• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

24. marca 2017 
@katuska54 Kati pomohli mne, tak museli pomoct aj tebe ... a kedy ide dr. na konferenciu? Tak tam asi skocim skor a my sa potom stretneme. Musim to tam mat kvoli poradni. Kati teraz pekne oddychuj, uzivaj, hladakaj brusko. :dizzy_face:
9. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luc_ka v pohode presne tak potrebujeme čas,ale bojím sa,že toho mojho muža do Brna už nedostanem :frowning2: a už nikdy neostanem matkou :frowning2: roky plynú a já mám tú smolu,že mávam málo vajok a niekedy ani stimuláciou sú neni bohvie čo a tiež nie v najlepšej kvalite a ani raz som nemla KET :frowning2: aj ked sme už na jednej konzultácií boli u dr.štelcla bol veľmi sympatický tak sme sa ešte raz rozhodli vyskúšať tú blavu skoro sa podarilo mala som slabo pozitívny testík :slight_smile: ale nakoniec som dostala menzes :frowning2:
9. okt 2012 o 14:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luc_ka dakujem :slight_smile:
9. okt 2012 o 14:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex81 ona tam uz nieje od vcera.
9. okt 2012 o 14:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex81 skus zavolat sestrickam,ale mne dnes hovorili ze tam nieje a na dalsi tyzden tiez. ze je v taliansku :wink: a brusko hladkam stale :slight_smile: a chodim poctivo naprechadzky :slight_smile: a mozem este pit ten cviklovy dzusik? a pijem aj ananasovy,nevadi to?
9. okt 2012 o 14:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 Aha a nevies kedy tam bude? Nevadi, pripadne tam skocim za inym dr.
9. okt 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex81 joj moja to neviem. aj som sa chcela opytat,ale ja som stresovala :astonished: tolko otazok som mala a nic som sa neopytala,lebo....
9. okt 2012 o 15:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 Jasne mozes, kolko len chces. Ja som sa ho prepila, mam doma este jednu flasku a neviem ho vypit. Hehehe ... :sweat_smile:
9. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 gratulujem ti... :grinning: :grinning: :grinning: aspon vam to vyslo to som rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. okt 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana dakujem,ale este nemame vyhrate. a vy bojujte dalej. stoji to zato :wink: viem to z vlastnej skusenosti :wink:
9. okt 2012 o 15:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 baby tak sem s tými dobrými radami :slight_smile:
9. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 ale neboj bude to vsetko dobre a ani sa nenazdas a budes sa pokne pripravovat na porod :grinning: :grinning: ja to nevzdavam to je jasne... :dizzy_face: aj ked ma to dost vzalo musim ist do toho znova.
9. okt 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko2012 ja som po vklade nelezala. chodila som na prechadzky kazdy den a fungovala som normalne. iba do prace nechodim :grinning: a tu som sa docitala co je dobre na uhniezdenie a tak. tak som papkala ananas,pila cviklovy dzusik a pred vkladom kazdy den cervene vinko. ale hlavne byt v klude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nestresovat. sice to sa mne moc nedarilo uz taky 8 den po vklade. to som uz strochu stresovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2012 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@babatko2012
Suhlasim s Katkou, ja som tiez pred vkladom pila cervene vinko, priznam sa, ze aj po vklade som si odpila z pohara mojho draheho :sweat_smile: , vela som pila cviklovy dzusik, regeneruje pecen a tiez dobre na prekrvenie podla mna. Tiez som bola v klude, citila som sa velmi dobre, brala som este homeopatiu, ale to tak mesiac pred stimulkou som zacala. Ananas som neskusala, ale tiez moze byt dobry. Preco nie. Drzim palce. :dizzy_face:
9. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 blahoželááám...dávaj na Vás pozor :wink:
9. okt 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aké ste mali hcg po ET na 10deń?a mali ste PK? ja som mala na 10 deň 506 a na 14 deň 1600, vrtá mi v hlave je také hcg pri jednom alebo dvom babatkach. Ďakujem za odpoveď
9. okt 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana teraz som prišla z nočnej a idem k gyndo-ovi na krv.potom sa ozvem.nebud smutná. nádej zomiera posledná....ahoj drž sa.
10. okt 2012 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuska54 tak gratulujem, myslím, že pripravíme všetky baby na koníkovi na úspešný vklad..skúsenosťami..
tešímsa..ty sa nestresuješ fakt dostaneš po zadku...dúfam, že berieš kys. listovu, pridaj si vit. E
10. okt 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy dakujem a drzim palce aj tebe aby testik bol pozitivny :wink:
10. okt 2012 o 08:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka dakujem a davame na seba pozor :wink:
10. okt 2012 o 08:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika uz nestersujem :grinning: uz som v pohode. beriem kys.listovu uz vyse roka :slight_smile: a naco vitamin E ?
10. okt 2012 o 08:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 ten mi odporučili v Brne vraj je to dobre tiež
10. okt 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika ok zbehnem kupit. aj tak musim ist do centra pre recept na utros :wink:
10. okt 2012 o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex81
@katuska54 baby ďakujem, budem na tie rady myslieť :slight_smile: Ešte sa chcem spýtať mali ste niektorá antibiotika počas OPU - ako prevenciu pred infekciou?
10. okt 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nemám dobré správy teraz som testla a nič :rolling_eyes:
10. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy kolky den si po????
10. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska 2.10 bol vklad
10. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a mala si PK?
10. okt 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 nie nemala
10. okt 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš