Čaká ma IVF v Banskej Bystrici

monika20111990
25. apr 2019

Ahojte mám 28rokov momentálne užívam clostilbegyt a čaká ma IVF v Banskej Bystrici. Mám pred tým veľký rešpekt a strach lebo nie som informovaná čo ma čaká a priebeh ako to prebieha najde sa zienka ktora to absolvovala ktora by mi vedela povedať ifno koľko sa platí, ako dlho to trvá, ci Vás uspali a veľa iných a budem Vám vďačná za každú odpoveď 🙏💓

rachel36a
25. apr 2019

Chod do skupiny https://www.modrykonik.sk/group/2220/ tam ti najskor baby poradia...a su tam aj take co chodia do BB

beky1813
26. apr 2019

Popozeraj diskusie, je ich tu dost

monika20111990
autor
29. apr 2019

Ahojte pomohol Vám clostilbegyt pri IUI k otehotneniu? Len je tu niekto kto má v tele protilatky proti spermiam? 😟či to ozaj mám len ja bojím sa ze tento cyklus máme absolvovať IUI ze ci nám to vôbec pomôže

rachel36a
29. apr 2019

@monika20111990 clostil je nadozretie vajicka...to ti s protilatkami proti spermiam nepomoze...kopu zien v tej skupine co som ti dala link ma tento problem.....my sme mali iny problem...ale co viem tak IUI je v tomto pripade zbytocne ale zase poistovna nechce preplacat IVF ak nebolo skusene najskor IUi

monika20111990
autor
29. apr 2019

@rachel36a a keď sa teda nepodarí prvé IUI tak môžeme absolvovať IVF, a koľko približne preplaca poisťovňa? Ak mi vieš teda povedať približne

rachel36a
29. apr 2019

@monika20111990 pri IVF zaplatite pri ucasti poistovne cca 1200-1500€... Zalezi ci budete mat kratky alebo dlhy protokol, aku metodu oplodnenia pouziju,, ci budete mat wj na mrazenie bublinky a pod

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre