• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. októbra 2017 
@cakatelkana tak ja tiež ešte nemám vyhraté, uvidíme ako dopadne kontrola... ale raz mi doktor povedal, že neexistuje pár, ktorý by nemohol mať nikdy deti, sú iba páry, ktoré to príliš skoro vzdajú... tak som si to zobrala k srdcu a verím, že sa to všetkým neúspešným snažilkám raz podarí a stretneme sa v nejakej mamičkovskej téme :slight_smile:
25. sep 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aris2 tak to su mudre slova. ani ja to nevzdavam a budem bojovat kym to nebudem mat. ja som v poriadku aj manzel vsetko ok. no aj napriek tomu... je to uz sedem rokov :frowning2: ale toto je moje prve ivf. TAK VERIIIIM
25. sep 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana no my sa snažíme 4 roky, a toto je moje 2 IVF, prvý krát nám bohužial nezostalo na mrazenie nič. Odobrali mi len 6 vajíčok, z toho na konci zostali len 2 blastocysty, tie som si dala vložiť. Žial mi 3 deň po Et začala MS, takže sa nemali chúďatká kde uhniezdiť. Druhé ivf dopadlo lepšie, dali sme si okrem ICSI aj PICSI, kedže má manžel veľmi zlé spermie. A zo 7 vajíčok sa podarilo 6 kvalitných embryí. Takže jedno som si dala zaviesť a 5 zamraziť. A vyzerá to tak, aj keď to nemám ešte potvrdené, že to vyšlo. :slight_smile: kontrolu mám až v pondelok, tak sa budem modliť... a v akej fáze ivf sa nachádzaš?
25. sep 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana držím palce,aby si si vyčakala pozitívne správičky :wink:
25. sep 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 krasne ciarocky :grinning: tesim sa s tebou :grinning: a ked potom uvidis to trepotajuce srdiecko, je to jeden z najkrajsich obrazkov na svete :sweat_smile:
25. sep 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 Nam si myslim tiez velmi pomohlo PICSI, moj manzel ma tiez dost zle spermose :slight_smile: gratulka k pozitivnemu testiku :slight_smile:
25. sep 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique a kedy by sa sdrdiečko malo ukázať? ja v týchto veciach akosi nie som zbehlá.. síce o otehotnení viem všetko ale o samotnom tehotenstve asi nič :slight_smile:
25. sep 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 mne bolo vidno srdiecka pri babatkach 6+3 , 6+4, tyzden pred tym este neboli, ale tak niekomu ukaze skor, niekomu neskor
25. sep 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 aj ja som bola 6+ nieco, ale niektorym babam sa ukazalo az v 8tt...je to individualne, ale ten 6tt je asi najbeznejsi na ultrazvuk na potvrdenie srdiecka :wink:
25. sep 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique a ešte jedna otázka, keď som po et, tak ako sa počítajú tehotenské týždne? som z toho trošku jeleň..
25. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zajtra ma čaká ET a chcem sa opýtať, či vám pichali pred alebo po transfere nejakú injekciu (pregnyl, ovitrelle..)?
A kvôli čomu sa to vlastne podáva. Ďakujem krásne za odpovede
25. sep 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejta ahoj,pred Et mi nič nepichali,len som užívala utrogestan.
25. sep 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ďakujem... a... podarilo sa? (keď môžem byť zvedavá) :sweat_smile:
25. sep 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 gratulujem moc moc a vraj sa to počíta tak,že na den transferu si uz bola druhy tyzden.takze den transferu+2tyzdne.
25. sep 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky mate niekto kontakt na to BRNO?kamaratka zhana...alebo aspon mail.dakujeeeeeem :slight_smile:
25. sep 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejta podaril sa ET v treťom IVF. :wink: začali sme druhý trimester. :wink:
25. sep 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak prajem všetko dobré a držím palce
25. sep 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrejta ďakujem :wink: .nech sa zadarí aj Vám,tfuj-tfuj :slight_smile:
25. sep 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 ahoj...od OPU odratas 14 dni a mas den akoze poslednej MS...ja som to tak pocitala aj doki povedal, ze je to spravne, aj tyzdne mi sedeli...len teraz sme na ultrazvuku o 4 dni starsi, tak sa nam aj termin trosku posunul :grinning: ale pocita sa to takto :wink:
25. sep 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 Mne to dr. rata presne podla poslednej menzes. :dizzy_face: drzim palce ...
25. sep 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique ved aj my.hned o 5 dni. :slight_smile: .dnes vysledky z triple testov,všeeetko je v poriadku.další kameň zo srdca fuč. :slight_smile:
25. sep 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aris2 ja sa nachadzam vo faze ET dnes som bola vkladali mi 2. teraz uz iba dlhe cakanie na vysledok. mala som 7 folikul ,7 vajicok no s nich mi zostali dve kvalitne co sa aj vlozili a 2 to sa uvidi zajtra ci budu vhodne na mrazenie. ak nie tak nebudem mat zmrazene nic. a kolky den po et si si robila test? kedy mas ist na krv? je to super v rukach drzat // podla mna mas vyhrate... :wink:
25. sep 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 dakujem ti pekne . dufam, ze sa dockame vsetky co cakame. nemozme si nic ine pripustit okrem pozitivneho vysledku.
25. sep 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana tak to držím palce:slight_smile: na krv idem v pondelok, mala som ísť v piatok, ale mám pracovné povinnosti, tak pôjdem v pondelok. Test som si prvý krát urobila 9 deň po ET a už bola viditeľná čiarka, možno by to bolo vidieť aj skôr, neviem. Ale ty kedže máš 2 kúsky tak ti možno ukáže aj skôr:slight_smile:
25. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 dakujem aris. v pondelok budem na teba mysliet nech je hcg velmi vysoke. co aj bude :grinning:
pocas tych dlhych 9-tich dni kym si si neurobila test mala si nejake priznaky?aj ja budem urcite robit az 9, 10 den test skor nie.
26. sep 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja102 tesim sa s tebou :slight_smile:
26. sep 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja102 ake brno ? reprofit ma stranku www a tam je aj kontakt
26. sep 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 krasa, tisko blahozelam :dizzy_face: :zipper_mouth:
26. sep 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska Ahoj, čítam tu, že si pár dní po ET. Ja tiež, dnes 7.deň. Cítiš sa nejako "inak"? Mala si napr. aj špinenie po ET?
26. sep 2012 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilith3 nie nemala, ani nic necitim...prve tri dni ano potom nic :unamused:
26. sep 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok