• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. januára 2017 
@cakatelkana ale mysli pozitivne. nie kazda sme rovnaka. vsetko je u teba uplne ok. takze usmej sa, pohladkaj brusko a pozitivne myslenie :wink:
2. okt 2012 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cakatelkana ja som ostala tehotná hned po prvom ET a moje príznaky boli asi takéto bolelo ma podbruško ako na menzes furt som chodila na zachod či mi nedošla mrcha a prsia som mala naliate a tachšie :grinning:
2. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana jasné každá sme iná, takže porovnávať sa vonkoncom neoplatí ver mi :slight_smile: .
2. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte čakateľky, chcem sa len spýtať boli ste počas stimulácie alebo po ET na PN alebo ste chodili do práce?
2. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem dostat ms aj ked beriem utros?
2. okt 2012 o 14:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 jasné mnohé to tak majú :frowning2: :angry:
2. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko2012 ja som po et ostala na pn
2. okt 2012 o 14:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dneska vravela sestrička ze jedna pacientka po vklade na druhy den isla lyžovať do tatier a chytilo sa čakala dvojky :grinning:
2. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuska54 a počas stimulácie nie?
2. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy asi tak, keď to má prísť tak to príde :slight_smile:
2. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko2012 nie,pocas stimulky som chodila do prace. ale uz by som to nespravila. ak mozes chod radsej na dovolenku alebo n pn-ku. tot moj nazor. tisic ludi,tisic nazorov. sprav ako ty to citis,ze bude dobre :wink:
2. okt 2012 o 14:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 bolo to také zlé?
2. okt 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 ved to ked sa tam traja tlačia len nech sa ešte delit nezačnú :grinning: :grinning:
2. okt 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá chcem sa spýtať čo niektorá nená info...že to uhniezdenie može byť aj prvý deň vkladu?? alebo až treti atd?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy môže keď vkladali hatchujúcu blastocystu :slight_smile:
2. okt 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked nebola blastocysta??
2. okt 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tak to je potom otázne aj blastocysta ako vidíš ma viacero štádií.
2. okt 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky spolucakatelky.dnes som 8 den po ET a zatial sa mam fajn.Ja som nespinila vobec tak dufam ze to nebude zle znamenie.Zato brucho mam nafuknuter ako by som bola v 4 mesiaci sem tam ma pobolievaju vajecniky a prsia mam tiez citlive hoci je to menej ako po stimulke.Tak co myslite ze mam nadej na pozitivny vysledok,?
Vsetkym tehulkam gratulujem a cakatelkam drzim prsty aby sme sa konecne dockali vytuzeneho babatka.
2. okt 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katuska54 ja som chodila do práce až do vkladu,ale pri ET som od odberu bola doma.Ono to záleží od druhu práce ktorú vykonávaš.Ak si v pohode v práci tak je lepšie medzi ludmi.
2. okt 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčencie prišla som Vás povzbudiť
nam sa zadarilo na 7 pokus KET ale v 6 TT som potratila a teraz sa nám zadarilo na 8 pokus a to ET a drťíme sa, ideme do 9tt
takže dievčence nevzdávať, raz to musí výjsť.....
chce to veľa úsilia, nervov a hlavne obrovskú podporu partnera...
Keb yto nebol on, ktorý tomu veril, tak som dnes asi na psychiatrii
2. okt 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@dafy uhniezdenie moze byt hocikedy..od prveho dna asi po cca 7my :wink: zalezi od stadia embryjka a od mnohych inych faktorov, ktore to ovplyvnuju a vlastne sa ani presne nevie, co vsetko to ovplyvnuje:(
2. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy nie nahodou v splne?
2. okt 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik30ahoj, ja som vyzerala tiež ako v piatom mesiaci,vaječníky boli prestimulované,dobrý znak-tfuj-tfuj aby si bola tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 aj u mna tak bolo, ale moje prestimulovane, az tak ze to skoncilo OHSS s pobytom v nemocke
az vcera mi gynda na sone povedala, ze konecne sa moje vajecniky zacinaju podobat na vajecniky nie na 2 velke cuda :slight_smile:
2. okt 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@foryou25 ja som sa chvalabohu ohss vyhla,len vaječníky boli 15cm a 9cm veľké.
2. okt 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem pekne.Ja som sice mala len mierny OHSS mala som mierny vypotok v bruchu a vajecniky tak do 6cm v priemere.No to brucho je hrozne. Dak dufam ze budes mat pravdu a bude to ok
2. okt 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska nerozumiem tvojej otázke asi mi nepáli :grinning: čo či nie náhodou v splne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúste niekto zajtra testovať,aby sme nabrali odvahu.
2. okt 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy ti nehovorila sestrička o tej co bola po vklade lyžovať a otehotnela :grinning:
2. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska aj mne o nej hovorila :grinning:
2. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok