Asistovaný hatching. Podstúpili ste niekto?

bianka30
6. jún 2008

Ahojte babulky mali ste niekto tuto formu {narusenie obalu vajicka} vraj sa potom lepsie uhniezdi.
mame po OPU len jedineho bojovnika a embrilogicka mi ponukla tuto moznost. ale co som citala tak vraj ju robia len pri PK alebo vtedy sa odporuca. mali ste ju niekto robenu aj ked ste nemali predlzenu kultivaciu ?? dakujem

hava77
6. jún 2008

bianka, neviem ci som to spravne pochopila, ked to vysvetlovali nam, ale preto sa to robi az v pk, lebo az ked ma embryjko viac buniek, tak sa derie z obalu. ked nemas pk tak ti vkladaju len niekolko bunkove embryjko /asi 4-8 bunkove a vtedy je este v obale/ 😅

ell7
6. jún 2008

Ahoj Bianka, v prvom rade ti gratulujem, ze si to tak bravurne zvladla 🙂 🙂 🙂 ,to jedno vajko je to prave a bude z neho kvalitne embrjko. A taktiez gratulujem k fantastickemu manzelovi, pobavil a ma a ako infak je suprovy 😀 😀 😀 .
Ja som mala hatching.A je to toto i ked to uz asi vies: - Asistovaný zonálny hatching (AZH) je mikromanipulačná technika vykonávaná na embryu. Ide o šetrné otvorenie obalu embrya s cieľom uľahčiť uchytenie embrya v maternici.

A tiez som nemala PK.

hava77
6. jún 2008

ell dik za ozrejmenie, ja som sa asi mylila 😅

snazivec
6. jún 2008

baby dik, aspon budem vediet zajtra povedat embryologicke nejake vyjadrenie, aj ked mam este zopar otazok, ale s tymi potrapim zajtra doktorku..(bianka30)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre