Používame cookies. Viac informácií tu. OK
fialka1318
10. júl 2019

@majcu ono mas pri kazdom ivf cenniky za ktore si doplacas...ty mas hradene z poistovne len konzultacie ,odbery ,krv a niektore vysetrenia ktore preplaca poistovna , sona a stimulaciu, odber vajicok, a vklad prvy a obycajny inkubator , obycajne oplodnenie(pri ktorom je mala sanca ze sa oplodni nieco pokial je zly spermiogram) a obycajnu kultivaciu...a ciastocne niektore lieky preplaca poistovna..za ukony ako icsi oplodnenie odporucane pri zlom spermiograme pretoze vyberu podla mikroskopu dobru spermiu a vpichnu ju do vajicka a tomu podobne ako napriklad predlzena kultivacia, macs(selekcia spermii), ci lepsi embryoskop, pgd, atd co maju na cenniku to si hradis v plnej vyske a poistovna s tym nic nema..to su ukony nad ivf preplacane poistovnou..mna prve ivf neuspesne vyslo na cca 4000eur a druhe 1650 eur a este mam 3 zamrazene ak by toto tehotenstvo nedajboze nedopado dobre na co nechcem ani mysliet...

fialka1318
10. júl 2019

@majcu ja pri ivf velmi na peniaze nepozeram kvoli vytuzenemu babu a pretoze som vedela ze idem na ivf dopredu a som si zistila ze pre uspesnost si musim priplatit za ukony ktore tomu dopomozu 🙂 poistovna nic moc nepreplaca len ten zaklad ..co je prakticky nic a ked mas vaznejsi problem bud ty alebo manzel budes si musiet priplatit...

bublinkai
10. júl 2019

@majcu No tak tak netreba pozerať na peniaze keď chceš babätko. Poisťovňa s cenníkom nič nemá 🙂 Aj ja som vedela dopredu😎 a tiež som spokojná. Manžel zaplatí tak čo!!! Asistovaná reprodukcia to Ti je hop alebo trop. Držím Ti palce mamička ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli