• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
veď jasné, detičky majú prednosť :wink: Len aby sa im dobre vodilo. Rada by som práve s niekým kecla, ale čo sa dá robiť. Počula si o Dráčikovi? Už má dráčatká :grinning:
27. jún 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ešte mám chvíľku :slight_smile:

jasné, drááááááááááááááčik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čítala som, júj, supeeeer :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!
ja mam dnes zasa neg. test..... takze asi nic.....
vsetkym prajem pekny slnecny vikend...
28. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Mirusch, to s tou zasobou mi povedal doktor, ako na to prisiel netusim, dedukcia? :confounded:
28. jún 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Katy, pockaj si na krvicku a kasli na testy. A ak nahodou nie, popytaj sa na vysetrenia, mozno nieco nie je ok, ked sa nechce uhniezdit. Nestracaj nadej a chut bojovat!
Ulitka, mozno ti lekar len chcel oznamit nejaku diagnozu :grinning: A hormoniky mas ok? Ak sa ti netvori dost folikulov? Nechaj na neho, on isto nieco vymysli. Prepac, asi si to uz pisala, ale mam deravu pamat. Ty si uz bola na IVF?
28. jún 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Mahu diky :slight_smile:
Katy myslim,ze mirush ma pravdu. Ja som si dnes spravila dva,jeden ukazal hned ciarocku slabu a mamatest nic,tak neviem nakolko su spolahlive. To sa dozvieme obe v pondelok.
28. jún 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pointka Ak Ti ukazal hned ciarocku, znamena to ze hcg rastie, v pondelok Ti to krvicka ukaze na 100%
28. jún 2008 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
Včera ma konečne prestalo bolieť brucho , už sa necítim ani taká nafúknutá a plná. Tak dúfam že ten OOHS :stuck_out_tongue_closed_eyes: je zažehnaný.
Katy , pozri kukulik mala pozitívne testy a nič z toho nebolo , takže počkaj na krv.
28. jún 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Ja som tiez po IVF a chcem Vam napisat moju skusenost s testikmi... Po ET som si robila asi 3 testy, posledny bol den pred krvnymi testami. Vsetky boli negat. a ja som bola asi ten najnervoznejsi clovek na svete :confused: Zbytocne som sa trapila a aj ludia okolo mna to riadne pocitili....
Krv vsak ukazala ze tehotna som :slight_smile: Teraz uz zaciname 8tt :slight_smile:
Takze moja rada.... Kaslite na testy, krv je dolezita a ta neklame :wink:
Drzim Vam palceky :dizzy_face:
28. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem sue13 :slight_smile:
28. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Taella :wink: Aj mna po ET velmi bolelo brusko, vlastne ma bolelo od odberu vajicok.... Som rada ze je Ti uz lepsie..... :dizzy_face: Aj my sme davali vlozit dve :dizzy_face: Ale cakame jedno :dizzy_face:
28. jún 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue :slight_smile: super, tesim sa s tebou

Taella ako to riesili lekari , ked Ti zistili OHSS ( OOHS)?
28. jún 2008 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nijak to neriešili , mala som len I. stupeň , ET sa riadne konal a teraz čakám či to bolo úspešné.
28. jún 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue , mňa bolelo iba brucho okolo žalúdka , nevedela som sa poriadne najesť . A teraz som už 5 deň po ET a ustálo to .
Po OPU som išla na druhý deň na pohotovosť , leba sa bolesť iba stupňovala a tak som nechcela nič riskovať . Tam mi zistili I. stupeň OHSS , ale nebol dôvod na hospitalizáciu .
Teba kedy prestalo bolieť brucho ?
28. jún 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taella mna asi 3-4 dni po ET.... Tiez som mala 1.stupen OHSS ale potom som lezala a vela pila a preslo to... Ale krce mavam stale. Vraj je to normalne, pretoze sa zvacsuje maternica. :slight_smile:
Co by sme nevydrzali pre svoje deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som celý týždeň oddychovala , veľa pila , hlavne Fatru a jedla slané , tak mi poradila sestrička u nás v CARe a tiež to už chválabohu prešlo . Teraz ma už iba pobolieva v podbrušku , taká mrškovská bolesť sem-tam príde . :frowning2:
28. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta mrškovska bolest je uplne normalna, neboj... Ja som to mala tiez a mam taku este aj teraz... :slight_smile:
Hlavne treba pozitivne mysliet a potom bude vsetko v poriadku :wink:
28. jún 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažím sa myslieť pozitívne :wink: teda snažím sa nemyslieť na to vôbec :wink:
28. jún 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirusch ja som bola teraz na druhej. Hormony asi nic moc, ani neviem no a nova diagnoza, tak si pamataje :grinning:
28. jún 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avoooooojte, krásny víkendík želám :slight_smile:

katy moja....dúfam, že krvička už bude pozitivna :slight_smile:
28. jún 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
katy, pointka, dúfam, že napíšete v pondelok, že to vyšlo. veeeeeeeeeeeeľmi držím palce.
pekný víkend všetkým :dizzy_face:
28. jún 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prajem krasnu vikendovu nedelu :slight_smile:
taella kolko stupnov moze mat OHSS?
Kocky, vedeli by ste popisat podla skusenosti ako sa jednotlive stupne OHSS prejavuju, ak sa to vobec da, lebo urcite to zalezi na citlivosti kazdej zeny.
29. jún 2008 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím že 4 stupne OHSS môžu byť , ale pozri si tému , ktorá je na tomto fóre
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=58096&vGroupOffset=120
29. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, máte sa? prišl som sa na vás pozrieť :wink: ...čo máme nové..
29. jún 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá chcem sa opýtať, ak mi nevyšlo IVF tak už nemusím brať tie tablety však? lebo som prestala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké lieky si brala?
29. jún 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acidum folikum, ten beriem veď to je len vitamín, ale anopirin-duphaston-ugesteron či ako presne, tak tie už nie
29. jún 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz po vysadení tých liekov , by ti mala dojsť mrška . Chystáš na ďalšie IVF?
29. jún 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno tak vyzerá že pôjdem ak ma to neprejde, mám si prísť po novú žiadosť v polke augusta...škoda, že neostalo na zmrazenie
29. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokiaľ sa na to cítiš a nie sú problém financie , tak určite choď to toho .
29. jún 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok