Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cakatelkana
8. okt 2012

@katuska54 drzim ti palce zajtra nech mas aspon ty dobre spravicky pre nas...

katuska54
8. okt 2012

@cakatelkana dakujem a zajtra sa ozvem. mozno budeme este v tejto temicke pokracovat spolocne.....
teraz idete do dalsieho ivf alebo si date pauzicku. mraziacikov nemate?

bique
8. okt 2012

@alex81 urcite vsetko dobre dopadne 😉 ja inak ani nerozmyslam...moj gyndos je fajn, ale on je odbornik ako gynekolog-onkolog, s porodnictvom je to unho bieda, ani ultrazvuk podla mna nevie vobec citat 😠 tak chodim na vlastnu past este inde...aj my cakame jedno, davali sme vkladat pri ET iba jedno, v car uz nechceli u mna ryskovat dvojicky, tak som posluchla a dobre som urobila 😕 lebo s dvojkami by som bola v inom strese cele tehu 😖 no a podla posledneho uzv v nemocke, co som bola minuly tyzden, cakame chlapceka 😀 ze to este nie je iste, ale vyzera to tak 😀 mne je to aj tak jedno, iba som bola zvedava 😅 hlavne, nech je zdravucke a pekne v termine 🙂

cakatelkana
8. okt 2012

@katuska54 nemame nic zmrazene. pauzicka bude kym nam neposlu schvalenu ziadost s poistovne. minule som cakala 2 mesiace. teraz to tak dlho trvat nemusi... 😀 tak ratam ze od januara by som mohla zacat s pichanim. 😉 napis nam krasnu spravicku zajtra. urcite budeme pokracovat v tejto temicke spolocne ale ty uz ako tehu...musi to byt. 🙂

katuska54
8. okt 2012

@cakatelkana ja by som tak strasne chcela napisat tu najkrajsiu spravicku 😲 😲 ale vsetko rozhodne zajtrajsi telefonat z caru 😕

alex81
8. okt 2012

@bique Kraaasa ... 😵 😵 😵

bique
8. okt 2012

@alex81 a ty si ktory tt? nestiham vsetko registrovat 😝

alex81
8. okt 2012

@bique 😅 15 tt. termin zaciatok aprila. 😵 toto je moje 2 IVFko. Vkladali sme 2 blastocysty a ujal sa jeden bojovnik ...

bique
8. okt 2012

@alex81 jeej, ja som aprilova 😀 to budes mat sikovne dietatko 😀 viem podla seba, xixi 😕 😅 tak to sa onedlho tiez dozvies, co cakate 😀 moje tiez 2.ivf...z prveho dvojky, to uz som pisala...potom 2x KET nevyslo a teraz 2.ivf sme boli zasa pozehnani🙂

alex81
8. okt 2012

@bique Jeeeeeeej aprilovka ... 😀 ... My sme mali 1 ET nevyslo, potom KET blastocysty sa nam nerozmrazili. Po pol roku druhe ET a zatial supisne tehulkujeme ... 😵 Tesim sa ked sa dozvieme co je v kinderku ukryte, ale musim sa priznat, ze tak trosku tusime co to asi bude. 😅

jajus18
8. okt 2012

@bique jasne netraba sa dat hned vystrasit 😉 mozno si len nahanaju pacientky,ked tak velmi odporucaju amnio...

andrejta
8. okt 2012

noo... aby som bola solidarna, začala som špiniť (12. deň po ET), aj ma bolí brucho ako na menzes. A aj test som si dnes kúpila, že ho zajtra ocikám, ale škoda testu. Som si pri venčení aj porevala... dám si večer pohár vína a počkám do stredy na výsledky z krvi s výsledkom "je to negatívne" k...a, ma to trošku zobralo

@cakatelkana je mi to ľúto, ale na budúce určite to určite výjde, držím palce, hlavne sa vylieč

jaja102
8. okt 2012

@jajus18 nie...triple testy dopadli dobre.a aj keby nie,aj tak by som pravdepodobne odmietla.ty si bola?

jaja102
8. okt 2012

@bique zdielam tvoj nazor...mne amnio neodporucili,ale aj keby,asi by som nesla....som rada,ze triple testy ti dopadli dobre.tesiiim sa a neboj,pohyby zacitis,este si ich uzijes 🙂 🙂

jajus18
8. okt 2012

@jaja102 nie,nebola 😉 odporucili my len sledovanie uzv.na morfologicky utrazvuk idem o dva tyzdne,ty sa nechystas?

zuzullik1001
8. okt 2012

ahojte...schvalena ziadost pride do centra alebo domu??? za kolko tyzdnou ste mali schvalenu ziadost???dakujem

andrejta
8. okt 2012

@zuzullik1001 ahoj, ja chodim do iscare ba a došla tam a mne to trvalo asi 6 týždňov, ale to bolo dovolenkové obdobie, tak sa vyhovorili na to, mám VšZP

bique
8. okt 2012

@zuzullik1001 ja mam union, trvalo im to 2 tyzdne a prislo to do car aj mne domov 😉

bique
8. okt 2012

@alex81 a to podla coho tusite? ja som mala aj mam vnutorny pocit na chlapceka, ale nikdy nevies 😀 co je v kinderku ukryte 😀 😀

jaja102
8. okt 2012

@bique jeeej ty uz vies aj pohlavie?ja az o tyzden budem vediet...uz sa neviem dockat 😉 😉 .

zuzullik1001
8. okt 2012

@andrejta dakujem aj ja chodim do BA Iscare a mam VšZP....a ti zavolali potom ci??a potom jak dalej??mozes mi to napisat???

zuzullik1001
8. okt 2012

@bique jeho pozeram ze ti to aj hned aj vyslo ked si 17 tt gratulujem..🙂 super ze len dva tyzdne ja cakam dva tyzdne a zatim nic......

jaja102
8. okt 2012

@jajus18 nic mi neodporucili....o tyzden idem do poradne,tak sa opytam...

bique
8. okt 2012

@jaja102 no, bola som na rizikovej poradni, meral babo a ze zodpoveda danemu tyzdnu, ze je vsetko ok ako ma byt a ze je trosku vacsie a ze to byvaju chlapci...tak hovorim, ze a uz nevidno, ci je to naozaj chlapcek? tak aj doki bol zvedavy, male sa hmyrilo ostosest, doki povedal, ze podla toho, co stihol zahliadnut, je to chlapcek, ale ze sa na to nemam zamerat, lebo ze to este nie je na 100% 😀 ze mi to nemal este ani hovorit, lebo ze to moze byt este aj baba...a ja mu, ze mne je to aj tak jedno, ze ja som len zvedava 😀

bique
8. okt 2012

@zuzullik1001 no, to je uz moje 2.ivf 😅

zuzullik1001
8. okt 2012

@bique tak prve nevyslo??? a davala si vkladat jedno ci dve???

alex81
8. okt 2012

@bique Asi tiez vnutorny pocit a aj podla toho ako sa na sone spraval. Takze myslim, ze to bude chlapec. V podstate je to jedno, ale vnutorny pocit zevraj neklame ... 😅 Tak potom dam vediet ...

jaja102
8. okt 2012

@bique tak gratulujem 🙂 .ja uz budem bud.tyzden 20tt tak uz mi musí povedať,lebo uvidí 🙂 🙂 .mne je to tiez jedno,hlavne nech sme ok,ale poznas to,my ženy zvedavé 🙂 ......

alex81
8. okt 2012

@zuzullik1001 Ja chodim do Iscare BA, som v VSZP, prva ziadost trvala cca 6 tt a druha asi 8tt. My sme sa, ale nikam neponahlali. Poslali ju do centra a potom z centra volali, ze to tam je ... No ale dozvedela som sa, ze ziadost bola schvalena uz davnejsie, ale z positovne sa neponahlali ju poslat.

bique
8. okt 2012

@zuzullik1001 prve vyslo, vkladali 2, cakali sme dvojicky....nepozornostou lekarov som vsak v 26tt predcasne porodila, chlapcov mam uz medzi anjelikmi 😢 potom 2x KET neuspesne a teraz 2.ivf s transferom jedneho embryjka zasa uspech 😅 drzim palceky, nech sa podari 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre