Čakanie po embryotransfere

koka231
2. feb 2016

Ahojte kocky co ste prave po ET a cakate ja som mala vcera ET tak teraz ma caka dlhee cakanie mohly by sme si davat informacie o pocitoch ..radit si a ukazovat aj testy 🙂 ...
Poprosila by som admina aby nezamkol tuto diskusiu ja viem ze uz tu taka je ale kocky sa tam bavia uz o vsetkom moznom len nie o cakani po ET dakujem

mariajuraj
31. mar 2016

@evit81 ahoj. Ja mam z fraxiku sen-tam modrinky ale pridali sa aj hrce v podkozi. Ked som pichala fraxik minuky rok, tak som nan dostala aj alerfiu v podove cervenych svrbivych flakov. Dufam ze sa s tym nestretnes🙂

mariajuraj
31. mar 2016

@1veverica anojik. No veru vecer bola krvicka. Ale nastastie dnes uz len hnedo spinim, tak dufam ze drobec je tam kde ma 🙂 mala si pri spineni aj nejake bolesti? Lebo mna len sem- tam pichne, bolesti nastastie ziadne

1veverica
31. mar 2016

@mariajuraj no to bolo uz pred dvoma mesiacmi tak si to az tak nepamatam, ale zda sa mi ze hej ze ma pichalo v boku, ale len tak slabo, to mi dr.povedala ze to sa maternica roztahuje. Ja som uz na druhy den nemala nic, ja som si dala vlozit dve, a to mi vysvetlili ze zial odislo to jedno, kedze iba jedno sa udrzalo. Drzim ti palceky, aby boli vysledky dobre 🙂 Kedy ides na krv?

tebe
31. mar 2016

@babik1 no akurat sim si ho prehodila z vecera na rano,mozno je to aj ono.vysadit ho nechcem,ked beriem ten medrol a on skodi plodu,tak sa snszim co najviac zivin a vitaminov do seba dostat...

mariajuraj
31. mar 2016

@1veverica ja mam ist az 11.4. Na krv. Ale ja sa poznam, urcite testnem cez vikend. To nevydrzim🙂

1veverica
31. mar 2016

@mariajuraj 🙂 no tak drzim prsty nech su tam //, ale ked nahodou nebudu, este nestresuj, je to dost skoro

evit81
31. mar 2016

@mariajuraj tak dúfam, že ma tie hrče obídu. Ty si kvôli čomu pichala Fraxi?

vanda83
31. mar 2016

Caute, tak mi volali z caru ze som tak trosku trhi😐, testovali ma 14den. Ze mam vysledkok 20, hranica je 10 a ze by tam radi videli trojciferne cislo. Ze mi zajtra zavolaju ze com tak uvidim. Nerozumiem tym cislam po pravde...

1veverica
1. apr 2016

@vanda83 vraj pri babach pomalsie rastie hcg, neboj, hadam to bude ok 🙂 myslim ze by ti mali spravit opakovany test trosku neskor

mariajuraj
1. apr 2016

@evit81 mne minuly rok zistili hranicne hodnoty lepivych dosticiek. Tento rok pred stimulaciou, ked sa telo ocistilo od hormonov, boli vysledky v absolutnom poriadku. Tak teraz ho picham preventivne. Brala som aj anopyrin, najprv 100- ku, no ta davka bola na mna silna- stale som z toho krvacala, tak mi znizili davku na 50-ku. A teraz som presla na fraxik

vanda83
1. apr 2016

@1veverica dufam ze ano, snazim sa tomu verit som velky optimiata 😊 Dnes mi maju volat ze co dalej. Rozmyslala som ze si skusim zajtra spravit test len neviem ci mi to v niecom pomoze..alebo nad tym budem mysliet cely vikend...

1veverica
1. apr 2016

@vanda83 pockaj co ti dnes zavolaju, a budes mudrejsia, hlavne je aby hcg neklesal, a vies ze niektore testy nie su az take citlive, ja by som asi pockala a zatial sa tym netrapila 🙂

vanda83
1. apr 2016

@1veverica tak som tam zavolala a ze mam dojst v pondelok na krv a ze nemam si robit ziadne testy...tak uvidim v pondelok co uz😊akurat ma pobolieva v podbrusku tak neviem co to znaci...

1veverica
1. apr 2016

@vanda83 no vidis, tiez ti radia to co ja, pobolievanie je ok, aj mna bolievalo, dr.mi povedala ze to sa maternica roztahovala, takze to vobec neries, kym nekrvacas, je to stale na dobrej ceste, ziadne stresy, a pekne vydrz do pondelka. osobne som tiez bola po par dnoch na kontrolny test, takze zatial to vezmi tak ze je to na dobrej ceste 🙂

vanda83
1. apr 2016

@1veverica 😊posluchnem a verim ze to bude fajn. Dakujem za podporu!

1veverica
1. apr 2016

@vanda83 potom daj vediet ako to dopadlo, drzim prsty 🙂

dadka0110
17. máj 2016

Ahojte...kto cakate po ET na krv? 😊

vevericka13
17. máj 2016

@dadka0110 ja, krv mam az buducu stredu 🙂

dadka0110
17. máj 2016

@vevericka13 ja az o dva ryzdne v pondelok 😊 tak dufam ze nam to vynde 😊... boli ste na IVF?

bobricek1979
17. máj 2016

@1veverica ahoj môžem sa opýtať aké embrijká ti vkladali?a koľký to bol vklad Ket Et?

1veverica
17. máj 2016

@bobricek1979 ahojik, bol to ET, 6den po odbere, blancocysta pisalo na papieri, ale kolko bunkova neviem, embryologicka vravela ze velmi kvalitne 🙂

bobricek1979
17. máj 2016

@1veverica paráda držkajte sa pekne 🙂

1veverica
17. máj 2016

@bobricek1979 dakujem, aj ty sa drz, nech pises len same dobre spravy 🙂

babik1
17. máj 2016

Ahojte, ja cakam na ms kazdu chvilu a idem aj ja na to. To bude moj treti pokus ale prvy KET.. Drzim vam palce dievcata😉

grombolka
17. máj 2016

Ahojte dievčatá, tak sa mozem uz aj ja pochváliť. Som v 13tom tyzdni po IVF. Mali sme transfer aj v novembri, co bohuzial nevyšlo ale teraz j e ti zase tu. Tak sa tešíme velmi. Jednu zubrienku mame uz doma, prave som ju bola prihlásiť do škôlky...uvidime, ci ju zoberú, a dalsie mimi pride v novembri. Vsetkych vam velmi drzim palce, nech to vyjde...

vevericka13
17. máj 2016

@bobricek1979 ahoj je to moje druhe ivf a bol to et na 3 den, dve osembunkove embryjka

osky
11. sep 2016

ahojte snazilky.
co je s vami,viac ste sa tu neukazali,vidim,
vsak ani mne sa zu po neuspechu nechcelo....
ale zivot nekonci a ideme dalej,a mna by zaujimalo ako sa vam dalej dari.
ktovie ako bzebra-uz by mala mat riadne brusko 😀

ja som sa o to pokusila znova,v piatok som mala punkciu-11 vajicok,tak cakam co dalej.
dajte o sebe vediet.

tebe
11. sep 2016

@osky drzim palce

osky
11. sep 2016

@tebe dakujem,vidim ze ty si zu riadne daleko.aj ja ti velmi silno drzim palce,nech to dobre dopadne.

tebe
11. sep 2016

@osky no ani neviem ako to ubehlo 😀..ale vsetko to stalo za to..a dakujem,dufam,ze ano..a verim,ze aj tebe to uz konecne vyjde,ved na dobre sa oplati pockat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre