u autoimunitnych ochoreni - ako je aj atopicky ekzem - s ktorym si klasicka medicina nevie poradit.

damoska
9. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

takže na toto pomahaju homeopatika? Ak ano tak ktoré?

lucylka25
10. júl 2018

@damoska treba vyberat homeo presne na mieru pacientovi, presne na prejavy ekzemu a jeho povahy. 10 ľudí s ekzemom môže dostať úplne iné homeopatikum, lebo sa každému inak ekzém prejavuje, z niečoho iného mu vznikol, má inú povahu, atd.

erika9512
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucylka25
16. júl 2018

Homeoclinic urcite nie. Velmi predrazene a nizska vedomostna uroven v homeopatii.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz