• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
jeeej ... taella .... super.
Moc moc gratulujem
7. júl 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taella :slight_smile: supíííšššš ... gratulujem ...
7. júl 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty fedra ako???
TAELA..SUPEEEER..
talea to je supeeeer drz sa ... fedra ty kedy budes mat vysledky???
7. júl 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
taellka moc gratulujem opatruj sa s bobacikom /mi a prajem krásne tehulkovanie :wink:
fedri, myslím že to vyzerá moc nádejne, verím,že prídeš s dobrou správičkou :dizzy_face:
ja som bola dnes tiež v helíku a videli sme naše 2 babatinka :dizzy_face: nádherne im bili srdiecka, mala som obraz aj zvuk :dizzy_face: a jeden má 9,8mm je 7tt+1 a druhé je 9,7mm a je 7tt+0 som moc šťastná :dizzy_face: A už mi aj dali správu a mám sa hlásiť u svojho gyndoša v 10tt v poradni, Takže s Helíkom som sa oficiálne rozlúčila. Dúfam, že chrobáčikovia pekne porastú a dobačujeme to spolu do šťastného konca.Od radosti som si kúpila aj tehu-nohavice, lebo sa neviem do mojich poriadne zapnúť a tlačia ma :confused:
7. júl 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem vediet vysledok az o 15.00 hod .... jaaaj, som poriadne nervozna :confounded:

Kvetka, tak to teda musel byt pocit ... som rada,ze drobuliatka sa drzia
7. júl 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra budem ti drzat palce
7. júl 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taella z celého srdiečka GRATULUJEEEEEEM. Fedri je rad na tebe :wink:
Ahoj Kvetuška s bobáčikmi, ani nevieš ako som čakala kedy napíšeš, že srdiečka krásne bili obom. Takže vy ste s dvoma detičkami skončili svoju snažiacu púť:confused: A kedy nám tu dáš fotečky hmmm? Už to sľubuješ od predošlého utz :astonished: a aj tie tehu nohavice môžeš odfotiť :wink:
Táni ahojky ako sa máte s bobáčikom?
7. júl 2008 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak idem makat a o 15,00 tu chcem vidiet len smajlikov takchto .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam ze ti to je jasne ... cmuuk
7. júl 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra a ty co??? dufam ze sa pridas k taelle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzim silno palce
ahojte dievcence :wink:
7. júl 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taella gratulujem a prajem ti pekne tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Taella gratulujem :slight_smile: opatujte sa :slight_smile:
fedri, sliznica vyzerá super :slight_smile: . Už som zvedavá, ale verím v pozitívnu správičku :slight_smile:
Drácik gratulujem :slight_smile: . Fotečky sú krásne, dúfam, že chlapci poslúchajú :wink:
7. júl 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kveti, aj tebegratulujem ku srdiečkám, musí to byť krásny pocit-vidieť ich. :slight_smile:
7. júl 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taella paráda, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej Kvetka, to je super, že sú bábätká OK. Len tak ďalej, držte sa. :wink: :slight_smile:
7. júl 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taella gratulujem z celého srdiečka :slight_smile:
kvetka, aj tebe samozrejme k srdiečkam... :slight_smile:
7. júl 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka aj ja ti gratulujem , len tak ďalej , aby ste pekne rástli :slight_smile:
7. júl 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taellka z celého srdiečka ti gratulujem. Dúfam, že to dotiahneš do úspešného konca. Budem držať pästičky.
7. júl 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe Fedra. Dúfam, že sem hodíš pozitívnu správičku. Budem čakať. :slight_smile:
7. júl 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maska.ako sa mas???
7. júl 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kuspit. Dnes som bola v Helíku na krv. Že vraj dobre reagujem, ale mám hyper AVF.
7. júl 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska tak to je super ja zajtra ket.uz sa neviem dockat
7. júl 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem strašne na teba myslieť zajtra. A o koľkej máš vlastne ket?
7. júl 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem zajtra rano budem volat ved sa neviem dockat ale asi o deviatej budem mat.tak sa tesim aj bojim.
7. júl 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit, neboj, drzim palce... po dovolenke nam len podas pozitivnu spravicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom hej mozno po dovolenke pridem vas pozriet fotky pekne dat do albumu aspon zopar.tak sa tesim na dovolenku velmi uz mi to chybalo.
katy a ty kedy zacinas ziadost schvalena???
7. júl 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len žiadne stresy. Uvidíš, že ti to tentokrát vyjde. Pevne verím. A potom šup oddychovať. O dva týždne chcem tu mať pozitívnu správičku ako dnes dala taellka.
kuspit ... zajtra drzim silno palceky na KET.
Ja uz som mimo ... jaaaj ... este 30 min.
tak ja hned po kete na dovolenku a potom oslavu budem robkat tak sparvu dam len 23jula.v tedy pojdem na test.

fedra len nato cakam kedy napises ze si v tehu.a potom uz idem do martina.
7. júl 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok