• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. júla 2017 
@fantinka urcite raz bude ........neboj pevne ver..... . potichucku sa tes.:slight_smile:
17. mar 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katusik33 velmi verim, ze teraz to vypukne u kazdej! Skus o 2-3 dni. Neboj sa.
17. mar 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka jej aj ja chceeem, potichucky sa tesim s tebou a verim, ze to tu uz nakopnes a vsetky budeme tehule :wink:
ps: kolkaty si den?
@leontinka27 :frowning2: ale este nezufaj skuk pockat na krv :wink:
17. mar 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo dnes je to 9 od ET. Skúsim o dva dni, mala by byť už silnejšia. Nevešaj hlavu, určite sa to teraz každej podarí.
17. mar 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Som 7 deň po KET a všimla som si,že mám strašne výrazné žiliská na prsiach,smerujúce ku bradavkám.Spozorovala ste to niektorá na sebe?
17. mar 2013 o 11:49  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amstelko ja to mám stále :frowning2: a neviem prečo, ale bola som na utz pŕs a všetko je ok.
17. mar 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amstelko ja som to tiež spozorovala myslím že to je s tých hormonov. mne sa prsia zvedsili a bolia má na dotyk, ja som 10dpv.
17. mar 2013 o 14:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amstelko Ja som si to tiez vsimla a brala som to ako dobre znamenie, a teraz uz idem na druhu kontrolu po vklade pozriet sa na srdiecko
17. mar 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka gratulujem,vedela som,že to budeš ty,ktorá to tu rozbehne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc sa drž a nech sú stále silnejšie //
17. mar 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskamimi dakujem. Verim velmi.
17. mar 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, tak sa hlasim do klubu cakatelov po vklade.. mali sme vklad vo stvrtok.. a najradsej by som chcela vediet, ci sa podarilo alebo nie.. priznaky?? neviem.. neviem, co je normalne, co nie.. ci to nie je z toho utrogestanu.. bolia ma prsia a brucho.. tak divne..rčano este normlane a vcer ako balon a take "pevne".. :confounded:
18. mar 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Cicussa21 ja mám presne také isté príznaky, a tiež som mala ET vo štvrtok :slight_smile: ale to čakanie ma zabíja :(((((((
18. mar 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@loor_1 no presne.. to cakanie.. to je strasne
18. mar 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kde si bola na ET?
18. mar 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi ahooooj, no tak aj ja som jednočiarková....ale ideme dalej:slight_smile:
18. mar 2013 o 17:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prečo je všetko také nespravodlivé? Prečo ma moje telo zase raz oklamalo? Nikdy si už nekúpim test, všetky iba klamú :(((( dnes ráno zase duch, ako je to možné? Prečo nezosilnela od nedele? Prečo sa to nemôže podariť každej jednej? Som strašne smutná. Už neverím, že to vyšlo, ani nemusím ísť v piatok na krv. Nechcem počuť zase, že je to negatívne.
19. mar 2013 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo takze dnes test biely ako sneh:((((((((((((((((((((((((((((((((((( uz ma to nebavi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@fantinka nebud smutna je tam ciarka je nemusi byt silnejsia..................hlavne ze je!!!!!!!!!!!
19. mar 2013 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11 den po ET a test biely... uz neverim ze to vyjde... mam hrozne nervy a zaroven smutok ...
19. mar 2013 o 07:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
@katusik33 boze baby preco sa nam toto deje?????? :'(
19. mar 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked to tu citam, same negativne veci, ze to nevyslo, tak sa bojim, ci je vobec moznost, ze by to nam vyslo...je to dake zacarovane alebo ze by zle obdobie??
19. mar 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka to sa stavalo aj mne, v skutocnosti to bolo tehu , ale biochemicke, hodnoty hcg boli , ale nizke a nerastli tak, ako by mali....a potom po par dnoch zacali klesat.... vzdy to aj na testoch vyzeralo tak, ze nejako moc nesilneli, iba mierne a za par dni zacali blednut....:( je mi to luto, sama som to zazila uz 4 krat
19. mar 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka preco si tak negativne naladaná, co by som ja za to dala keby tam bol aspom duch, nezufaj mozno je trosku pomalsie nestresuj a ver, ze sa to podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:
19. mar 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leontinka27 @katusik33 baby je mi to luto viem, co prezivate mam to v cerstvej pamati, ale zivot ide dalej! akurt sa chystam na socialku ohladom adopcie mam termin o 8:30 hod. Tak hlavky hore a verit, ze raz sa to musi podarit a basta!!!
:wink: :slight_smile: :wink:
19. mar 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo ano zivot ide dalej, ale preco prave takto?? Taketo sklamanie prezivam prvy krat...a neviem si predstavit ze by som to mala zazit znova.
19. mar 2013 o 08:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo ja sa snazim, ale bola som si taka ista, ze to vyslo. Nerozumiem tomu. Som zvedava na krv. Mozno tsm je sanca este...
19. mar 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka jasne ze tam este sanca je. Ty mas ciarocku aj ked slabu, ale mas.Ja nemam ani tien miniducha.A neverim ze 11den je este skoro na test, aj ked mi vkladali len 2dnove embryjka. Keby sa uchytili uz by musel byt aspon duch na teste
19. mar 2013 o 08:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusik33 pockam jasne. Ale mysliet pozitivne do piatku bude tazke...ale aspon dnes budem menej cikat po tom co som sa rano vyrevala :slight_smile: aj muz mi hovori ze to urcite vyslo a ze si uz nikdy nemam robit test :slight_smile:
19. mar 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka mysli pozitivne a neplac uz...aj ked ti radi ta ktora place uz 2 hodiny...
19. mar 2013 o 08:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusik33 no vidis...ale vzchopime sa. Nie sme padavky :slight_smile:
19. mar 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka ty nebud smutna vyslo to ja som mala len duchov tehu som bola hcg vysoke akurat to bolo mimomater.ale hodnoty boli ukazkove.tak neplas sa.......presne ako pise
@katusik33 ty mas aspon ciarky a mi nic.ani ducha duchov...
@hencidlo presne zivot ide dalej .......tebe drzim palce aby sa ti to co najskor podarilo...som zvedava co ti povrdia.ja o tom nemam ani sajnu
19. mar 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok