Po akom čase po vysadení antikoncepcie ste otehotneli?

miss_sixty11
22. jún 2016

Chcem sa spýtať, po akom čase sa Vám po vysadení antikoncepcie podarilo otehotnieť? Aké vitamíny ste brali po vysadení, keď ste sa začali snažiť o bábätko?

emarekova
22. jún 2016

@miss_sixty11 nic som nebrala,zadarilo sa za 2-3mesiace,nie som si ista presne

gala79
22. jún 2016

kludne zacni brat kyselinu listovu... inak nic...

miss_sixty11
autor
22. jún 2016

@emarekova tak to je super potom 🙂 hned ste sa začali snažiť, keď si vysadila?

miss_sixty11
autor
22. jún 2016

@gala79 ano, to už beriem ešte nejaké vitamíny okrem toho tiež - B,D, 🙂

spoony
22. jún 2016

Pri prvom sa nam podarilo hneď po vysadení HA - dostala som menštruáciu a ďalšiu už nie 😝 . Pri druhom to trvalo až 1,5 roka a už som mala pripravené papiere na umelé, keď sa nečakane zadarilo (ale vtedy zistili problem na msnželovej strane ale zázrak sa stal). A brala som kyselinu listovú.

emarekova
22. jún 2016

@miss_sixty11 v podstate ano,za tym ucelom som antiku prestala papat 🙂 pytala som sa na to doktorky,ci treba po vysadeni nejaky cas pockat,ale vraj netreba,tak sme sa snazili 🙂 opicka ma uz 2roky,2mesiace
Pri prvej opicke,teda predtym som nestihla brat nic,rychlo neplanovane sa podarila 😀

evittam
22. jún 2016

@miss_sixty11 Nebrala som žiadne umelé vitamíny-zbytočné a teraz máš sezónu letného ovocia a zeleniny - to ti úplne stačí pokiaľ si normálna a zdravá žena. Pred prvým tehu som poslednú HAK dobrala v januári a otehotnela som v apríli a pri druhom som tiež poslednú dobrala v januári a otehotnela som v marci a to dokonca na jediný a prvý pokus. 😉 Držím prsty.

gabika_tkacikova
22. jún 2016

@miss_sixty11 otehotnela som hneď na prvú šupu 🙂 treba využiť to obdobie po vysadení antikoncepcie - je väčšia pravdepodobnosť otehotnenia - to mi povedal môj gynekológ 🙂

hettinka
22. jún 2016

ja hned, ale o bábo som v 6.tt prišla, a potom som otehotnela až o 8 mesiacov

miss_sixty11
autor
22. jún 2016

@gabika_tkacikova to obdobie je asi do troch mesiacov od vysadenia však? Na prvú šupu? to si mala štastie veľkééé...to ti závidím 🙂

miss_sixty11
autor
22. jún 2016

@hettinka to je mi ľúto ☹ ale som rada, že druhý krát to už dopadlo štastne 🙂

gabika_tkacikova
22. jún 2016

@miss_sixty11 áno asi do troch mesiacov. Vôbec som s tým nerátala, že sa to hneď podarí, lebo 5 mesiacov po vysadení sme mali naplánovanú svadbu - to som si myslela že ju absolvujem tak max v 2-3 mesiaci tehotenstva a takto som už bola v piatom 🙂 ale brucho som vtedy ešte nemala takmer žiadne 🙂

hettinka
22. jún 2016

@miss_sixty11 medzičasom už máme skoro 10-ročného mládenca, je zdravý a šikovný, to je hlavné

miss_sixty11
autor
22. jún 2016

@gabika_tkacikova ja sa tiež spolieham na to, že bruško nebudem mať takmer žiadne, ak by sa náhodou podarilo hned 😀 snúbenec sa ale bojí, že by som si svadbu tehotná neužila 😀 😀 😀

dominika7990
22. jún 2016

Mne cca po roku

nikolet_89
22. jún 2016

vysadila som nasadila som kyselinu listovu a na 4-ty mesiac som bola tehu 🙂 pri oboch

andy57
23. jún 2016

ja som vysadila v aprili 2013 na zaciatku mesiaca pockala menzes a potom som hned otehotnela, potom som zase po porode brala, december 2015 zase vysadila a pockala si dva cykly, vo februari som zase otehotnela, ale nedopadlo to dobre, april 2016 kyret, teraz sa zase snazime 😉

aniko85
23. jún 2016

Cca 2 tyzdne po vysadení som otehotnela...to bolo prekvapko

miss_sixty11
autor
23. jún 2016

@andy57 to je mi luto ☹ drzim silno palce... 🙂

andy57
23. jún 2016

@miss_sixty11 dakujem snad to vyjde coskoro zase

miss_sixty11
autor
23. jún 2016

@aniko85 to vaaazne? 😮 uaaaaauuuuu....tak som zvedava ako sa to podari nam 😀

aniko85
23. jún 2016

Tabletky som prestala brať koncom mája a 30.7. mi ultrazvuk ukazoval 8tt. Bola som prekvapená. Planovala som otehotniet od júna do novembra aby som mala reťazovy porod a nemusela späť do práce.teraz bude mať môj starší syn koncom júla 3 roky a malé bude mať zajtra 4 mesiace....takto sa mi prekrývajú deticky a tým mi na staršie zobrali rodicak na 5 mesiacov.uz cakam september kedy starší môže narukovat do skolky...dovtedy obskakujem dve deturence deň čo deň....ale to najťažšie obdobie mám už asi za sebou...

sofi639
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre