Aké bolo vaše umelé oplodnenie po druhýkrát?

dicinka1
21. máj 2008

ajojte...my sa chystame na druhe ivfko+icsi do Kosic ku Hermanovi do Gyncaru...a som zvedava ako ste sa citili po 2 ivfku..a ci ste otehotneli...

kuspitka
22. máj 2008

tak za lieky 13 000 za cele umele asi 35 000

dicinka1
autor
22. máj 2008

to je dost..mana to vide na 25 000...s cestou trosku viac

kuspitka
22. máj 2008

ale on nejde na TESE ale moj muz ano

dicinka1
autor
22. máj 2008

aha..kolko to stoji?nemaL ziadne spermijky?

kuspitka
22. máj 2008

TESE stoji 15 000 nema ziadne

kuspitka
22. máj 2008

mojka koncim som unavena.drz sa .pridem mozno zajtra.papa

dicinka1
autor
22. máj 2008

joj to je mi luto...takze u vas je to lacnejsie....ked odpocitas tesa

annnna
23. máj 2008

dicinka ahoj. koncom leta pôjdem aj ja,ale do Heliosu.

dicinka1
autor
23. máj 2008

ajoj anka...nemali ste ziadne mrazaciky?preco sa to nepodarilo?nevies?ani si nemala zvysene hcg?

annnna
23. máj 2008

ahoj dicinka. Neviem prečo sa to nepodarilo,lebo s lekarom som sa o tom nebavila. 12den od vloženia embrijka som mala mať sono+krv na tehotnosť. Na 11 som dostala menzes a tak som vedela,že to nevyšlo. Myslela som,že mi zmrazili ešte 1 embrio,ale nie. A to,že mi ho nezmrazili som sa dozvedela až na ten 12 den na sone-povedal mi to lekár a ja som sa psych.zrútila. (bolo slabe,tak sa ho nepodarilo zmrazit.To sa stáva a ja som sa mala informovať,či ho zmrazili.Ale nevolala som a tak mi to lekar až vtedy povedal.) Bol to šok. Zdrhla som s tade-nezniesla som ako kazdý čumí na moje slzy,ktore sa stále liali, a tak to skončilo. A prito všetko išlo zo začiatku dobre. Vela peknych embrií a zrazu degenerovali naraz na 5 den. Ale je som pred tym jedla antibiotika na zapal okostnice+ibalgin,čo mi oslabilo krv a telo.Tak asi zato-to nikto nevie. Preto teraz pijem čaj,vitamíny a snažim sa psych.úplne uvolniť aj s mužom,ktorý papá tribulus na spermie.

dicinka1
autor
23. máj 2008

aha...vy ste mali aj zle spermie?ver mi,ze tento krat sa to podari..aj ja verim..ze sa nam to teraz podari...mam takeho tusaka..cim budes stimulovat?

annnna
23. máj 2008

áno,aj zlé spermie. najprv som papala lieky provera,potom inj.decapeptyl a menopur. A ty si na tom ako? Tentokrát sa to podarí "to si pamätám"a budem na túto vetu myslieť. Ale aj na teba a tvoj úspech !!!

dicinka1
autor
5. jún 2008

annnna...ajoj kde si?ja som brala predtym fostimon..teraz sa rozhodujem pre iny liek...gonal..ale neviem ci som sa rozhodla spravne....cim budes stimulovat ty?

nelynka
5. jún 2008

dici kedy sa chystate na IVF? a co KET? nemala si ziadne vajka..ja som tiez stymulovala fostymonom a isla by som do neho zase..mala som 16 vajok a z toho mam 5 zamrazenych...

dicinka1
autor
5. jún 2008

my sme mali 4 jajka..oplodnili sa len dve pomocou icsi....a tie sa neuchytili..ale mala som zvysene hcg..na 9,5....ale to je malo..ale aspon viem,ze sa nieco dialo..4 jajka to je malo..myslim,ze cim drahsie lieky tym kvalitnejsie jajka..ci nie??????mrazaciky nemame,pretoze sme si dali do bruska obe...

nelynka
5. jún 2008

dici nie je to pravda...tie lieky sa rozlisuju len cisto v tom, ze su inak vyrabane..inak v nicom, zalezi od tvojho tea ako tie lieky prijme..vidis..ja som mala s fostymonom 16 vajok a ty len 4...nie je to v liekoch...
tiez sme mali ISCI, po prvom dni sme mali 11 a po druhom sme mali 9..dva mi dali dnu a 5 zamrazili..dalsie dva to neprezili...

dicinka1
autor
5. jún 2008

potom v com to je...ako to telo berie?obsahuju to iste?v niecom musi byt rozdiel...ci nie?myslis ze poo gonale to bude lepsie?

nelynka
5. jún 2008

nie dici, neobsahuje to to iste..jedno je robene ciste chemicky z moca zien v menopauze a druhe je robene cisto biologicky..a kazde telo je ine..kazde ma ine hodnoty hormonov.. tazko povedat ci to bude po gonale lepsie..nemusis mat ani jedno vajko, mozes ich mat 20..tazko povedat..
mne fostymon vyhovoval lebo som za neho nedoplacala ani korunu...tak som to vyskusala a fakt keby mi ho ponukli zase, isla by som do neho...picha sa sice do zadku, hoci neviem ako gonal, ale mna to aj celkom bavilo.. 😀

dicinka1
autor
5. jún 2008

gonal sa picha do bruska...preco si za fostimon neplatila?no ale ked je gonal drahsi,tak musi byt aj v niecom lepsi?

dicinka1
autor
4. júl 2008

uz sa tesim na september...velmi...caka nas 2 ivfko...

v555
4. júl 2008

ahoj dicinka,tak sme dve co sa tesime na september.ja dufam,ze mi schvalia druhe IVF v poistovni a pustime sa s manzelom do toho

kzuzana
4. júl 2008

ahojte kočky, aj my s manželom ideme na 2 IVF+ICSI k Hermanovi.... po prvýkrát to vyšlo, ale bohužiaľ po 5-týždni odišli.... stimulovala som gonalom... mala som 5 vajíčok ale oplodnili sa iba 4, z čoho mi 2 vložili....bohužiaľ zmraziť sa nepodarilo ani jedno embryjko.... ☹ ☹ ☹ ...takže budeme stimulovať odznova....zrejme v septembri, tak sa na to celkom teším.... verím, že sa to podarí...

dicinka1
autor
4. júl 2008

kzuzana...preco odisli?hm? aj ja teraz budem stimulovat gonalom.... v555neboj schvalia.....urcite......

dicinka1
autor
4. júl 2008

aj ja idem do gyncare....

kzuzana
4. júl 2008

dicinka, ja som bola nachladená - a to dosť... hcg krásne stúpalo, už sme mali ísť na usg....a zrazu som začala krvácať....smola.... ☹ no tentokrát to iste vyjde...len ešte musím zavolať Hermanovi a objednať sa...nemám ešte ani podanú žiadosť do poisťovne...

cikyta
15. júl 2008

No tak komu sa to na 2.krát podarilo? 😉

lenand
15. júl 2008

cikyta ty si tu dvakrat aj pod logingom annnna 😕 v tejto teme to vidno aspon mate rovnaké foto 😕

nelynka
15. júl 2008

dici, neplatila som za fostymon lebo v cechach je to liek bez doplatku a poviet ti to aj tak,ze keby som mala doplacat za puregon, ktory som mala ponuknuty ako druhy, tak by som na to IVF nemohla ist..a som sa bala ako mi zaberie a zabral vynikajuco na to, co som sa na koniku docitala, e holky mali po nom 2 max 3 alebo ziadne jaaka 😎

nelynka
15. júl 2008

fakt cykita, ako je to mozne???

nelynka
15. júl 2008

teda cikyta, prepac...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre