• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. marca 2017 
baby boli vas podbrusko stale po KETe?
19. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ano mna bolelo a dost........
19. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 aj mna boli stale este aj v noci ked sa zobudim...a uz vies vysledok?
19. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 aj ja som mala v noci bolesti.....vysledok krvi az v piatok ale test 11 den po KET negativny.......:((((((((
19. mar 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ahoj..tak to ma moc mrzí.. :cry: :cry: ale nesmieme prestať dúfať a skúsime to znova a znova...
19. mar 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi presne tak:slight_smile: zasa si povedzme, že bolo slabulinké ak sa nechytilo..o čom viem...ale dúfala som:slight_smile: nabudúce to vyjde:slight_smile:
19. mar 2013 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. mar 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 včera som bola na KET, brucho bolí ale keby už nebolelo, tak to ho už asi nemám :slight_smile: 28.3. sa ide na krv... uvidíme :slight_smile:
19. mar 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby takze dostala som to prave....som strasne smutna. To co v nedelu bolo odislo :'(
19. mar 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pillabea dzim palce...aj ja idem 28 na krv...:slight_smile:
19. mar 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka nebud smutna..nam sa zadarilo na 7 pokus...hlavu hore, ide jar, jeden mesiac pauza a sup do toho....
19. mar 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusik33 moja ty to vzdavas po 1 raze? a co mame povedat my co mame uz 5 a viac neuspesnych pokusov? nepoddavaj sa tomu a musis verit, ze aj na teba sa raz usmeje stastie! V to tu verime kazda jedna, teda ak mozem povedat aj za ostatne :wink:
19. mar 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 @ pillabea aj ja idem 28 na krv :slight_smile: vcera som mala vklad
19. mar 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luanna mala si et ci ket? Mne po vklade pomohlo pitie 2 dcl cerveneho vinka (celých 14 dní), grepový dzus cerveny....chodila som do prace ale setrila som sa.......brala som den ako kazdy iny, nemyslela som na to a nepozorovala...Vkladala utrogestan.....
v ziadnom pripade si nerob test chod rovno na krv....
19. mar 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenusika mala som ET.... Svoj prvy.... Snazim sa oddychovat a lezat ..... O tom cervenom vine som este nepocula.... A ten grepovy dzus je naco dobry? Tebe to vyslo? :slight_smile:
19. mar 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka moja zlatá,tak to ma moc mrzí,som sa s tebou tak tešila...Toto bolo asi zlé obdobie na oplodnenie,niečo je asi v ovzduší,čo nám neprialo,ved co tu čítam,asi nikomu nám to nevyšlo..neboj,to prebolí a ide sa dalej..máj lásky čas :slight_smile: :slight_smile: musíme sa nejak povzbudiť.
19. mar 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka presne tak,stále máme nádej :slight_smile:
19. mar 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskamimi dakujem ti...v aprili ideme na ket...este msm 4 mrazene. Ale vlozim uz len 1 nech mame viac sanci...
19. mar 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luanna grepový dzus a cerv. vinko na rast sliznice, ale uz nemusis ked mas po ETe :slight_smile: :wink:
19. mar 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka je mi to luto,ze to nevyslo.....zial ani mne,aj ked v sob.idem na kontrolu.Takze Utros asi uz nema zmysel si davat...
19. mar 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo ináč aj adopcia môže pomôcť ,že sa to potom podarí, dr.Petrová mi tak povedala, lebo že ked tak veeeeeľmi chceme, že psychika to môže všetko blokovať, a ked budeme takto aj ináč zamerané, tak sa telo, všetko uvolní, :slight_smile: :slight_smile: , uvidíš, že to pomôže, ja skusim ešte :wink: , potom až asi
19. mar 2013 o 13:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olusam no mne dr povedsla ze ho mam dalej brat. Ze to moze byt falosna ms. Ze aj to sa uz stalo.
19. mar 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka V apríly??mne povedali,že možem až v maji..a vidíš,ešte máš nádej,tak držím palčeky
19. mar 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luanna
ja som po vklade vzdy pila cervene vinko a grepovy dzus...vela dievcat to aj pisala dnes maju babatka, zadarilo sa...ja az po ich radach a skusenosiach som zacala az na 6 opokus, ktorý dopadol, ze som v 8 tt potratila a teraz sme v 33 tt.
19. mar 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka ja som si vzdy davala vkladat po jednom..nechcela som 2
19. mar 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi no vravela tak, ale pojdem az v maji. Nech sa telo ocisti.
19. mar 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika hej ze sa zvysuje kazdym vkladom sanca...uz budem iba po jednom davat.
19. mar 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka
mne radili pokusat po 2 cykloch, nakolko telo je plne hormonov a pripravene...poviem ti takto...ja som mala vklad s cerstvymi v decembri pred sviatkami..nezadarilo sa, potom som isla vo februari na ket to sa zadarilo, ale prisla som o to v 8 tt, robili mi aj kyretaz..odporucili cakat 1/2 roka ale nepockali sme isli sme n aKET v auguste a dnes sme v 33 tt
takze hlavu hore a ani sa nenazdas budes tehotna.....drzim palce
podotykam, ze mi pridali pri poslednom vklade Prednisom a Clexan na zrazanlivost krvi, nakolko som potratila pre vzniknuty hematom
19. mar 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenusika takze co myslis ty? Mam ist s druhym cyklom v aprili alebo s tretim v maji? Neviem uz...ale ze kety su uspesnejsie.
19. mar 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka ano ja som mala 2 ket oba vysli...podla toho ako sa citis...mna polovicka hnla vpred cim skor....aj lekar
19. mar 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok