Ako si vybrať centrum asistovanej reprodukcie?

mykaellle
29. aug 2011

Ahojte žienky, tak teda po 2 ročnom neúspešnom snažení sme sa rozhodli obrátiť sa na centrá. Sme z NR, centrum v Piešťanoch sa nám zdá najbližšie,našla som si aj tel. číslo, no nikto mi nedvíha.. Alebo radšej BA? Poraďte, podľa čoho je dobré vybrať centrum a čoho by sme sa mali vyvarovať. Vďaka 😉

leamax
29. aug 2011

ahoj. CAR v PN uz neexistuje, v oktobri minuleho roka ho zavreli, lebo poistovne s nimi nechceli uzavriet zmluvy, ze je na SK uz CARov dost 😠 😖 inak tam bol super lekar, ten co tomu sefoval, dr.Vodicka, uz pracuje myslim niekde v Olomouci. skus sa popytat v jednotlivych temach na to ktore CAR. moj gyndo mi odporucil bud HELIOS v MT alebo ISCARE v MT, ak teda chces vyuzit poistovnu. ak by si bola ochotna platit si aj z vlastneho vrecka vsetko, tak potom vyborny je REPROFIT alebo UNICA v Brne. inak to vraj beru v ostatnych CAR-och ako na pase a teda aj ten pristup maju taky. v tychto, co som ti spominala, su vraj mili a ustretovi (osobne neviem, bola som len v REPROFITE v Brne, len co som pocula) a to je, myslim si, tiez podstatne a dost. lebo cely ten proces je psychicky dost narocny a ked ti pride do cesty este nejaky doktor, co je k tebe neprijemny, tak ti to urcite neprida.
neviem, ci som ti pomohla, snad aspon trosku. zelam ti aby si nemusela dlho chodit do CARu, drzim silno palce

happy8051
29. aug 2011

vlastnu skusenost nemam, ale sprostredkovane ti odporucam Iscare v Martine

tinka9075
29. aug 2011

ja chodim do Iskare v Martine a som velmi spokojna 🙂

mirka321
30. aug 2011

ja chodím do Heliosu v MT a zatiaľ som spokojná s ich prístupom, hlavne MUDr.Gáťová

silvia545
30. aug 2011

odporučila by som ti Ferticent v BA,,všetci sú tam veľmi mily,,vrátane lekára 🙂 neberú ťa tam ako další zisk do ich peňaženky,,nevolajú ťa podla čísla,,ako v inom centre,ale pekne si ťa privolá sám pán lekár tvojim priezviskom 🙂 bola som s nimi veľmi spokojná,,nemenila by som 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre