Aké ste brali lieky pri insenimácii?

blanka12
18. okt 2013

ahojte kocky viem ze uz bola taka otaska co sa tyka insenimacii vie mi niektora poradit ake ste braly lieky a ci sa vam ujalo dakujem

magica78
18. okt 2013

je tu diskusia IUI tam sa opytaj urcite ti baby poradia

zigzag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dukokatka
18. okt 2013

je male percento uspesnosti,,no vyskusat je to lepsie skor ako ist na IVF.beru sa hormony clostil,pregnyl na vyvolanie ovulacie.

mirkapd
19. okt 2013

Ahoj s manzelom sme sa rozhodli pre Helios v Martine, boli sme spokojní, dva mesiace som uzívala clostil, pregnyl ako napísala dukokatka, nedarilo sa nám prirodzene a na tretí krát sme chceli vyskusat uz insemináciu, navrhla nam to aj doktorka, takze sme to vyskusali a o dva tyzdne, som si robila test, nie preto ze by som bola zvedava, ale cítala som na nete aj tu na MK ako sa to nepodarilo aj na siesty krát, tak som si povedala, mas posledny test, urob si ho, aspon budes vediet na com si, a to sklamanie z krvnych testov lepsie prijmes.... no a cuduj sa svete..... dve ciarky na teste, termín máme 27.12. (25.12. mám narodeniny 😀) tak myslim, ze sa panbozko rozhodol mi dat ten najkrajsi darcek aky sa len dá dostat, majú tu ostatné rôzne nazory na insemináciu, ja ju odporucam a ak sa budeme snazit o druhe, a nebude sa nam darit, opat navstívime Helios a skusim insemináciu aj keby som ju mala skusat viackrat

pavlinakol
20. okt 2013

ja som nebrala vôbec nič, iba 24hod. pred insemináciou jednu injekciu..tuším pregnyl to bol, už si to nepamätám..a podarilo sa to na prvý krát 🙂 ale my sme boli s mm úplne v poriadku obaja, robili nám najskôr všetky vyšetrenia, mm ok, ja z krvi a sona tiež všetko ok..tak dr.navrhla insemináciu a až keby sa nepodarila,tak potom tie komplikovanejšie vyšetrenia..no tak sme skúsili a pri tej inseminácii zistila,že som mala niečo zhrubnuté vnútri, neviem ani čo,ale musela mi to nasilu prepichnúť tou ihlou so spermiami, troška zabolelo,ale podarilo sa na prvýkrát..to bol vlastne ten náš problém..že spermie nemohli prejsť..tak ja by som určite aj druhýkrát vyskúšala..dr. to potom zhodnotila,že dobre že sme to skúsili,lebo by ma zbytočne trápili bolestivými vyšetreniami..ale u každého je to iné, my sme mali obrovské šťastie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre