Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pechlinka
11. feb 2013

Ahojte baby...takze so 14tich vybraných vajicok..mi prezilo iba 5 ..:( 3 oplodnene ICSI metodou a 2 normalne..Dali sme si PK..a embryoskop...vo stvrtok mi budu volat...kedy je transfer.. 🙂 Verim tomu ze vsetkych 5 bojovnickov to prezije..🙂

nomxxx
11. feb 2013

@pechlinka ja to vidím ako úspech 🙂, mne z rovnaké počtu zostali po predĺženej 2 blastocysty a tie mi vložili a dúfam, že úspešne 🙂 držím palce

yasminne
11. feb 2013

@pechlinka tak gratulujem k embryjkam! nech sa pekne delia! kolko das vlozit? btw. co je to embryoskop?

yasminne
11. feb 2013

jaaaaj ja mam zajtra hcg test 15den od vyberu vajok. Bola som v tom ze to bude az v piatok 15 den od ET.

kathrin17
11. feb 2013

@yasminne mojaaaaa skor sa dozvies ako bojujete a ja verim,ze skvele 🙂

pechlinka
11. feb 2013

@yasminne Ahoj...dakujem....dufam..ze zostanu vsetky...a vlozit chceme dve.. 🙂

http://www.novedieta.sk/novinky/najnovsia_metod...

kathrin17
11. feb 2013

@pechlinka silno drzim palceky, nech ostanu vsetky....nam vybrali 12, oplodnilo sa 6 a spravnych bolo 5, mali sme tri jednotkove embrya a dve dvojkove....teraz mam nasu jednotku v brusku 🙂 a verim,ze bojuje statocne 🙂

pechlinka
11. feb 2013

@kathrin17 Ahoj....budem drzat paste...urcite ti to vyjde.. 🙂 Co je prosim ta jednotkove...a dvojkove..?

kathrin17
11. feb 2013

@pechlinka v CARoch sa vacsinou znamkuju embrya ako v skole....podla kvality 😀 jednotky su samozrejme najkvalitnejsie 🙂

yasminne
11. feb 2013

@pechlinka vdaka za info, hm zaujimave zatial som o tom nepocula. 😉

alzbetapipi
11. feb 2013

Dievcata drzim vam prsty vsetkym nech sa vam to podari, ste hrdinky.
My sme dnes boli na ET, prve ivf nam v brne nevyslo, tak tentokrat v bratislave... To cakanie a pozorovanie sa je nekonecne...
Myslim na vas a posielam energiu

pechlinka
11. feb 2013

@alzbetapipi drzim ti paste...aby to tentokrat vyslo.. 🙂 mna caka moje prve ET v piatok.. 🙂 po vcerajsom OPU mame zo 14 tich vajicok...zatial 5 oplodnenych... 🙂 verim ze vydrzia do piatku.. 🙂

alzbetapipi
11. feb 2013

pechlinka drzim prsty silno silno aby vydrzali! A kde si bola?

alzbetapipi
11. feb 2013

@pechlinka pechlinka drzim prsty silno silno aby vydrzali! A kde si bola?

pechlinka
11. feb 2013

@alzbetapipi Ahoj dakujem velmi pekne.. 🙂 Bola som v Gyn-five.. 🙂

alzbetapipi
11. feb 2013

@pechlinka aj ja 🙂

poppy28
11. feb 2013

@pechlinka tak to mas este dost nam zo 14 iba 3 tak drzim palce aby ti vsetkych 5 ostalo 🙂

poppy28
11. feb 2013

@nomxxx zaujimave urob zajtra este jeden alebo dnes si mohla este jednen ci nebol pokazeny ale ak sa objavil duch tak je to dobre znamenie ci uz do polky alebo cely 😉 drzim palce moc

poppy28
11. feb 2013

@yasminne aj ja idem zajtra na krv a skusala si test?

pechlinka
11. feb 2013

@poppy28 Dakujem.... 🙂 ja verim tomu....ze vydrzia vsetky.... 🙂 myslim na ne..🙂

poppy28
11. feb 2013

@pechlinka urcite 😉

eri6
11. feb 2013

@pechlinka tak super, že ste to zvládli a určte vydržia🙂

pechlinka
11. feb 2013

@poppy28
@eri6 dakujem baby.. 🙂

alzbetapipi
12. feb 2013

Dievčata mozem sa spytat? Mala som po OPU taky pocinajuci hyperstimulacny syndrom, viem ze ak sa embryjko uchyti, tak by sa mal zhorsit...na ktory den? A ak sa nezhorsi znamena to, ze nic? Mate s tym niektora skusenosti?

nomxxx
12. feb 2013

tak sa na to pozrite, druhý deň takýto výsledok...čo si o tom myslíte?

nomxxx
12. feb 2013

dobre to nevidno, ale tá druhá čiarka je do polovice, a to isté mi ukázalo aj včera

natali225
12. feb 2013

@nomxxx ahoj, skús iný druh testu napr. mamatest, ten je nejaký divný, asi chybný alebo možno po exp. dobe? skús mrknúť

nomxxx
12. feb 2013

@natali225 to som si myslela aj ja, že je chybný, ale keď mi z iného balenia (kúpené v inej lekárni) vyšlo to isté? 😲 ...po expirácii nebol ani jeden...skúsim iný zajtra 🙂

poppy28
12. feb 2013

@nomxxx skus si kupit iny test toto je cudne este som to nevidela asi nejaka vada a testiky rob iba rano z ranneho mocu

poppy28
12. feb 2013

takze kocky mam to na papiery, som tehotnaaaaa tesim sa strasne moc mame 5 milimetrovu bublinku v brusku. 😉 moc vam vsetkym zelam tento pocit aby ste ho aj vy zazili cim skor 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre