Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskamimi
15. mar 2013

@hencidlo nijako...nemožem sa tam už hodinu dovolať..je to na nervy !!!!
@isabellaa to volám k svojej gynekologičke,tam mi brali krv,lebo ja chodím až do Brna..

isabellaa
15. mar 2013

@miskamimi skus zavolat tam kde si odovzdavala krv, najde cislo na nete...
ja vacsinou cakam tam v labaku, aj hodinu, len aby som hned vedela na com som

sudabe
15. mar 2013

@miskamimi no ako? už si sa konečně odvolala?

miskamimi
15. mar 2013

@isabellaa to ale ja neviem kam to odovzdali,ja som len dala krv a išla domov..kázala mi volat medzi pol jednou a jednou..tak volám a volám a volám.......už mi z toho šibeeeeee

miskamimi
15. mar 2013

@sudabe nieeeeee...stále nič!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

isabellaa
15. mar 2013

@miskamimi a mas to daleko z domu? Alebo si v praci, keby si tam sla...

miskamimi
15. mar 2013

@isabellaa tak mi to konečne zdvihla doktorka,že sestrička bola u zubára,mám si zavolať o desat minut..no neporazilo by vás???????????

isabellaa
15. mar 2013

@miskamimi no konecne, to musia byt nervy 😠

miskamimi
15. mar 2013

Takže už to mám za sebou,presne ako som cítila,nepodarilo sa to ☹ hcg bolo menej ako 0,5 ..dakujem vam vsetkyym za podporu a prajem nech to aspon vám dobre dopadne..držte sa a budem kukať,ako na tom ste..

sudabe
15. mar 2013

@miskamimi tak už sa to o chvíli dozvies................🙂

isabellaa
15. mar 2013

@miskamimi moja, myslela som, ze je to hotova vec.
Fuhhaa ☹ ,tak si daj cervene vinko a nabuduce to vyjde.

miskamimi
15. mar 2013

@isabellaa dakujem,to si aj dám a veeeela!!!!!!!!a kolke nabuduce to už bude???? 😢 ☹

isabellaa
15. mar 2013

@miskamimi vies, ked nic ine neostava, iba to nabuduce, treba verit. Viem, je to velmi tazke.
Vobec neviem ako zareagujem ja, keby to nevyslo...

miskamimi
15. mar 2013

@isabellaa ja viem...vždy je dobré,ked aspon nejaké to nabudúce je,takže je aj nádej..teraz sa musím dať do poriadku a ide sa dalej..A este raz vdaka za podporu!!!

leontinka27
15. mar 2013

@hencidlo
@miskamimi baby je mi to luto ach kedy konecne sa to podari.ale nevzdavame sa.ja v nedelu este testnem a potom sa dalej rozhodnem co a ako.niekto robi pre baby vsetko a nic a niekto otehotnie ani nevie ako

miskamimi
15. mar 2013

@leontinka27 ved toto..kto nechce ma a kto chce nemá...celé zle... 😢

hencidlo
15. mar 2013

@miskamimi moja je mi to luto, myslela som, ze ty to rozbehnes ☹

katusik33
15. mar 2013

@miskamimi
@hencidlo Baby je mi luto, ze vam to nevyslo... Ked čitam ako sa nikomu nedari, tak prestavam dufat ze mne to vyjde....Držte sa

miskamimi
15. mar 2013

@katusik33 Nesmieš to takto brať,lebo si to vsugeruješ a stane sa to..radsej si pusti pekný film,niečo čo ti zamestná pozitívne mysel a nečítaj smutné veci..naozaj,ver mi,všetko zlé teraz vynechávaj...posledné dni som tiež čítala len same negatíva a už to mam aj ja..na čo myslíme,to príde...Moc sa drž a uvidíš,bude to dobréé 🙂 🙂 vela stastia

sudabe
15. mar 2013

@miskamimi
@hencidlo je mi to luto kočky, hlavu hore a na buduce to už vijde držte sa

fantinka
16. mar 2013

@hencidlo :( veľmi ma to mrzí. Ale hlávku hore.

fantinka
16. mar 2013

@miskamimi ja som myslela, že ty to spustíš....no tak ja asi ani neotestujem zajtra.... nestrácaj nádej!

miskamimi
16. mar 2013

@fantinka dakujem,nestrácam 🙂 raz to príde...ty sa drž a nech ti do dobre dopadne 🙂

lysa31
16. mar 2013

tak ja tiež 14dc po et test negatívny, musím ešte počka na výsledky krvi z piatku ale šnacu tomu nedávam. Tak snaď v marci to bude úspešnejšie🙂

fantinka
17. mar 2013

Tak baby fotka... Cakala som so zatajenym dychom 😉

fantinka
17. mar 2013

A z dialky... Teraz po 30min je uz silnejsia. Tak velmi verim ze bude silniet.

leontinka27
17. mar 2013

@fantinka ahoj blahozelam.........aj ja som si dnes robila nemam ani ducha duchov.................fnuk.a urcite bude silniet

fantinka
17. mar 2013

@leontinka27 ☹ ja by som to dopriala kazdej jednej z vas. Kazda si to zasluzime! Este sa netesim.. Az po krvi a utz.

katusik33
17. mar 2013

Ja som dnes 9 den po ET. Uz hodinu drzim test v ruke a cakam na druhu ciarku....a stale nic... mna asi porazi...

katusik33
17. mar 2013

@fantinka Gratulujem 🙂...aspon niekomu to vyslo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre