Ako prebieha IVF?

iwuskapoh
2. aug 2021

Ahojte chcem sa opýtať ako prebieha ifv chceme ísť keď že sa nedarí už 4 rok,keď že máme aj zdravotné problémy priateľ má zlý spermiogram a mne zas nedozrievaju vajíčka koľko by preplatila poisťovňa ? Ďakujem

ikonica
2. aug 2021

Je to IVF... A vyhladaj si tu skupinku, kde sa tomu venuju, tam najdes najviac informacii...

katrinka233
6. aug 2021

@iwuskapoh vyberiete si centrum, pridete na konzultaciu, spravia nejake testy a mozno vas poslu na dalsie vysetrenia. Mozno priatela daju tiez na liecbu kvoli zlym spermiam. Potom ta zacnu stimulovat liekmi, bude odber vajicok, oplodnia ich a ak to dotiahnu do stadia embrya tak ti 1-2 vlozia 🙂 poistovna preplacaju 3 cykly IVF do 39 roku zivota.

katrinka233
6. aug 2021

@iwuskapoh este som teda nenapisala - poistovne preplacaju cca 80% cyklu IVF, vase doplatky sa budu pohybovat niekde medzi 1000-3000€, najdrahsie su lieky, mna stali okolo 900€ ale su aj skupiny kde baby predavaju svoje nepouzite lieky za lacnejsie

iwuskapoh
autor
6. aug 2021

@katrinka233 áno mi už chodíme do centra Helios už sme sa aj rozhliadli ísť do toho 🙂 len sa bojím pichať si sama injekcie :/

katrinka233
6. aug 2021

@iwuskapoh to zvladnes 🙂 priatel ti nepomoze? Mne pichal skoro vzdy priatel ale parkrat som si musela sama a bola to 20minutova akcia lebo som sa strasne bala ale zvladla som, aj ty zvladnes 🙂 po prvej, druhej to ide samo. Hlavne si vzdy drz “riasu” na brusku kym to cele nepichnes, vyhnes sa modrinam

iwuskapoh
autor
6. aug 2021

@katrinka233 no to určite mi bude pichať priateľ keď že ja sa bojím :D len dufam že všetko dobre dopadne :/

katrinka233
6. aug 2021

@iwuskapoh neboj 🙂 je to trochu stres, obzvlast ked dostanes lieky ktore si sama musis miesat, to som sa citila ako nejaky chemik :D ale su aj videa ba youtube, napr. Gonal som si pichala podla videa:D ale nebolia, vobec

iwuskapoh
autor
7. aug 2021

@katrinka233 no už fakt sa začínam báť to koľko injkeci si budem pichať?

katrinka233
7. aug 2021

@iwuskapoh ja som si pichala 2 denne + lieky, zavisi co ti naordinuju 🙂 moja stimulacia trvala par tyzdnov

iwuskapoh
autor
18. aug 2021

@katrinka233 ja si mám pichať ties 21.8 jednu injekciu AS Kim oni neukončia a ties menopur keď budem mát ms ... To sa toľko bude trvať ?

katrinka233
18. aug 2021

@iwuskapoh ahoj, nie som si ista, skusim ta pozvat do skupiny IVF, tam sa baby denne pytaju podobne otazky a vzdy im niekto odpovie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre