• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

28. marca 2017 
@melisska hej hej hovorila :grinning: som nevedela ze na čo sa presne pýtaš :wink:
2. okt 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto dnes testuje?Ja 8 deň po KET a cítim sa úplne ako by som mala dostať MS.AJ podráždená som rovnako ako pred MS. :unamused:
3. okt 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko2012 pocas stimulky som chodila do prace. az po et som ostala doma
3. okt 2012 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 ja som aj po odbere chodila do prace a to som asi urobila chybu :frowning2: ja som ostala doma az po et. a tak teraz taham pn. teraz cakam na vysledok ako dopadol ket. sice este musim pockat par dni,ale .....
3. okt 2012 o 08:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 a ktorý deň si poKET?
3. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 presne ako ty :wink: 8 :grinning:
3. okt 2012 o 08:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 a pocity?
3. okt 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 pocity ziadne,citim sa uplne super. preto ani testovat nechcem. len som zvedava ci dostanem ms ked beriem ten utros. ja by som to (ne)mala dostat asi v piatok-pondelok. ja mam taku nepravidelnu ms. tak uvidim ci sa dostavi....
3. okt 2012 o 08:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz ste testovali? najde sa nejaka odvazna zena :grinning:
3. okt 2012 o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 nemam test tak testovat sa nebude :grinning: . dnes rano ma bolelo brucho ako pred ms a stale trochu boli. hadam je vsetko ok a nedostanem... :slight_smile: NECHCEM!!! :grinning: .ty sa nechystas testnut ako prva?
3. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja keby ze som uz cakatelka na vysledok tak vam zatestujem bezproblemov :slight_smile:))...ja som minule testovala na 8.den ale po et bez PK a mala som dusika...po ket budem urcite uz od 6.dna experimentovat...ked bude / tak si poviem ze aj taj je este skoro ;)))
straaaaaasne vam vsetkym drzim palceeeee
3. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deni5
@katuska54 baby vas nebolia klby? mna cele nohy bolia ako keby kosti... mna aj bolievaju obcas ale iba jeden den. a teraz to je uz asi 6 den. som nejaka dolamana s toho . no to je mozno aj s toho nic nerobenia :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka a co sa potom stalo ked si mala // . ked si zas po KET? taku odvaznu by sme radi privitali medzi nas aby testikovala ...
3. okt 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana nieee ja nebudem testovat. este je skoro. a dnes odchadzame na chalupku na samotu. tam nieje ani signal :grinning: tak nebudem ani na konika chodit ocumovat :angry: prideme az v pondelok,tak dufam,ze sa mi pochvalite s poriadnymi palicami na testoch :grinning:
3. okt 2012 o 09:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviem sa tu nikde dopatrat,kedy mozem ist na dalsi ket. musim mat pauzu jeden cyklus alebo mozem hned teraz.
3. okt 2012 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 no to uvidime ... :slight_smile: bodaj by si mala pravdu.tak si pekne oddychni na chalupke a pribal si aj jeden testik . :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 moja kamaratka isla na KET hned dalsi mesiac. zalezi asi na tom ako sa citis...
3. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana za chvilku pojdem do lekarne si vybrat estrimax,tak ked budu mat nahodou mamatest tak si ho kupim :wink:
3. okt 2012 o 09:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuska54 ale naco je tebe vlastne KET? ty ho nebudes potrebovat tak nad tym ani len nerozmyslaj...
3. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana vcera ked som sa pytala sestricky tak ta mi povedala,ze musim mat pauzu :angry: tak neviem teraz ci sa mam objednat k dr. vden ked pojdem na krv a popytam sa jej. len neviem ci mozem brat estrimax dva mesiace vkuse :unamused:
3. okt 2012 o 09:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana no cakala som dvojky ale jeden anjelik to vzdal v 5.tt a druhy v 7.tt :(((...a nie som po ket este len o tyzden idem po zmrzlinky. sa uz na nich taaaak strasne tesiiiim ;)
3. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana citujem tvoja slova " bodaj by si mala pravdu " :grinning:
3. okt 2012 o 09:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katuska54 ty nespekuluj, mysli pozitivne.....
je pravda, ze aj ja som mala trake myslienky.....
nam sa to v decembri nepodarilo a na KET sme isli vo februari a ten sa zadaril ale skoncil abortom
3. okt 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ano viem nakukla som do tvojho albumu... to je strasne a je mi to luto. ale tieto ako vravis zmrzlinky budu poriadne bojovnice a urcite sa ta nepustia... :grinning:
3. okt 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenusika ja sa len snazim zistit info. mna stale napadaju take vselijake myslienky. :angry: aj ked sasnazim mysliet pozitivne :confused:
3. okt 2012 o 10:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka a skusas nejake babske recepty na dobre uhniezdenie :slight_smile: drzim palce,aby vsetko dopadlo ok a za 9 mesiacov nam ukazes bambulky :wink:
3. okt 2012 o 10:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 neskusam...a dakujem ja mam zatial cistu hlavu a verim ze ked sa romrazia tak sa to podari...v septembri by sa anjelicky narodili tak azda mi zoslu za seba nahradu...verim tomu...
3. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka ver tomu,ze to vyjde. ja som verila aj et,ze vcom by mal byt problem,ze to vyjde a nic z toho. tak preto som teraz uz opatrna aj ked v kutiku duse tomu moooc verim.
ale je dobre ked mas cistu hlavu. potom su aj myslienky ciste. takze tfuj,tfuj,tfuj :wink:
3. okt 2012 o 10:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuska54 Tak co Kati, uz si testovala?
3. okt 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana
@katuska54 babenky testovali ste?ja nie bojím bojím :unamused: dnes v noci som stále chodila čúrat tak dúfam že všetko ok brucho bolí stále :wink: :wink:
3. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok